PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه باگ بزرگ توی سیستم عامل سیمبیان پیدا کردم.میشه شما هم ببینید؟

amintnt
24-02-2007, 21:58
سلام دوستان.... من داشتم با گوشیم ور میرفتم... که Lockش کرده بودم....یعنی با کد لاکش کرده بودم..... بعد تو همون حالت لاک یه شماره ی ایمرجنسی (Emergency یا همون اضطرارای) گرفتم(مثل 999 یا 112)...... بعد که قطعش کردم دکمه ی آنلاک رو زدم.... و دیدم گوشی باز شد خود به خود.... اما منو رو نمیاره.... فقط میشه با همون چیزایی که روی دسکتاپ گوشی هست کار کرد.... مثلا اگه مسج و دوربین دوتا از شرتکاتا هستن میشه رفت تو اونا.... به عبارت دیگه میشه همه ی برنامه ها رو باز کرد..... حتی وقتی گوشی به حالت استندبای میره با زدن دکمه ها چراغ مانیتور روشن نمیشه...... گوشی من نوکیا 6600 هست.... متاسفانه فعلا به گوشی دیگه ای دسترسی ندارم که ببینم روی مدلای دیگه هم این باگ وجود داره یا نه...... شما دوستان هم اگه میتونید یه چک کنید ببینید این باگ توی مدلای بالاتر رفع شده یا نه......اگه کسه دیگه ای نوکیا از سری 60 داره هم یه امتحان کنه... اگه این باگ رفع نشده میخوام به نوکیا یه ایمیل بدم......:happy: ممنون از توجهتون:happy:

Mig33
25-02-2007, 13:26
سلام دوستان.... من داشتم با گوشیم ور میرفتم... که Lockش کرده بودم....یعنی با کد لاکش کرده بودم..... بعد تو همون حالت لاک یه شماره ی ایمرجنسی (Emergency یا همون اضطرارای) گرفتم(مثل 999 یا 112)...... بعد که قطعش کردم دکمه ی آنلاک رو زدم.... و دیدم گوشی باز شد خود به خود.... اما منو رو نمیاره.... فقط میشه با همون چیزایی که روی دسکتاپ گوشی هست کار کرد.... مثلا اگه مسج و دوربین دوتا از شرتکاتا هستن میشه رفت تو اونا.... به عبارت دیگه میشه همه ی برنامه ها رو باز کرد..... حتی وقتی گوشی به حالت استندبای میره با زدن دکمه ها چراغ مانیتور روشن نمیشه...... گوشی من نوکیا 6600 هست.... متاسفانه فعلا به گوشی دیگه ای دسترسی ندارم که ببینم روی مدلای دیگه هم این باگ وجود داره یا نه...... شما دوستان هم اگه میتونید یه چک کنید ببینید این باگ توی مدلای بالاتر رفع شده یا نه......اگه کسه دیگه ای نوکیا از سری 60 داره هم یه امتحان کنه... اگه این باگ رفع نشده میخوام به نوکیا یه ایمیل بدم......:happy: ممنون از توجهتون:happy:

بد نبود سايت خارجي كه اين مطلبو ازش كش رفتي رو هم مينوشتي . :laughing:
اينو 1 ماه پيش تو يه سايت خارجي زده بودند ..... ايراني ها همشون اينطورين ؟؟؟

L O V A B
25-02-2007, 13:55
واسه من این جوری نمی شه!!

M O H S E N
25-02-2007, 14:00
درست

ولي نه. اين باگ محسوب نميشه عزيز برادر.

amintnt
25-02-2007, 15:27
نمیدونم چی بهت بگم..... متاسفانه دوستان جدیدی که میان به پی سی ورلد همینجوری یه چیزی میگنو میرن!
شما هر جور دوست داری فکر کن.... ;)

amintnt
25-02-2007, 15:29
واسه من این جوری نمی شه!!
مدل گوشی شما چیه؟

درست

ولي نه. اين باگ محسوب نميشه عزيز برادر.
وا! پس به چی میگن باگ!؟!؟

Hazy
25-02-2007, 15:59
دوست عزيز تهمت نزن !!!:angry:
مثلاٌ اينكار چه سودي به حال ايشون داره !!:happy: !

L O V A B
25-02-2007, 16:41
مدل گوشی شما چیه؟
گوشی من؟
سرور همه ی گوشی ها دیگه!!

N73

mss_sdt
25-02-2007, 18:54
برای منم نشد ، کد میخواد(7610);)

amintnt
25-02-2007, 20:52
گوشی من؟