PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از متد movenext

fereshte222
24-02-2007, 14:27
سلام دوستان .من در تاپیک های قبلی خیلی مزاحم دوستان شده ام ولی متاسفانه مشکلم حل نشده است.من میخواستم که رکوردهای جدول را پشت سر هم بخونم.و در table هایی که شبیه لینک زیر است نمایش دهم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان استفاده از movenext را پیشنهاد دادند.ولی من هر چه در مورد متد movenext جستجو کردم برنامه هاش به زبان asp بودکسی میتونه یک برنامه برای من بفرستد که با vb.net نوشته شده .البته این را هم اضافه کنم که من با web application کار میکنم.

hamidreza_buddy
24-02-2007, 15:16
کدای اینجا رو یه نگاه بنداز.
در ضمن با gridview هم اگه با Template هاش ور بری میشه یه چیزی تو این مایه ها داشت. یعنی وقتی یه gridview تو صفحه می ذاری بعد برای هر column که می خای باید براش Convert to Template Field رو بزنی و بعد تو EditTemplate و گزینۀ ItemField (همچین چیزی) کنترل های مورد نظر رو وارد کنی. البته من باز هم field ها توی ستون های جداگونه نمایش داده می شن. من نمی دونم چه جوری میشه واسۀ یه Row اینکارو کرد که دیگه ستون ستون نباشه بلکه مخلوط باشه!

اینم یه کتاب برای کار با gridview و کنترل های دیگه. احتمالاً توش نوشته چه جوری میشه اینکارو کرد.
اینم فصل مربوط به gridview (html ):

fereshte222
25-02-2007, 09:57
کدای اینجا رو یه نگاه بنداز.
در ضمن با gridview هم اگه با Template هاش ور بری میشه یه چیزی تو این مایه ها داشت. یعنی وقتی یه gridview تو صفحه می ذاری بعد برای هر column که می خای باید براش Convert to Template Field رو بزنی و بعد تو EditTemplate و گزینۀ ItemField (همچین چیزی) کنترل های مورد نظر رو وارد کنی. البته من باز هم field ها توی ستون های جداگونه نمایش داده می شن. من نمی دونم چه جوری میشه واسۀ یه Row اینکارو کرد که دیگه ستون ستون نباشه بلکه مخلوط باشه!

اینم یه کتاب برای کار با gridview و کنترل های دیگه. احتمالاً توش نوشته چه جوری میشه اینکارو کرد.
اینم فصل مربوط به gridview (html ):
واقعا از لطفتون ممنون هستم.من قبلا با datareader کار کرده بودم ولی نمیدونستم میتوان مثل movenext از آن استفاده کرد.مشکلم تا حد زیادی حل شد.ولی یه مشکل دیگه که دارم این است که من یک button خرید دارم که همان طور که در نمونه داده شده داده بودم در همه table ها تکرار میشود من میخواهم وقتی بر روی button موجود در هر table کلیک میکنم اطلاعات موجود در کنترل های textbox همان table به صفحه بعد ارسال شود.در واقع میخواهم رویدادهای هر button به طور خودکار اجرا شود
نمیدونم منظورم را واضح بیان کردم یا نه؟
نمیدونم چطور باید این کار را انجام دهم.

hamidreza_buddy
26-02-2007, 15:27
به نظر من می تونی یه کاری کنی که با کلیک روی Button یه link اجرا بشه.
اون لینک هم می تونه این باشه:(مثلاً)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با این کار id اون کالا رو می فرستی به صفحۀ خرید (از طریق url)
بعر توی Page_Load اون صفحه می تونی این مقدارو بگیری و اعمال خرید رو انجام بدید.

اینم یه لینک که کاربرد دستور بالا رو یکم بیشتر نشون می ده:

راستی باید هنگام ساختن دکمه (تو همون while) آی دی هر کالا رو بگیری و بچسبوتی به ته لینک:

fereshte222
27-02-2007, 14:45
از لطف و کمکتون ممنون هستم.خوشبختانه با راهنماییتون مشکلم حل شد.