PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل کوچولو...!!!

iAR11
23-02-2007, 22:24
سلام، من یک ماهی هست که کارت گرافیک مدل nvidia Geforce 6200 خریدم، و تقریباً از همون اول موقع کار با برنامه‌ای مثل کرل تیک می‌زد و سیستم یه چیزی تو مایه‌های هنگ می‌کرد و پس از چند ثانیه مکث مانیتور سیاه می‌شد و دوباره برمی‌گشت و به کارش ادامه می‌داد... این مشکل تو برنامه‌های کرل و آفیس خیلی زیاد و مثلا تو برنامه‌های Adobe این مشکل نیست... می‌خواستم بدونم چرا؟

Mahdi_Moosavi
24-02-2007, 12:11
به احتمال زیاد مشکل نرم افزاری داری. مثل خرابی ویندوز یا ویروس که احتمال ویروس بیشتره.

iAR11
10-03-2007, 11:09
دیگه تقریبا مطمئن شدم که از ویندوز یا ویروس نیست، چون آنتی ویروس قوی نصب کردم و اون رو آپ دیت کردم ولی هیچی پیدا نشد، ویندوز رو هم تازگی عوض کردم... می تونه مشکل از کارت گرافیک باشه یا مادر بورد که باهاش هماهنگ نمی شه.
کارت گرافیکم point of view 6200 هستش، قبلا آن بورد بود و هیچ مشکلی نداشتم.

ammeh
10-03-2007, 11:18
با سلام عزیز جان.ابتدا باید بگم که هیچ وقت به آنتی ویروست اینقدر مطمئن نباش .من هم به آن می بالم .چون برای من کسپر هست و تا سال 2010 آپدیت میشه .اما اینه از مشکلت گفتی باید بگم که بیشتر احتمال مچ نبودن سخت آفزاری را بده.یه مواقعی می رسه که حافظه دستگاه کم میاره ونمی تواند پاسخگو باشد در کارهای مثل کرل باید سعی کنی حجم سبک کار کنی .احتمال ویروسی بودن هم هست .این ویروس بر روی فایل های این نوع نرم افزار ها کار می کنه اما هر کس برای خودش یه نظری داره ولی بیشتر مچ نبودن را میدان دلیل این سیاه شدن مانیتور نه ویروس.یه کارت گرافیک دیگه را امتحان کن بعد خبر بده تا برایت باز هم بگم.

Lord_theOne
11-03-2007, 05:38
فكر كنم مشكل شما درايور كارت گرافيك هست حتما آنرا درايور جديد را از اينترنت بگيريد و نصب كنيد ويندوز را عوض كنيد و درايور جديد را نصب كنيد

arash the archer
12-03-2007, 21:58
فكر كنم مشكل شما درايور كارت گرافيك هست حتما آنرا درايور جديد را از اينترنت بگيريد و نصب كنيد ويندوز را عوض كنيد و درايور جديد را نصب كنيد

من هم با نظر lord جان موافقم ؛ مخصوصا اگر ويندوز رو عوض نکردي و کارت جديد رو نصب کردي

nihilnigritude
12-03-2007, 23:25
درود

اگه با نصب ویندوز و درایور جدید مشکلت حل نشد اگه میتونی یه Vga دیگه رو امتحان کن .

معمولا این مشکل وقتی پیش میاد که VGA و MainBoard با هم مچ نیستن .

hamed2004_70
27-03-2007, 13:24
منم همچين مشكلي دارم مخصوصا از وقتي كه ويستا نصب كردم. از اول هم تو لود ويندوز يك لحظه صفحه سياه ميشه و دوباره برمي گرده. تو ويستا وسط بازي توي دسكتاپ هر 5 تا 10 دقيقه ميشه .