PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اينترنت ايرانسل راه افتاد

صفحه ها : [1] 2

BABAKAM
23-02-2007, 13:51
عحب سرعت خري داره
من خودم کانکنم الان همين متن رو بااون نوشتم
چه حالي ميده
گوشي من کا510هسنش
وصل کردم به کامپيوتر بعد باهاش کانت شدم
خيلي
باهاله
سرعتش
115کيلوبيت هستش
آخرشه

مجاني هم هستش
24ساعتم کانت باش

عين اي دي اس اله

خطتم اشغال نيست

برين
تو
اين
قسمت
ياد
داده
همش
رو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BABAKAM
23-02-2007, 13:54
اردست

ندين

Nvidia
23-02-2007, 13:58
بطور کلی حجم داده ها براساس بایت سنجیده می شود. همانطور که می دانید، حدوداً به هر 1000 بایت یک کیلوبایت (KB) و به هر 1000 کیلوبایت یک مگابایت (MB) می گویند. شما به آسانی می توانید در هرلحظه هزینه های خود را محاسبه کنید. کافی است تا تعداد بایت هایی که ارسال یا دریافت کرده اید را در تعرفه ضرب کنید.

لطفاً به خاطر داشته باشید که کارکرد دیتای شما شامل کلیه اطلاعاتی خواهد بود که توسط خود شما یا به صورت خودکار از گوشی، رایانه دستی یا لپ تاپ شما ارسال و یا دریافت می گردد.

مجانیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudboy
23-02-2007, 14:01
فعلا از حالا تا 15 فروردین مجانی هست ولی بعدش که تعرفه مشخص شد دیگه نه . سرعتش هم بدک نیست .

BABAKAM
23-02-2007, 14:36
خيلي باهاله آخرشه
مجانيه
فعلا
سرعت
115کيلوبيته

24ساعت آنلاين

mehdi_vsgh
23-02-2007, 16:22
به کامپیوتر وصل کردی؟؟؟؟ چطوری؟؟؟ من بدون کامپیوتر کانکت شدم!!!

میشه یه کم توضیح بدی؟؟

BABAKAM
23-02-2007, 16:35
گوشيم
کابله
يواس
پي
داره
اون
طوري

ajjdesa
23-02-2007, 18:27
به کامپیوتر معلومی یا همون pc هم وصل میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdi_vsgh
23-02-2007, 18:38
برای من که سرعتش خیلی پایینه!!
حتی از این دایال آپ هم کمتره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما ها چکار میکنید که سرعتتان بالاست؟؟

هیچ
23-02-2007, 18:49
فقط کابل گوشی رو به کامپیوتر وصل کنیم کافیه یا چیز دیگه ای هم می خواد؟ برنامه ای ، تنظیمی چیزی

arizona
23-02-2007, 19:00
خداییش دمت گرم،کی میگه gprs راه نیوفتاده؟
conection name:irancell
apn:GPRS
گوشیه من W810
اما سرعتش اونقدرا زیاد نیست که میگین

Hazy
23-02-2007, 19:00
مرسي ايرانسل !!!!
هيچ پول اضافه اي نمياد؟!

masoudboy
23-02-2007, 19:32
Gprs گوشی حتما باید کلاس 10 باشه تا سرعت خوب باشه . برای دیدن کلاس Gprs گوشی خود به سایت زیر بروید :

کلاس Gprs گوشیها 4 و 6 و 8 و 10 است .

Nvidia
23-02-2007, 19:38
اقا یکی بیاد کامل توضیح بده ببینیم چه خبره !
فقط تو تهران راه افتاده ؟
بعد با سیم کارت 35 هزار تومانی هام مشکلی نداره ؟
لطفا توضح کامل چون فردا فقط به خاطر اینترنتش میخوام سیم کارتمو عوض کنم
مرسی

masoudboy
23-02-2007, 20:11
هر جا ایرانسل آنتن داشته باشه شما می تونی از اینترنت استفاده کنی ... شهرهایی هم که ایرانسل در آنها در حال حاضر فعال هست را از لینک زیر ببینید :

سیم کارت هم اعتباریش 29 هزار تومانه و دایمش 150 هزار تومان و هر دو هم اینترنت دارند . بقیه اطلاعات هم از خود سایت ایرانسل بگیر کامل همه چی توش هست .

shazdeh23
23-02-2007, 20:24
ای کوفتتون بشه.
منم می خوام.

arizona
23-02-2007, 20:25
کلاسه gprs من 10 هستش،(w810) اما سرعت خیلی پایینه!عکس و انیمیشن رو نشون نمیده،صفحات طولانی رو کامل نشون نمیده!حالا فعلا چون مجانی هست میارزه،اما با این وضعیت نمیارزه آدم به خاطرش پول بده.اولش خیلی ذوق زده شدم.

ShahabSAMSUNG
23-02-2007, 20:39
Gprs که ساعتی پول نمی گیره که نیرزه.

به میزان کیلو بایت دانلودت پول می گیره.

فکر می کنی دانلود متن ها چند کیلو بایت میشه؟؟؟

بعید می دونم پول آنچنانی بشه.

J A V I D
23-02-2007, 20:42
مبارک باشه تو کل دنیا صد ساله این سرویس راه افتاد بعد ما کلی برای داشتن این سرویس ذوق می کنیم البته با توجه به نوشته های سایت ایران سل احتمالا تعرفه های فضایی بهش می خوره (البته باید بود و دید) ... ما که از این سرویس همچنان محرومیم به لطف سیم کارت های دولتی ...

موفق و پیروز باشید

جاوید

arizona
23-02-2007, 21:24
Gprs که ساعتی پول نمی گیره که نیرزه.

به میزان کیلو بایت دانلودت پول می گیره.

فکر می کنی دانلود متن ها چند کیلو بایت میشه؟؟؟

بعید می دونم پول آنچنانی بشه.

درسته که ساعتی پول نمیگیره و دانلود متن مثلا 3کیلو بایت میشه،حالا باید دید واسه همون 3 کیلو بایت چقد میگیرن.

parsbin
23-02-2007, 21:30
برای من که سرعت افتضاح و همیشه صفره تقریبا!
فقط مینویسه وصل شدید الان ولی چیزی باز نمیکنه!

se_w810
23-02-2007, 21:58
خيلي باهاله آخرشه
مجانيه
فعلا
سرعت
115کيلوبيته

24ساعت آنلاين

پسر خوب اون 115kbps سرعت ارتباط بین کامپیوتر و موبایله.
حداکثر سرعت gprs 48kbps هست.

BABAKAM
23-02-2007, 22:08
مجانيه
فعلا
برين
حالش
روببرين

metapex
23-02-2007, 22:11
من یه کم گیج شدم. شماها میگین که گوشیتونو با کابل usb وصل کردین به کامپیوتر و از گوشی بعنوان مودم استفاده میکنین؟ حالا ما اینو نخواستیم، من میخوام با خود گوشی برم تو اینترنت، وگرنه که خودم ADSL دارم. آیا الان میشه اینکارو کرد یا تا 10 اسفند باید صبر کرد؟ در ضمن گوشیم P990 هستش...

BABAKAM
23-02-2007, 22:13

بخونين
خوبه
براتون

metapex
23-02-2007, 22:19
بله، خوندم. قبلا هم خونده بودم.
برام sms نیومده. اگه تا دهم نیومد، باید درخواست کنم.
پس بقیه که الان وصل میشن براشون sms اومده.
درست فهمیدم یا..؟:blush:

BABAKAM
23-02-2007, 22:27
نه
براي
همه
فعاله
بايد
خودت
تنظيم
کني

mss_sdt
23-02-2007, 22:46
آقا من نفهمیدم شما موبایل رو وصل کردی به کامپیوتر ، بعدش رفتی تو اینترنت (با موبایل)
چه جوری ؟ یعنی از اکانت اینترنت برای کامپیوتر استفاده کردی یا...؟:blink:
اگه میشه بفرما چی کار کردی;)

danyel
23-02-2007, 23:22
كجاي اون صفحه نوشته مجانيه ؟ من چند بار با دقت خوندم فقط گفته بعد از 15 فروردين تصميم گيري ميشه
ميشه اون قسمتي كه گفته مجانيه رو به من نشون بدي

Maziar_69
23-02-2007, 23:28
اصلآ سایت ایرانسلو ول کن خودت از اول تا آخر کار رو تو گوشیهای مختلف(مخصوصآ نوکیا) بنویس بابک جون

saeid_ronaldo
23-02-2007, 23:37
براي من ميزنه invalid grps access point چيكارش كنم؟

mahyarSAMSUNG
24-02-2007, 01:33
یعنی اینترنتش مثل همینی که تو کامپیوتر ؟؟؟ میشه باهاش پی سی رود رفت ؟؟؟

mehdi_vsgh
24-02-2007, 08:40
آقا من که رفتم همین پی 30 ورلد را باز کردم

سرعتش خیلی پایینه در ضمن امروز صبح هم دیگه اصلا باز نمیکنه هیچ سایتی رو!!!!

به قول سعید عزیز می زنه invalid grps access point چکار کنم؟؟؟

راستی کسی تاحالا باهاش سایت یاهو را باز کرده؟؟؟ من که هروقت خواستم بازش کنم یه پیغام خطا میده که نمی تونه چنین سایتی را پیدا کنه!!!!

در ضمن در مورد اون دوستی که میگفت چطور این پی 30 را باز کنیم من هم به طور عادی نتونستم این کارو بکنم برای همین هم اول رفتم تو گوگل اینجا را سرچ کردم وقتی پیدا کرد روش کلیک کردم و این انجمن را برام باز کرد!1

masoudboy
24-02-2007, 10:30
برای ورود به یاهو از آدرس wap.yahoo.com استفاده کنید و یک مرورگر خوب هم برای گوشیتون از سایت wap.getjar.com دانلود کنید با خود گوشی . فعلا آزمایشی هست اینترنت ولی از 10 اسفند سرعت خوب میشه ...

yade
24-02-2007, 11:38
دوست عزیز از 10 اسفند به بعد سرعت اینترنت کمتر از حالا میشه

در بهترین حالت 3-4 کلیو بایت در ثانیه دانلود خواهید اشت

فعلا چندان ارزشی نداره

اما از سال بعد اوخر بهمن 86 قرار سرویش 3g فعال بشه که با سرعت چند برابر این میتونید کانکت بشید

arizona
24-02-2007, 18:11
چند نکته:
1-منتظر sms ایران سل نباشید،خودتون تنظیم کنین
2-فعلا کاملا مجانیه،چون مال من اعتباریه و تا حالا چیزی کم نکرده
3-سرعتش اینجوری که من فهمیدم،منطقه به منطقه فرق میکنه،سمت خونم سرعت پایینه،محل کارم(جمهوری)،باور نکردنیه.
4-برنامه mini opera رو حتما بگیرین،فیلتر میلتر حالیش نیست!با مرور گر خود گوشی حتی یاهو رو هم باز نمیکنه.
اما یه سوال واسم پیش اومده اونم اینه که با سایتهای فارسی مشکل دارم.opera که اصلا باز نمیکنه،مرور گر گوشی هم که نصف صفحه رو بیشتر باز نمکنه.کسی میدونه چیکار باید کرد؟

amir.ara
24-02-2007, 18:31
doostan salam
man in post ro daram ba gooshim midam
kheyli bahale.

nima_949
24-02-2007, 18:42
طریق فعال کردن اینو تو گوشی نوکیا بگید هرکی بلده بنویسه کامل تا بقیه که مثه من بلد نیستند استفاده کنند

amir.ara
24-02-2007, 18:45
طریق فعال کردن اینو تو گوشی نوکیا بگید هرکی بلده بنویسه کامل تا بقیه که مثه من بلد نیستند استفاده کنند
دوست عزیز تو این پست توضیح دادن

lopez
24-02-2007, 19:00
منم ايران سل مي خوام!!!!:sad:
كي بشه اين ايران سل به شهر من هم بياد .
فرض كن چه حالي ميده توي خيابون راه ميري آف هات رو وميل هات رو چك كني !!!!:cool:

mehdi_vsgh
24-02-2007, 19:14
برای من تنظیماتش اس ام اس اومد!!

arizona
24-02-2007, 19:17
همین الان گوشیمو به کامپیوتر وصل کردم.فقط کافیه یه کانکشن جدید ایجاد کنید،بعد در قسمت پروپرتیز مربوط به همون کانکشن مودم گوشیتون رو به عنوان مودم مورد استفاده انتخاب کنید.در قسمت شماره تلفن هم این رو وارد کنید:*99#
(از راست به چپ بخونید)نمیدونید چقد حال کردم!!
راستی تا یادم نرفته،بلتوس یا کابل فرقی نمیکنه،فقط باید مودم رو درست انتخاب کنید.خوش باشید.

hamidvista
24-02-2007, 19:46
کسی برای سامسونگ میدونه باید چی جوری تنظیم کرد

mehdi_vsgh
24-02-2007, 20:12
همین الان گوشیمو به کامپیوتر وصل کردم.فقط کافیه یه کانکشن جدید ایجاد کنید،بعد در قسمت پروپرتیز مربوط به همون کانکشن مودم گوشیتون رو به عنوان مودم مورد استفاده انتخاب کنید.در قسمت شماره تلفن هم این رو وارد کنید:*99#
راستی تا یادم نرفته،بلتوس یا کابل فرقی نمیکنه،فقط باید مودم رو درست انتخاب کنید.خوش باشید.

آقا دقیقا میشه توضیح بدی که چکار کردی؟؟؟ چطوری مودم گوشی را به عنوان مودم مورد استفاده قرار دادی؟؟؟؟

بعد منظور از جمله اخر چیه؟؟؟ ینی باید بلوتوس را روشن کنیم؟؟؟ خوب بدش چی؟؟

babak-online
24-02-2007, 20:18
سونی اریکسون
مسیر زیر را دنبال کنید :
منو > تنظیمات > اتصال > اشتراک های دیتا > اشتراک جدید
سپس یک اسم وارد کنید ، مثلا Irancell ؛ سپس برروی دکمه ادامه کلید کنید ، GPRS رو انتخاب کنید و در صفحه جدید GPRS APN رو با کلمه gprs مقداردهی کنید . دکمه ذخیره (Save) را زده و به صفحه اشتراک های دیتا برگردید ، حالا اسم کانکشنی را که ساختید پیدا کرده و آن را انتخاب کنید (دایره کناری آن توپر شود).
دوباره به تنظیمات > اتصال برگردید و این دفعه تنظیمات اینترنت رو انتخاب کنید ، گزینه تنظیم جدید را انتخاب کرده و سپس وارد صفحه جدید شوید ، نامی برای تنظیم انتخاب کرده ، ok کنید و سپس از قسمت اشتراک ، همان اشتراکی را انتخاب کنید که قبلا ساختید در اینجا Irancell می باشد ، دکمه ذخیره را انتخاب کنید و به صفحه تنظیمات اینترنت برگردید ، سپس همان تنظیمی را انتخاب کنید که در بخش قبل ساختید (دایره کناری تنظیم باید توپر شود).
حالا به منوی اصلی برگشته و گزینه اینترنت (شکل کره زمین) رو انتخاب کنید منتظر بمانید تا اتصال صورت گیرد.
برای وارد کردن آدرس دکمه "بیشتر (More)" را زده و سپس گزینه "وارد کردن آدرس (Enter URL)" را انتخاب کنید !!!!

نوکیا سری 60 و بالاتر
مسیر زیر را دنبال کنید :
Tools > Setting > Coonections > Access Points > New Access Point
و سپس مقادیر زیر را وارد کنید :
Connection Name : Irancell
Username & password : خالی
Access Point Name : gprs
Authentication type : Normal
برنامه مرورگر را بازکنید، اکنون از شما سوال میشود که آیا میخواهید که به اینترنت وصل شوید یا نه ؟ شما Yes رو بزنید !

Motorola
مسیر زیر رو دنبال کنید :
Menu > WebAccess >Web Sessions > *----* >New
منظور از *----* فشردن دکمه منو هستش
سپس مقادیر زیر رو وارد کنید :
Name : Irancell
Homapage : هر چیزی ، مثلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
GPRS APN : gprs
بقیه مقادیر رو دستکاری نکنید !!!
سپس دکمه Done زده و به فهرست اتصالات برگردید سپس Irancell رو پیدا کرده و دکمه Launch رو بزنید و منتظر بمانید تا صفحه پیش فرض باز شود.
برای وارد کردن آدرس دکمه منو را فشارداده و گزینه Go to URL را انتخاب کنید و سپس آدرس را وارد کرده و OK کنید.

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrsim
24-02-2007, 20:59
من وصل شدم ولی بعد از نیم ساعت دیگه وصل نشد میگه:
invali data packet access point

arizona
24-02-2007, 21:06
آقا دقیقا میشه توضیح بدی که چکار کردی؟؟؟ چطوری مودم گوشی را به عنوان مودم مورد استفاده قرار دادی؟؟؟؟

بعد منظور از جمله اخر چیه؟؟؟ ینی باید بلوتوس را روشن کنیم؟؟؟ خوب بدش چی؟؟

ببینید،شما اول از همه باید یک کانکشن ایجاد کنید،درست مثل وقتی که میخاید توسط خط تلفن به اینترنت متصل بشید.به جای شماره تلفن هم *99# رو وارد میکنید.حالا برای این کانکشن باید یک مودم تعریف کنید.بلوتوس کامپیوتر رو روشن کنید.(همین طور گوشی رو)روی کانکشنی که ایجاد کردید راست کلیک کنید.پروپرتیز رو انتخاب کنید و در بالای پنجره modem -bluetooth DUN رو تیک بزنید.بعد OK کنید.حالا روی دسکتاپ روی کانکشن کلیک کنید و دایل رو بزنید!دیگه کاری نمونده و گوشی خود به خود وصل میشه.مرور گرتون رو باز کنید و لذت ببرید.در مورد کابل هم دقیقا همینطوره.فقط به جای modem blutooth باید modem usb رو تیک بزنید.البته کابل حتما باید وصل باشه.البته قبل از تمامیه این کارها،باید تنظیمات مربوط به گوشی رو انجام داده باشین.البته باید بلوتوس گوشیتون رو شناخته باشه و در مورد کابل هم درایورهای مربوهطه نصب شده باشه.

هیچ
24-02-2007, 21:09

اونوقت نرم افزاری درایوری چیزی نمی خواد برای شناسوندن تلفن به عنوان مودم برای کامپیوتر؟

arizona
24-02-2007, 21:58
اونوقت نرم افزاری درایوری چیزی نمی خواد برای شناسوندن تلفن به عنوان مودم برای کامپیوتر؟

اگه پست بالای پست خودتون رو بخونین،کاملتر توضیح دادم.در اینجا گوشی به عنوان مودم عمل میکنه.

mrsim
24-02-2007, 22:12
من این متن رو با کانشکن کامپیوترم به موبایل نوشتم.
برای نوکیا خیلی راحت میتونید با پی سی سوییت وانتخاب گزینه کانکت به اینترنت رو انتخاب میکنید و تنظیمات رودستی ست می کنید و وصل میشد به اینترنت

hessam_sz
24-02-2007, 22:37
سونی اریکسون
مسیر زیر را دنبال کنید :
منو > تنظیمات > اتصال > اشتراک های دیتا > اشتراک جدید
سپس یک اسم وارد کنید ، مثلا Irancell ؛ سپس برروی دکمه ادامه کلید کنید ، GPRS رو انتخاب کنید و در صفحه جدید GPRS APN رو با کلمه gprs مقداردهی کنید . دکمه ذخیره (Save) را زده و به صفحه اشتراک های دیتا برگردید ، حالا اسم کانکشنی را که ساختید پیدا کرده و آن را انتخاب کنید (دایره کناری آن توپر شود).
دوباره به تنظیمات > اتصال برگردید و این دفعه تنظیمات اینترنت رو انتخاب کنید ، گزینه تنظیم جدید را انتخاب کرده و سپس وارد صفحه جدید شوید ، نامی برای تنظیم انتخاب کرده ، ok کنید و سپس از قسمت اشتراک ، همان اشتراکی را انتخاب کنید که قبلا ساختید در اینجا Irancell می باشد ، دکمه ذخیره را انتخاب کنید و به صفحه تنظیمات اینترنت برگردید ، سپس همان تنظیمی را انتخاب کنید که در بخش قبل ساختید (دایره کناری تنظیم باید توپر شود).
حالا به منوی اصلی برگشته و گزینه اینترنت (شکل کره زمین) رو انتخاب کنید منتظر بمانید تا اتصال صورت گیرد.
برای وارد کردن آدرس دکمه "بیشتر (More)" را زده و سپس گزینه "وارد کردن آدرس (Enter URL)" را انتخاب کنید !!!!

نوکیا سری 60 و بالاتر
مسیر زیر را دنبال کنید :
Tools > Setting > Coonections > Access Points > New Access Point
و سپس مقادیر زیر را وارد کنید :
Connection Name : Irancell
Username & password : خالی
Access Point Name : gprs
Authentication type : Normal
برنامه مرورگر را بازکنید، اکنون از شما سوال میشود که آیا میخواهید که به اینترنت وصل شوید یا نه ؟ شما Yes رو بزنید !

Motorola
مسیر زیر رو دنبال کنید :
Menu > WebAccess >Web Sessions > *----* >New
منظور از *----* فشردن دکمه منو هستش
سپس مقادیر زیر رو وارد کنید :
Name : Irancell
Homapage : هر چیزی ، مثلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
GPRS APN : gprs
بقیه مقادیر رو دستکاری نکنید !!!
سپس دکمه Done زده و به فهرست اتصالات برگردید سپس Irancell رو پیدا کرده و دکمه Launch رو بزنید و منتظر بمانید تا صفحه پیش فرض باز شود.
برای وارد کردن آدرس دکمه منو را فشارداده و گزینه Go to URL را انتخاب کنید و سپس آدرس را وارد کرده و OK کنید.

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دستت طلا بالاخره وصل شدم

darinow
25-02-2007, 08:55
ایرانسل در 3 مرحله اتصال کد 3 و 4 و 5 شماره های خود را به Gprs اعلام کرده ولی کد 2 خیر.!

طی تماسی که با 130 داشتیم اعلام کردند کدهای 2 قابلیت تست این شبکه را ندارند؟؟؟؟؟؟

آیا ایرانسل سیم کارتهای متفاوتی ارائه کرده است یا احترام به خریداران اول این اپراتور آنها را از شرکت در آزمایش معاف نموده است؟

darinow
25-02-2007, 08:57
مشترکین گرامی،

شبکه GPRS ایرانسل از روز شنبه 5 اسفند 85 رسما افتتاح شده است و ارسال تنظیمات GPRS برای مشتریان آغاز گردیده است. همانطور که در آگهی های قبلی به اطلاع شما رسانده ایم، به دلیل خاصیت این فناوری پیشرفته و لزوم توجه به پیچیدگی تنظیمات گوشی، این تنظیمات به تدریج و در طی دو هفته آینده برای مشتریان ارسال می شود. مراحل ارسال به شرح زیر است. جزئیات مراحل به همین صورت به اطلاع شما خواهد رسید.

مرحله 3:
پس از بازه شماره هایی که با 4و3 شروع می شوند. این تنظیمات برای مشتریانی ارسال می شود که شماره آنها بین 9355000001 و 9355999999 قرار دارد (شماره هایی که با 4 شروع می شوند)
این تنظیمات فقط برای مشتریانی ارسال می شود که گوشی مدل Nokia داردند.
مشتری فقط در صوتی تنظیمات را دریافت می کند که گوشی او قابلیت اتصال به شبکه GPRS را داشته باشد.
سه SMS به شرح زیر برای مشتری ارسال می شود: (شماره فرستنده 2225 یا با نام Service Provider)

hossein021
25-02-2007, 09:50
من الان 2 دارم gprs ام الان وصله

تكنولوژي
25-02-2007, 10:14
سلام
البته این سرویس تا 15 فروردین بیشتر مجانی نیست و از اون به بعد تعرفه هاش اعلام میشه
(( دلتون رو خوش نکنید چون فکر میکنم به قیمتی که میخواد بده نمی ارزه ))

mrsim
25-02-2007, 10:32
تا مفته استفاده میکنیم

netlcom
25-02-2007, 10:58
منظور از کد 4 اینه که شماره 09354 اولین شماره بعد 0935 4 باشه
من هم عتباری دارم هم دائمی هر دوتا گوشیم نوکیا هست دائمی کدش 2 هست که به شیکه وصله کد 4 هم وصله ولی Sms از ایرانسل واسم نیومده و از کجا می دونن گوشی من چیه

apoosh
25-02-2007, 13:05
کسی نمی دونه این سرویس برای شبکه دولتی هم راه می افته یا خیر؟

netlcom
25-02-2007, 13:19

حالا حالا راه نمیوفته

masoudboy
25-02-2007, 13:38

هیچگاه این سرویس برای اپراتور دولتی راه نمی افتد چون شبکه این اپراتور این قابلیت را ندارد . ..

BABAKAM
25-02-2007, 14:49
منم
کد
2

دارم

225

apoosh
25-02-2007, 14:53
من نمی دونم پس چرا با این شرایط بیشتر از دوبرابر ایرانسل قیمت داره. خداییش با این شرایط تا چندوقته دیگه که ایرانسل از لحاظ آنتن دهی مناسب تر بشه قیمتش از دولتی هم می زنه بالاتر. من خودم دارم کم کم وسوسه می شم این خط بی قابلیت دولتیم را بفروشم و جاش ایرانسل بگیرم ، البته اینرا هم حدس می زنم که اگه طرفدارهای ایرانسل بخاطر امکاناتش بیشتر بشند شبکه دولتی هم دست به یکسری تغییرات بزنه...

mehdi_vsgh
25-02-2007, 17:05
ببینید،شما اول از همه باید یک کانکشن ایجاد کنید،درست مثل وقتی که میخاید توسط خط تلفن به اینترنت متصل بشید.به جای شماره تلفن هم *99# رو وارد میکنید.حالا برای این کانکشن باید یک مودم تعریف کنید.بلوتوس کامپیوتر رو روشن کنید.(همین طور گوشی رو)روی کانکشنی که ایجاد کردید راست کلیک کنید.پروپرتیز رو انتخاب کنید و در بالای پنجره modem -bluetooth DUN رو تیک بزنید.بعد OK کنید.حالا روی دسکتاپ روی کانکشن کلیک کنید و دایل رو بزنید!دیگه کاری نمونده و گوشی خود به خود وصل میشه.مرور گرتون رو باز کنید و لذت ببرید.در مورد کابل هم دقیقا همینطوره.فقط به جای modem blutooth باید modem usb رو تیک بزنید.البته کابل حتما باید وصل باشه.البته قبل از تمامیه این کارها،باید تنظیمات مربوط به گوشی رو انجام داده باشین.البته باید بلوتوس گوشیتون رو شناخته باشه و در مورد کابل هم درایورهای مربوهطه نصب شده باشه.

ممنون از توضیحت اما بازم یه تیکش نا مفهوم بود!!!

مگه کامپیوتر هم بولوتوث داره؟؟؟؟:blink:

ببینم نکنه شما با لب تاب وصل شدین؟؟؟؟؟؟:blink:

masoudboy
25-02-2007, 17:32
ممنون از توضیحت اما بازم یه تیکش نا مفهوم بود!!!

مگه کامپیوتر هم بولوتوث داره؟؟؟؟:blink:

ببینم نکنه شما با لب تاب وصل شدین؟؟؟؟؟؟:blink:

منظور ایشان اینه که بلوتوث برای کامپیوتر جدا داشته باشید . از همین ها که در بازار هست . شما می تونید از اینفرارد و کابل و بلوتوث استفاده کنید . چون گوشی شما 6600 هست و کابل نمی خوره برای این کار باید یا یک پورت اینفرارد بخرید یا بلوتوث تا بتونید از اینترنت ایرانسل در کامپیوتر استفاده کنید .

yade
25-02-2007, 18:52

دوست عزیز شبکه دولتی Gpras هم داره ولی ارائه نمی کنه چون کیفیت ان پایینه مثلا ارسال یک عکس زنگی یک ساعت طول می کشه و یا اینکه اینترنت ان از 0.5 کلیو بایت هم کمتر به خاطر همین ارائه نمی کنه

چون ترافیک زیادی روی BTS هست مگر اینکه تعداد bts ها را زیاد کنه که فعلا چنین قصدی ندارند

yade
25-02-2007, 18:57
من نمی دونم پس چرا با این شرایط بیشتر از دوبرابر ایرانسل قیمت داره. خداییش با این شرایط تا چندوقته دیگه که ایرانسل از لحاظ آنتن دهی مناسب تر بشه قیمتش از دولتی هم می زنه بالاتر. من خودم دارم کم کم وسوسه می شم این خط بی قابلیت دولتیم را بفروشم و جاش ایرانسل بگیرم ، البته اینرا هم حدس می زنم که اگه طرفدارهای ایرانسل بخاطر امکاناتش بیشتر بشند شبکه دولتی هم دست به یکسری تغییرات بزنه...

دوست عزیز هیچ وقت قیمت ایرانسل از دولتی نمی زنه بالا این مطئمن باش

تا یک سال دیگه ایرانسل سیم کارت اعتباری خودشو به نصف قیمت ارائه می کنه

4 میلیون سیم کارت تهیه کردند همش باید بفروش بره

زمانی میرسه که مگن اقا این سیمکارت رو بگیر فقط زنگ بزن
سود شرکت از تماس و واستفاده از خدمات است نه فروش سیم کارت

masoudboy
25-02-2007, 21:33
اشتباه شد این متن ...

techno
25-02-2007, 23:02
برای من تقریبا همه چی درسته غیر از اینکه نمی تونم دانلود کنم با دپ و نمی تونم از یاهو مسنجر استفاده کنم چون ساین این نمی کنه!اما سایت ها خوب لود میشن.
چرا؟!
------------------------------------------------------------------------------------------------------
نمی دونم چرا!اما به هر حال دیگه مشکلی نیست!;)

hessam_sz
26-02-2007, 09:04
اقا من یه مشکل پیدا کردم وقتی با گوشیم میخوام وصل اینترنت بشم نمیتونم ولی وقتی با استفاده از کامپیوتر وصل میشم هیچ مشکلی ندارم حتی یاهو مسنجر رو هم باز میکنه لطفا اگر کسی میدونه کمکم کنه.

pluto2
26-02-2007, 09:29
در مورد گوشی سونی اریکسون J210i وقتی میخوام تنظیمات رو Save کنم میگه اول IP وارد کن وقتی هم که برای IP همینجوری یه عددی میدم چک میکنه با شبکه پیغام میده IP اشتباه است. یکی راهنمایی کنه؟
لطفا نگید IP نمی خواد چون اين مدل گوشیها بدون IP امکان Save نميده :(

mehdi_vsgh
26-02-2007, 10:39
منظور ایشان اینه که بلوتوث برای کامپیوتر جدا داشته باشید . از همین ها که در بازار هست . شما می تونید از اینفرارد و کابل و بلوتوث استفاده کنید . چون گوشی شما 6600 هست و کابل نمی خوره برای این کار باید یا یک پورت اینفرارد بخرید یا بلوتوث تا بتونید از اینترنت ایرانسل در کامپیوتر استفاده کنید .

ممنون ایکاش قیمت این پورت های اینفرارد یا بلوتوث هم میگفتی

masoudboy
26-02-2007, 11:18
اینفرارد از 7 تا 12 هزار تومان تو بازار هست و بلوتوث از 12 تا 20 هزار تومان . اگر بلوتوث بگیری بهتره چون سرعت بالاتری داره .

pluto2
26-02-2007, 11:33
در مورد گوشی سونی اریکسون J210i وقتی میخوام تنظیمات رو Save کنم میگه اول IP وارد کن وقتی هم که برای IP همینجوری یه عددی میدم چک میکنه با شبکه پیغام میده IP اشتباه است. یکی راهنمایی کنه؟

mamalia
26-02-2007, 14:42

آره ماله منم t290i هستش. عینه ماله شماست. ip میخاد. من ip 0000 رو میزنم. اما error میده که خطای ارتباطی.!!!!!!

یکی کمک کنه. راستی من مودم رو هم نصب کردم. از سایت سونی اریکسون درایو گرفتم. اما اونم وقتی میخام کانکت شم روی صفحه گوشی مینویسه connecting بعدش هیچی نمیشه. کامپیوتر هم هنگ میکنه.

مرسی بچه ها

nima_949
26-02-2007, 15:27
به جای این حرفا یه برنامه مرورگر برای موبایل بزارید فایر فاکس باشه که خیلی توپه

mehdi_vsgh
26-02-2007, 17:12
به جای این حرفا یه برنامه مرورگر برای موبایل بزارید فایر فاکس باشه که خیلی توپه

من خودم دارم از اپرا استفاده میکنم (مینی اپرا)
صفحات فارسی را فوق العاده باز میکنه فقط مشکلش اینه که نمیتونه هیچی را دانلود کنه
اگه یه دانلود منیجری چیزی براش پیدا شه خیلی خوبه

hamidvista
26-02-2007, 17:35
نبود جوابی؟؟؟؟؟؟؟

arizona
26-02-2007, 19:08

والا شاید ip همون *99# باشه،امتحان کنید.(از راست به چپ)

arizona
26-02-2007, 19:15
من خودم دارم از اپرا استفاده میکنم (مینی اپرا)
صفحات فارسی را فوق العاده باز میکنه فقط مشکلش اینه که نمیتونه هیچی را دانلود کنه
اگه یه دانلود منیجری چیزی براش پیدا شه خیلی خوبه

راستش منم اپرا مینی دارم(رو گوشیم)،برعکس شما ،سایتهای فارسی رو باز نمیکنه،اما دانلود میکنه!تمام سایتهای فیلتر شده رو هم باز میکنه!مرور گر خود گوشیم هم (w810)سایتهای فارسی رو نصفه باز میکنه،سایتهای فیلتر شده رو هم باز نمیکنهو پیغام معروف دسترسی به این سایت... ظاهر میشه.

arizona
26-02-2007, 19:18
اقا من یه مشکل پیدا کردم وقتی با گوشیم میخوام وصل اینترنت بشم نمیتونم ولی وقتی با استفاده از کامپیوتر وصل میشم هیچ مشکلی ندارم حتی یاهو مسنجر رو هم باز میکنه لطفا اگر کسی میدونه کمکم کنه.

برنامه اپرا مینی رو امتحان کنید.

mehdi_vsgh
26-02-2007, 20:02
راستش منم اپرا مینی دارم(رو گوشیم)،برعکس شما ،سایتهای فارسی رو باز نمیکنه،اما دانلود میکنه!تمام سایتهای فیلتر شده رو هم باز میکنه!مرور گر خود گوشیم هم (w810)سایتهای فارسی رو نصفه باز میکنه،سایتهای فیلتر شده رو هم باز نمیکنهو پیغام معروف دسترسی به این سایت... ظاهر میشه.

گوشی من 6600 هستش!!
مرورگر خود گوشی خیلی به هم ریخته سایتهای فارسی را باز میکنه مثلا همینجا را خیلی بد باز میکرد

اما با اپرا به نسبت بهتر و کاملتر صفحه را باز میکرد!! ولی اجازه دانلود هیچ فایلی را نمیداد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ShahabSAMSUNG
26-02-2007, 21:35
من از مرورگر خود گوشی های سامسونگ استفاده می کنم. واقعاً عالیه.

هم فارسی ها رو خوب نشون میده، هم عکسا رو، هم دانلود ...

خلاصه که واقعاً زندگیه.

BABAKAM
26-02-2007, 23:09
قسمت
آي
پي
اين
روبدين
010.131.026.138

من
برام
اس
ام
اسش
اومده
خودش
تنظيم
شده

Kav3h
27-02-2007, 03:24
هیچگاه این سرویس برای اپراتور دولتی راه نمی افتد چون شبکه این اپراتور این قابلیت را ندارد . ..

خدا رو چی دیدید ؛ شاید این دولتی هم سیستمشون رو ارتقا دادند ...

ARASH66
27-02-2007, 08:17
چرا دوست عزيز مطمئن باش رديف ميكنه الان رقابت ثابت فقط همينه و سيستماشو ارتقا ميده !

mehdi_vsgh
27-02-2007, 09:06
چرا دوست عزيز مطمئن باش رديف ميكنه الان رقابت ثابت فقط همينه و سيستماشو ارتقا ميده !

ایشالا 10- 20 سال دیگه.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudboy
27-02-2007, 09:39
خدا رو چی دیدید ؛ شاید این دولتی هم سیستمشون رو ارتقا دادند ...

در حال حاضر شبکه اپراتور اول در حال کار و سرویس دهی هست چطور می خواهد این کار را بکند ... برای این کار باید شبکه از کار بیفته و حداقل چندین ماه کار داره که خیلی بعیده این کار را بکنند و در ضمن آقای سلیمانی وزیر ارتباطات گفت اپراتور اول هیچگاه این خدمات را ارایه نمیده و نهایت سرویس ما Sms و vms است که داریم ارایه می دهیم . ایرانسل از ابتدا این سرویس و سخت افزار های موجود برای این سرویس را فراهم کرده حتی 3G هم می تونه ارایه بده .

ShahabSAMSUNG
27-02-2007, 16:04
البته اپراتور دولتی می تونه ام ام اس و اینترنت ارائه بده ولی تحت Gsm و نه Gprs که هم هزینه بالاتری داره و هم سرعت پایینتری.

nima_949
27-02-2007, 16:36
هیشکی پیدا نمیشه این برنامه اپرا رو بزاره

amir.ara
27-02-2007, 19:25
هیشکی پیدا نمیشه این برنامه اپرا رو بزاره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

wordlife
27-02-2007, 20:12
آقا من هر کاری میکنم وصل نمیشم
گوشیم 6630 هست

techno
27-02-2007, 21:47
مثل اینکه هنوز شبکه مشکلات زیادی داره!چون علاوه بر کندی،امروز چند بار قطع و وصل شد.کسی همچین مشکلی داشته؟

NINTENDO_DS
27-02-2007, 22:07
همین که دارید خدا رو شکر کنید ما که خط معمولی داریم 800 تومن هم دادیم پاش اس ام اس هم به زور می فرستیم

ShahabSAMSUNG
27-02-2007, 22:21
کلاً مثل اینکه گوشی های نوکیا یه مقدار سخت به این شبکه ارتباط برقرار می کنن.
چون من با گوشی خودم (سامسونگ) خیلی راحت وصل میشم ولی با گوشی نوکیای بابام کلی زور زدم تا وصل شم.

TheMohammad
27-02-2007, 23:02
کلاً مثل اینکه گوشی های نوکیا یه مقدار سخت به این شبکه ارتباط برقرار می کنن.
چون من با گوشی خودم (سامسونگ) خیلی راحت وصل میشم ولی با گوشی نوکیای بابام کلی زور زدم تا وصل شم.
نوکیا هم خیلی راحته ! نمیدونم ایشون مشکلشون کجاست !

mahyarSAMSUNG
28-02-2007, 01:52
آقا شهاب چندتا سوال : من امروز یه ایرانسل گرفتم فقط بخاطر جی پی آر اس . که الان اون اس ام اس تنظیمات برام نیومده میخوام ببینم این تنظیمات شما به ماله من هم میخوره که به من هم بدید یا باهم فرق داره و باید صبر کنم تا اس ام اس بیاد
سوال دوم اگه نیومد چی ؟؟ چون از 10 اسفند رایگان بودنش شروع میشه !!!

netlcom
28-02-2007, 04:58
آقا شهاب چندتا سوال : من امروز یه ایرانسل گرفتم فقط بخاطر جی پی آر اس . که الان اون اس ام اس تنظیمات برام نیومده میخوام ببینم این تنظیمات شما به ماله من هم میخوره که به من هم بدید یا باهم فرق داره و باید صبر کنم تا اس ام اس بیاد
سوال دوم اگه نیومد چی ؟؟ چون از 10 اسفند رایگان بودنش شروع میشه !!!

آقا شهاب ببخشید که من جوال دادم

با این تنضیمات امتحان کن

Irancell : Connection Name
APN: GPRS
Home page: google.com

و تنضیمات خود ایرانسل SMS با 100% میاد اگر احیانا تا 10 اسفند نیومد
""درصورتیکه پیام کوتاه حاوی تنظیمات را دریافت و یا ذخیره نکرده اید، می توانید از تاریخ 10 اسفند با شماره گیری [YES/OK] #5*3*130* این اطلاعات را دریافت نمایید. ""

^^ HAMID ^^
28-02-2007, 05:47
آقا ما وصل شدیم 5 6 کیلو رو دانلود میده حالا چند تا سوال:

1...ما اینو چه جوری به کامی وصل کنیم . و810 رو به عنوان مودم میشناسه وتو گزینها 2 تا اضافه میشه با pc suit هم کانکشن ساختم dial هم میکنه ..وقتی میرسه به register your computer on the network یه اروری میده میگه: the ppp link control protocol was terminated
2....این برنامه مینی اپرا که میگین من نصب کردم وقتی بهش آدرس سایت میدم میگه : verification of server certificate failed. pleas check your date setting in your device

تنظیمات gprs هم خودم دستی تنظیم کردم بدون ip

حالا ما باید چه بکنیم ؟ ...............................................ه !!!!

متشکرم.. ... .

amnhck123
28-02-2007, 11:20
برای من که سرعتش فوق العاده پایینه

habibinaj
28-02-2007, 11:23
برای من که سرعتش فوق العاده پایینه

سرعت به نوع و تکنولوژی موبایل هم بستگی داره!
ماله من در حد قابل قبوله!!! :biggrin:

techno
28-02-2007, 13:30
مطمئنم مشکل از شبکست چون امروز دیگه هیچ مشکلی ندارم.در ضمن گوشیم k750i هستش.فقط یه مشکل مونده که مرورگر خود گوشی بیشتر صفحات رو باز نمی کنه حتی اگه مخصوص موبایل باشه!!اپرا مینی هم صفحات فارسی رو به هم ریخته باز میکنه.

wordlife
28-02-2007, 15:19
ببخشید من هر وقت میخوام وصل شم یک پیغام میده
میگه : packet data not available . check network services
میشه بگید چیکار کنم گوشین 6630 است

TheMohammad
28-02-2007, 15:26
ببخشید من هر وقت میخوام وصل شم یک پیغام میده
میگه : packet data not available . check network services
میشه بگید چیکار کنم گوشین 6630 است
دو حالت داره
1 - طرفای شما اینترنت نیست !
2 - قسمت Access Point Name رو اشتباه وارد کردی !

wordlife
28-02-2007, 15:52
از کجا باید بدونم اینترنت هست یا نه
بعد اینکه قسمتAccess Point Name رو چی بزنم؟

TheMohammad
28-02-2007, 16:42
از کجا باید بدونم اینترنت هست یا نه
بعد اینکه قسمتAccess Point Name رو چی بزنم؟
gprs یا mtnirancell

ahriman323
28-02-2007, 17:51
اينترنت مفتم چه حالي ميده:biggrin: کاشکي هميشه مفت بود:laughing: :laughing:

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

wordlife
28-02-2007, 18:32
بابا یکی کار کارو راه بندازه

مگاهاستينگ
28-02-2007, 20:33
من امروز يه ايرانسل خريدم.
تا فردا sms فعال سازي مياد ديگه؟؟؟
اگه نيومد چي كار كنم؟

ahriman323
28-02-2007, 23:21
من با w810 هم از طريق گوشي هم از کامپيوتر به اينترنت وصل شدم ولي اون گوشيم که N70 باخود کوشي وصل ميشه ولي با کامپيوتر وکابل وصل نميشه هر کي n70 داره توضيح بده برام چه طوريه

:exclamati :exclamati :exclamati :exclamati :exclamati :exclamati :exclamati :exclamati :exclamati :exclamati :exclamati

Watson
28-02-2007, 23:43
ای خوش به حالتون منم فردا میرم به ایرانسل میگیرم

mahyarSAMSUNG
01-03-2007, 01:40
آقا شهاب ببخشید که من جوال دادم

با این تنضیمات امتحان کن

Irancell : Connection Name
APN: GPRS
Home page: google.com

و تنضیمات خود ایرانسل SMS با 100% میاد اگر احیانا تا 10 اسفند نیومد
""درصورتیکه پیام کوتاه حاوی تنظیمات را دریافت و یا ذخیره نکرده اید، می توانید از تاریخ 10 اسفند با شماره گیری [YES/OK] #5*3*130* این اطلاعات را دریافت نمایید. ""

خوب این که نوشتی یوزر نیم نداره ؟؟؟ شماره آی پی نداره اصلا اینها که مهم نیست . یعنی اگه اس ام اس بیاد همینا رو میگه ؟؟؟. ولی من اون کد رو زدم کار نمیکنه . اگه میشه این کد رو درست بنویس یعنی بدون تغییر جا :sad:

netlcom
01-03-2007, 03:44
آقا واسه من که تنضیمات اومد اشتباهی پاک شد دوره بعدی که می فرستن کی هست و کسی تنضیمات Mms رو بلده

pv2005
01-03-2007, 09:43
من یه مشکلی دارم. گوشی من اصلا G رو نمایش نمی ده و جاش E (مخفف EDGE ) نمایش می ده.
دیروز G رو نمایش می داد و به اینترنت هم وصل شدم. من نمی دونم امروز چرا نمی تونم وصل شم.
گوشی من w300 هست و edge و gprs هم ساپورت می کنه.

mss_sdt
01-03-2007, 10:58
دوستان چند تا سوال داشتم:
1. چرا فارسی رو از چپ به راست میاره؟ چی کار کنیم که اینجوری نشه؟
2. یه مرورگر خوب میخوام برای دوستم که دانلود کنه(k750)
با تشکر از دوستان

netlcom
01-03-2007, 11:20
كسي نمي دونه

farid ejay
01-03-2007, 16:27
من یه مشکلی دارم. گوشی من اصلا G رو نمایش نمی ده و جاش E (مخفف EDGE ) نمایش می ده.
دیروز G رو نمایش می داد و به اینترنت هم وصل شدم. من نمی دونم امروز چرا نمی تونم وصل شم.
گوشی من w300 هست و edge و gprs هم ساپورت می کنه.

مال منم e نشون میده :blink: البطه گوشی من w810 و از صبح تا شب ان لاین حال میکنم:laughing:
کسی نمیدونه چرا

wordlife
01-03-2007, 17:32
بچه ها تا کی مجانی هست
و آیا بهعدا پول نیوفته برامون

Core
01-03-2007, 20:32
بچه ها تا کی مجانی هست
و آیا بهعدا پول نیوفته برامون

تا 15 فروردین هزینه ای ندارد و بعد از آن بصورت کیلوبایتی هزینه را از شما دریافت می کنند.

bollboll
01-03-2007, 21:52
دوستان عزیزی که هنوز از کامپیوتر نتوانستند وصل بشوند، تنظیم زیر که توسط آقا حمید نوشته شده (^^HAMID^^) بسیار کامل است : با دقت بخوانید :

وصل کردنه گوشی به کامپیوتر :

کسایی که تنظیماته گوشیشونو انجام دادن و به اینترنت وصل کردن (تو یه تاپیک توضیح داده بود) باید pc-suite مربوط به گوشیشونو نصب کنن با این کار driver های گوشی نصب میشه و وقتی گوشیو با کابل usb وصل میکنی به کامپیوتر مودم گوشی شناخته میشه و خو ویندوز شروع میکنه به نصب مودم گوشی بعد یه پیغام میده میگه: your device installed and ready to be used حالا به network conection رفته یه کانکشن dial up بسازید در قسمت شماره اینو بدین *99# از راست به چپ(ستاره رو اول بزنین) بعد در قسمت مودم usb wmc modem رو تیک بزنین(بهتره اونی که کلمه data توش نیست رو تیک بزنین) و تیک مودمهای دیگه رو بردارین و user name & password رو خالی بذارین و کانکشنتون رو ذخیره کنین حالا اگه موبایلتون وصل باشه (علامت G کنار آنتن باشه) کانکشنتونو باز کنید و dial رو بزنید تا وصل بشید
اکثر گوشیها صفحات بزرگ رو باز نمیکنن برای این کار باید سایت google رو بالا بیارید بعد آدرس مورد نظر رو توش وارد کنید و اونو جستجو کنید وقتی پیداش کرد لینکشو کلیک کنید با این کار صفحات بزرگ به چند صفحه کوچک برای موبایل تقسیم میشوند که با کلید 3 به صفحه بعد و با کلید 1 به صفحه قبل میروید ...مثلا اینجا رو میخواهید بیارید ...تو گوگل میزنی forum.p30world بعد که پیداش کرد اونو انتخاب میکنی واگه بخواهین اونو به صفحه عادی برگردونید زیر پنجره گوگل نوشته html اونو انتخاب کنید...در ضمن سرعت gprs در زمانهای مختلف فرق میکنه مثلا روز که بری گاهی 3 تا 4 کیلوبایت یا کمتر حتی 0.5 کیلو بایت دانلود میده ولی شب بری 1 به بعد تا 10 . 11 کیلوبایت دانلود میده ... اگه سرعتش کم باشه عکسها رو نمیاره یا دیر میاره...........

توضیح: این تنظیمات با گوشی سونی اریکسون دبلیو 700 تست شده و الان هم من با این مودم وصل شده ام. ضمن اینکه برنامه opera هم برای من کار نمی کند (روی کامپیوتر)

اما برای گوشی بهترین مرورگر، مرورگر mini-opera هست که می توانید از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])آنرا دانلود کنید.

موفق و منصور باشید.

arizona
01-03-2007, 22:02
مال منم e نشون میده :blink: البطه گوشی من w810 و از صبح تا شب ان لاین حال میکنم:laughing:
کسی نمیدونه چرا

حالا که فعلا نه g نشون میده نه e.ظاهرا قطع شده،لا اقل تو منطقهای که من هستم.

amir83t
01-03-2007, 23:28
حالا که فعلا نه g نشون میده نه e.ظاهرا قطع شده،لا اقل تو منطقهای که من هستم.
شما در چه منطقه ای هستی چون برای من هم قطع شده من منطقه 15 هستم شما چه طور

TheMohammad
02-03-2007, 01:04
تنظیمات mms رو در سایت قرار دادند : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
02-03-2007, 02:23
MMS/GPRS Connection setting details

MMS
GPRS

Connection Name: Irancell-MMS Connection Name: Irancell-GPRS
Bearer: GSM-GPRS/GPRS Bearer: GSM-GPRS/GPRS
APN: mtnirancell APN: mtnirancell
MMSC Address: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Home Page: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
WAP Proxy: 10.131.26.138 WAP Proxy: 10.131.26.138
Port: 9200 Port: 9200
Service: CO-WSP Service: CO-WSP
HTTP Proxy: 10.131.26.138 HTTP Proxy: 10.131.26.138
Port: 8080 Port: 8080
Service: HTTP Service: HTTP

behzad85
02-03-2007, 03:26
با سلام به دوستان عزیز!
برای سرعت بالاتر از Opera-Mini استفاده کنید.
روی خود گوشی هم میتونین دانلودش کنید. فقط این آدرس رو توی بروزر گوشیتون وارد کنید :
و بعد از دانلود نصبش کنید. از مزیتهاش میتونم به Cache خوبش اشاره کنم که به خاطر KB ای محاسبه شدن هزینه GPRS در موقع پولی شدن این سرویس میتونه خیلی به صرفه باشه!
و همینطور Interface راحت و قشنگ این نرم افزار...
اصلا خودتون امتحان میکنید میبینید دیکه (;

mahyarSAMSUNG
03-03-2007, 02:11
من این برنامه ر نصب کردم ولی وقتی network setup میاد تا 100 درصد هم پر میشه ولی بعد مینویسه fail to connect .

hmehraeen
03-03-2007, 09:26
Opera ham ba down moshkel dare chikar konim

hessam_sz
03-03-2007, 11:12
سلام من با وصل شدن به اینترنت مشکلی ندارم ولی هیچ وقت حرف g رو گوشیم نمایش داده نمیشه فقط وقتایی که وصل میشم عکس یه کره زمین میاد .در ضمن گوشیم k750.اونایی که k750دارن لطفا کمک کنن

hessam_sz
03-03-2007, 11:19
اگه تنظیمات ام ام اس واسه کسی اومد مارو هم بی خبر نذاره

netlcom
03-03-2007, 11:40
اگه تنظیمات ام ام اس واسه کسی اومد مارو هم بی خبر نذاره

برو قسمت کلیه بحث های مربوط به ایـــــرانـــــســـــل فـقـط در این تاپیک صفحه آخر

michael666
03-03-2007, 19:57
با سلام خدمت همه بخصوص برو بچه های ایرانسلی. من دارم این پست را با گوشی مبایلم( 6630)مینویسم واقعا تجربه لذت بخشی است علی الخصوص که مجانی هم هست . ایرانسل با این gprs و mmsش ترکونده بخدا. تازه این که چیزی نیست اگه سیستم 3g راه بیفته سرعتش 10برابر gprsاست. دوتا سوال 1- چگونه mailbox خودم را به گوشیم منتقل کنم 2-وقتی از برنامه mini opera خارج میشوم connection قطع نمیشود چرا؟ در ضمن یکی از سختترین کارهای دنیابا مبایل تایپ کردن است

ShahabSAMSUNG
04-03-2007, 01:32
E که نشانگر شبکه Edge هست یه چند وقتیه که بعضاً به جای G ظاهر میشه. کسی اطلاعی در این مورد نداره؟

Silwestern
04-03-2007, 01:57
من مطالب این تاپیک رو خوندم ... گویا بعضی ها در ارتباط با اینترنت ایرانسل مشکل دارن...

اینترنت من 2 اسفند فعال شد... چون قبلا با سیمکارت ثریا کار میکردم تجربه کامل رو داشتم ...

شما وقتی که کانکت میشید سریع برید تو سایت getjar و mini opera رو دانلود کنید ...

من هر روز با یاهو مسنجر گوشیم آفهامو چک میکنم ... با جیمیل ایمیلهامو چک میکنم با سرعت باورنکردنی ( حتی بیشتر از ثریا)

به راحتی سایتهای فارسی رو انگلیسی رو باز میکنه و تا حالا چندین آلبوم mp3دانلود کردم و سرعت بالایی هم داره

گوشیم هم 810 ... هیچ مشکلی نداره... بدون سیم هم کامپیوترم رو به اینترنت با سرعتی باورنکردنی متصل میکنم

از طریق بلوتوث ...

حیلی راحت..الان هم که دارم این مطالب رو می نویسم سرعت واقعا عالیه و هیچ مشکلی هم نداره...

در ضمن به زودی منتظر 3g باشید که با اون دیگه هیچی تو فضای مجازی جلو دار شما نیست !!!

only Irancell
only w810

mahyarSAMSUNG
04-03-2007, 03:15
من که این دو برنامه رو نصب کردم کار نکرد

Viren
04-03-2007, 03:23
واسه من هم کار نمیکنه

gigili1567
04-03-2007, 03:59
تجهیزات ایرانسل نسل 2.75 یعنی Edge... گوشیهایی که این نسل رو پشتیبانی میکنن بجای G، حرف E رو نشون میدن

saeed.rg
04-03-2007, 10:42
آقا gprs ما از ديروز قطع شده وتا حالاهم وصل نشده تنظيماتشم دوباره انجام دادم ولي فايده نداره مي خواستم ببينم براي بقيه دوستان وصله.

farid ejay
04-03-2007, 10:44
g من که به قراری e می نوشت دو روزه که قطع شده:sad:

hessam_sz
04-03-2007, 10:56
من مطالب این تاپیک رو خوندم ... گویا بعضی ها در ارتباط با اینترنت ایرانسل مشکل دارن...

اینترنت من 2 اسفند فعال شد... چون قبلا با سیمکارت ثریا کار میکردم تجربه کامل رو داشتم ...

شما وقتی که کانکت میشید سریع برید تو سایت getjar و mini opera رو دانلود کنید ...

من هر روز با یاهو مسنجر گوشیم آفهامو چک میکنم ... با جیمیل ایمیلهامو چک میکنم با سرعت باورنکردنی ( حتی بیشتر از ثریا)

به راحتی سایتهای فارسی رو انگلیسی رو باز میکنه و تا حالا چندین آلبوم mp3دانلود کردم و سرعت بالایی هم داره

گوشیم هم 810 ... هیچ مشکلی نداره... بدون سیم هم کامپیوترم رو به اینترنت با سرعتی باورنکردنی متصل میکنم

از طریق بلوتوث ...

حیلی راحت..الان هم که دارم این مطالب رو می نویسم سرعت واقعا عالیه و هیچ مشکلی هم نداره...

در ضمن به زودی منتظر 3g باشید که با اون دیگه هیچی تو فضای مجازی جلو دار شما نیست !!!

only Irancell
only w810
میشه بگی با چه نرم افزاری آفهاتو چک میکنی و با چی دانلود میکنی؟ چون با opereکه نمیشه دانلو د کرد؟؟؟؟

nima_949
04-03-2007, 12:01
سلام به همگی اون بنده خدایی که همچین حرفی زد یه تیریپ اومد بقیه چرا باور میکنن

netlcom
04-03-2007, 12:03
با کابل Usb چه جوری میشه به اینترنت کنکت شد

gigili1567
04-03-2007, 12:45
با کابل Usb چه جوری میشه به اینترنت کنکت شد
باید درایور USB Modem مربوط به گوشیت رو نصب کنی. بعد از این کار یه مودم به لیست مودمهات اضافه میشه که معمولا هم اسم گوشیته. بقیش مثل کانکت شدن به اینترنت به سبک دایال آپه.. قفط تو کانکشن، مودم جدید رو انتخاب کن. شماره #99* رو بجای شماره شبکه وارد کن. به همین راحتی. حالا شماره بگیر و وصل شو..:cool:

darinow
04-03-2007, 14:01
:blush: لطفا" نرم افزار لازم برای چت کردن با موبایل را معرفی و آموزش دهید.متشکریم.

BABAKAM
04-03-2007, 14:37
اينترنت ايرانسلم براي خودش فضاييه ها

BABAKAM
04-03-2007, 14:42
اس ام اس دورانش تموم شد

ام ام اس رو مده

نبينم کف بموني ها

نديد پديدا نخونن اينا رو چون نميفهمن چي گفتم

BABAKAM
04-03-2007, 14:43
فکر کن

چه شود

BABAKAM
04-03-2007, 14:48
باید درایور USB Modem مربوط به گوشیت رو نصب کنی. بعد از این کار یه مودم به لیست مودمهات اضافه میشه که معمولا هم اسم گوشیته. بقیش مثل کانکت شدن به اینترنت به سبک دایال آپه.. قفط تو کانکشن، مودم جدید رو انتخاب کن. شماره #99* رو بجای شماره شبکه وارد کن. به همین راحتی. حالا شماره بگیر و وصل شو..:cool:

6#***99*
اينم ميشه

nima_949
04-03-2007, 15:24
به جای این همه حرفای بیهوده یکی پیدا بشه یه مرورگر و یه یاهو مسنجر برای موبایل بزاره

srfarzaneh
04-03-2007, 15:43
من یه کم گیج شدم. شماها میگین که گوشیتونو با کابل usb وصل کردین به کامپیوتر و از گوشی بعنوان مودم استفاده میکنین؟ حالا ما اینو نخواستیم، من میخوام با خود گوشی برم تو اینترنت، وگرنه که خودم ADSL دارم. آیا الان میشه اینکارو کرد یا تا 10 اسفند باید صبر کرد؟ در ضمن گوشیم P990 هستش...

نمی دونم که فهمیدی یل نه اما بهت توضیح میدم
باید بری توی کانکشن بعد اینترنت اکانت بعد یک اکانت جدید بسازی و مشخصات اکانت جدید رو طبق جدول این صفحه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پر کنی همین

mehdi_vsgh
04-03-2007, 16:12
لطفا" نرم افزار لازم برای چت کردن با موبایل را معرفی و آموزش دهید.متشکریم.
اگه تونستی این برنامه را پیدا کن

agile messenger

من اینو تو یه سی دی پیدا کردم!!
خیلی برنامه خوبیه (میتونی با همه مسنجرها آن لاین بشیو چت کنی)

srfarzaneh
04-03-2007, 16:17

از طریق بلوتوث ...

only Irancell
only w810

اقا اگه امکان داره بگو چه جوری اینها رو نصب کردی (من فکر می کنم شما ما رو سر کار گذاشتید چون
W810 جاوا است و اصلا برنامه ای روش نصب نمیشه)
اگه سرکاری نیست لینک یا لااقل اسم برنامه رو بگو تا ما هم استفاده کنیم
اگه سرکاریه که خیلی ...

yade
04-03-2007, 17:18
اگه تونستی این برنامه را پیدا کن

agile messenger

من اینو تو یه سی دی پیدا کردم!!
خیلی برنامه خوبیه (میتونی با همه مسنجرها آن لاین بشیو چت کنی)

اینم ادرس برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

brightest
05-03-2007, 10:58
مسنجر هاي زيادي براي جاوا وجود داره كه ميتونيد اونها رو از سايت getjar.com يا جاهاي ديگه دانلود كنيد !

darinow
05-03-2007, 11:42
متشکرم بچه ها

darinow
05-03-2007, 11:51
اقا اگه امکان داره بگو چه جوری اینها رو نصب کردی (من فکر می کنم شما ما رو سر کار گذاشتید چون
W810 جاوا است و اصلا برنامه ای روش نصب نمیشه)
اگه سرکاری نیست لینک یا لااقل اسم برنامه رو بگو تا ما هم استفاده کنیم
اگه سرکاریه که خیلی ...
***لینک مورد نظر در اینجا

usfarshad
05-03-2007, 14:19
ايرادات سرويس gprs ايرانسل:
1- poor coverage
2-cant be relied
3-late response time from default gateway(up to 1300msc average
4-absolutely none dedicated bandwith
فارسيش ميشه=با اين شرايط بدرد نمي خوره مگر اينكه وقتي پولي شد شايد بهترش كنند
و پهناي باند بيشتري رو براي مشتركين لحاظ كنند

brightest
05-03-2007, 15:51
به نظر من با همين شرايط هم براي مواقع خاص (مثلا مسافرت) خوبه.
ولي من فكر ميكنم ميتونه خيلي بهتر از اين باشه.
از طرف ديگه معلوم نيست با افزايش مشتركين وضعيت شبكه جوري بشه.
همين الان هم خيلي وقتها network busy ميده واي به حاله وقتي كه چند مليون مشترك داشته باشن.

gigili1567
05-03-2007, 17:13
فعلا که تو جاده آنتن نداره

brightest
05-03-2007, 17:52
به نظر من با همين شرايط هم براي مواقع خاص (مثلا مسافرت) خوبه.
ولي من فكر ميكنم ميتونه خيلي بهتر از اين باشه.
از طرف ديگه معلوم نيست با افزايش مشتركين وضعيت شبكه چه جوري بشه.
همين الان هم خيلي وقتها network busy ميده واي به حاله وقتي كه چند مليون مشترك داشته باشن.

brightest
05-03-2007, 20:20
سلام !
از دوستان كسي هست كه تنظيم mms رو براي w810 انجام داده باشه ؟
من gprs رو بدون ------ و با پورت 8080 براي http تنظيم كردم و مشكلي هم ندارم !
سرور mms رو هم تنظيم كردم ولي كار نميكنه !
با تشكر

shadmehrdj
05-03-2007, 21:58
سلام.
بچه ها این عکس ها و فایل هایی که از اینترنت از طریق گوشی دانلود می شه کجا ذخیره می شه؟(گوشی من 6600)

gigili1567
06-03-2007, 03:49
ولی ایرانسل اوضاش خوب میشه. مثل دوتا اپراتور دیگه هردمبیلی کار نمیکنه. هرچی باشه Mtn کلی تجربه داره تو این زمینه. خیلی خوب دارن کار میکنن. طرف قراردادش برای آنتنهاش هم نوکیاست. از فرکانس 900 و 1800 استفاده میکنه. فعلا در حال آزمایش شبکس. تا آخر اسفند تحمل داشته باشید..

sensil
06-03-2007, 10:15
من با ایرانسل 24 ساعته به اینتر نت وصلم
چه حالی میده

rasool222
06-03-2007, 11:34
واسه من فقط ي روز بود(كرمانشاه)
الان هم قطعه

techno
06-03-2007, 12:14
من الان دارم با استفاده از اینترنت ایرانسل که به کامپوتر وصل شده اینو می نویسم.
سرعت اتصال رو زده:115،2 کیلو بیت!
ولی در عمل سرعت دانلود اینه:160 بایت بر ثانیه!! ):
یه صفحه رو واقعا 1 ساعت میکشه تا باز کنه مثل همین فروم!

mahsoft
06-03-2007, 12:33
کمکم فیلترینگ دام این مبایلها رو هم میگیره چطور نمیدونم

darinow
06-03-2007, 12:53
بچه ها من agilemassenger رو نصب کردم ولی کانکت نمیشه میگه thcp و ... فعال نیست با اپراتور تماس بگیرید.
کسی میگه چرا؟

darinow
06-03-2007, 12:56
ايرادات سرويس gprs ايرانسل:
1- poor coverage
2-cant be relied
3-late response time from default gateway(up to 1300msc average
4-absolutely none dedicated bandwith
فارسيش ميشه=با اين شرايط بدرد نمي خوره مگر اينكه وقتي پولي شد شايد بهترش كنند
و پهناي باند بيشتري رو براي مشتركين لحاظ كنند

خیلی وقته من دیگه این پیغامارو دریافت نمیکنم.در کل راضیم.فقط خدا نکنه کارت بیفته به 130

brightest
06-03-2007, 13:18
سلام !
با تشكر

دوستان كسي نميتونه كمك كنه ؟
من اينترنت دارم ولي mms نميتونم بفرستم و mms هائي كه واسم مياد رو نميتونم ببينم !

amir83t
06-03-2007, 13:42
من الان دارم با استفاده از اینترنت ایرانسل که به کامپوتر وصل شده اینو می نویسم.
سرعت اتصال رو زده:115،2 کیلو بیت!
ولی در عمل سرعت دانلود اینه:160 بایت بر ثانیه!! ):
یه صفحه رو واقعا 1 ساعت میکشه تا باز کنه مثل همین فروم!
سلام دوست عزیز الان دو روز است که برای من به اینترنت وصل می توانم با گوشی بشوم ولی وقتی به کامپیوتر وصل می کنم باز هم به اینترنت وصل می توانم بشوم ولی سایتی نمی توانم بالا بیاورم یعنی عکس آن دو کامپیوتری که برای کانکت به اینترنت است فقط یکیشون روشن میشه بعد شما چه طور امروز با گوشی از طریق کامپیوتر به اینترنت وصل بودید

usfarshad
06-03-2007, 15:21
خیلی وقته من دیگه این پیغامارو دریافت نمیکنم.در کل راضیم.فقط خدا نکنه کارت بیفته به 130

اينها پيغام نيستند
ايرادهاي شبكه gprsايرانسل در حال حاضر است.
در ضمن سرويس mmsبا استفاده از سروييس gprs كار ميكند

gigili1567
06-03-2007, 15:49
خدا بده برکت

techno
06-03-2007, 16:28
سلام دوست عزیز الان دو روز است که برای من به اینترنت وصل می توانم با گوشی بشوم ولی وقتی به کامپیوتر وصل می کنم باز هم به اینترنت وصل می توانم بشوم ولی سایتی نمی توانم بالا بیاورم یعنی عکس آن دو کامپیوتری که برای کانکت به اینترنت است فقط یکیشون روشن میشه بعد شما چه طور امروز با گوشی از طریق کامپیوتر به اینترنت وصل بودید
می گم که به زور صفحه ها رو باز میکنه.بازم دارم از همون راه این جوابو می فرستم:cool: .الان سرعتش بدک نیست منتها فقط برای گشتن در وب نه برای دانلود که دیگه آدم دیوونه میشه!اصلا دانلود سرعت نداره مثلا با دپ که کار میکنی هی قطع میشه.بیشتر وقتها هم همونی که گفتی برای منم صدق میکنه یعنی یکی از اون 2 مونیتور روشنه!:sad:

gigili1567
06-03-2007, 16:33
خدایی اگه خودمون صاحب ایرانسل بودیم شیر فلکه اینترنت مفت رو نمیبستیم؟ بازم دمش گرم... اسب پیشکش و دندوناشو نمیشمورن...

sensil
06-03-2007, 16:37
migan mokheberat be irancell gofte sorate internetesho kam kone
hala chera ? manam neydoonam

sensil
06-03-2007, 16:39
من يه سوال دارم
هر سايتو كه مي خوام باز كنم بايد بجاي www بنويسيمwap ؟

gigili1567
06-03-2007, 16:43
من يه سوال دارم
هر سايتو كه مي خوام باز كنم بايد بجاي www بنويسيمwap ؟
اگه Wap داشته باشه اون سایت، بهتره از Wap استفاده کنی. ولی اجباری نیست. Wap مخصوص موبایله..

brightest
06-03-2007, 20:21
نوشته شده توسط brightest [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام !
با تشكر

amir_gtv
06-03-2007, 22:46
Man mikham ke goshi ro be computer vaskonam va az interndtesh to pc estefade konam ama moge conect shodan in error ro mide 734:the ppplink control protocol was terminted hala mondam chi car conam in posto ba goshi mifrestam be hamin khater english hast

sensil
07-03-2007, 16:38
كسي اينجا ار mini operaاستفاده مي كنه
اگه كسي استفاده مي كنه منم راهنمايي كنه
واسه من كار نمي كنه

ALt3rnA
07-03-2007, 20:13
من سرعتم خیلی خوبه...مشکلی نداره .....

gigili1567
08-03-2007, 02:30
پروکسیه بعضی وقتا انگار خاموشه

mahyarSAMSUNG
08-03-2007, 03:57
آره اگه دیدید که وصل نمیشه برید ------ رو صفر کیند

farid ejay
08-03-2007, 10:34
شما برای دانلود در کامپیور
باید از دانلود منیجرها استفاده کنید
من با dial up در حدود 4 تا 5 کیلو بایت در ثانیه داشتم :sad:
ولی الان با ایرانسل حدود 10 تا 15 کیلو بایت دارم:tongue:

usfarshad
08-03-2007, 20:05
براي من كه در نارمكم افتضاحه ... اصلا كانكت نميشه (packet data ) رو بزور مياره.
زنگم زدم 130 يارو گفت باسه اينه كه شبكه شلوغه (به قول معروف همه پا برهنه تو شبكه اند)
كوفتتون شه كه 10-15 kbps دانلود مي كنيد

TheMohammad
08-03-2007, 20:41
براي من كه در نارمكم افتضاحه ... اصلا كانكت نميشه (packet data ) رو بزور مياره.
زنگم زدم 130 يارو گفت باسه اينه كه شبكه شلوغه (به قول معروف همه پا برهنه تو شبكه اند)
كوفتتون شه كه 10-15 kbps دانلود مي كنيد
امروز پنچ شنبه چطوره ؟ امروز سرعت خیلی خوب شده ها !

sensil
08-03-2007, 21:46
آره امروز(5 شنبه) سرعتش نسبت به چن روز قبل يه كم بهتر شد

mehdi_ok1
09-03-2007, 00:07
برای پیش شماره 2 هنوز راه نیفتاده ؟

mahyarSAMSUNG
09-03-2007, 03:27
اصلا ربطی به پیش شماره نداره . همون تنظیمات رو بزن وصل شو . که البته دیگه باید عنوان تاپیک رو به اینترنت ایرانسل قطع شد تغییر بدیم . چون واقعا دیگه ساعت های خاصی فقط وصل میشه همینطور ام ام اس

BABAKAM
09-03-2007, 12:06
براي
منم
دوهستش
225

amir_gtv
09-03-2007, 13:39
سلام
من از خود گوشی با سرعت بسیار بالا وصل میتونم بشم با بلوتوثم گوشی رو به
کامپیوتر وصل میکنم و تو کامپیوتر هم از طریق گوشی کانکت میشم و سرعت رو هم
115 کیلو بایت نشون میده اما اصلا تو کامپیوتر هیچ سایتی رو باز نمیکنه حالا موندم چی کار کنم
اگه کسی میدونه چه طوری درست میشه بگه ما هم یاد بگیریم
با تشکر امیر

saragol
09-03-2007, 16:06
دوستان عزیزی که هنوز از کامپیوتر نتوانستند وصل بشوند، تنظیم زیر که توسط آقا حمید نوشته شده (^^HAMID^^) بسیار کامل است : با دقت بخوانید :

وصل کردنه گوشی به کامپیوتر :

کسایی که تنظیماته گوشیشونو انجام دادن و به اینترنت وصل کردن (تو یه تاپیک توضیح داده بود) باید pc-suite مربوط به گوشیشونو نصب کنن با این کار driver های گوشی نصب میشه و وقتی گوشیو با کابل usb وصل میکنی به کامپیوتر مودم گوشی شناخته میشه و خو ویندوز شروع میکنه به نصب مودم گوشی بعد یه پیغام میده میگه: your device installed and ready to be used حالا به network conection رفته یه کانکشن dial up بسازید در قسمت شماره اینو بدین *99# از راست به چپ(ستاره رو اول بزنین) بعد در قسمت مودم usb wmc modem رو تیک بزنین(بهتره اونی که کلمه data توش نیست رو تیک بزنین) و تیک مودمهای دیگه رو بردارین و user name & password رو خالی بذارین و کانکشنتون رو ذخیره کنین حالا اگه موبایلتون وصل باشه (علامت G کنار آنتن باشه) کانکشنتونو باز کنید و dial رو بزنید تا وصل بشید
اکثر گوشیها صفحات بزرگ رو باز نمیکنن برای این کار باید سایت google رو بالا بیارید بعد آدرس مورد نظر رو توش وارد کنید و اونو جستجو کنید وقتی پیداش کرد لینکشو کلیک کنید با این کار صفحات بزرگ به چند صفحه کوچک برای موبایل تقسیم میشوند که با کلید 3 به صفحه بعد و با کلید 1 به صفحه قبل میروید ...مثلا اینجا رو میخواهید بیارید ...تو گوگل میزنی forum.p30world بعد که پیداش کرد اونو انتخاب میکنی واگه بخواهین اونو به صفحه عادی برگردونید زیر پنجره گوگل نوشته html اونو انتخاب کنید...در ضمن سرعت gprs در زمانهای مختلف فرق میکنه مثلا روز که بری گاهی 3 تا 4 کیلوبایت یا کمتر حتی 0.5 کیلو بایت دانلود میده ولی شب بری 1 به بعد تا 10 . 11 کیلوبایت دانلود میده ... اگه سرعتش کم باشه عکسها رو نمیاره یا دیر میاره...........

توضیح: این تنظیمات با گوشی سونی اریکسون دبلیو 700 تست شده و الان هم من با این مودم وصل شده ام. ضمن اینکه برنامه opera هم برای من کار نمی کند (روی کامپیوتر)

اما برای گوشی بهترین مرورگر، مرورگر mini-opera هست که می توانید از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])آنرا دانلود کنید.

موفق و منصور باشید.

این usb wmc modem که میگین برای گوشی های سونی اریکسون هست
من نوکیا دارم و همین مشکل رو دارم که بعد از رجیستر شدن پیغام خطا میده:

هرکار کردم درست نشده
ولی یه K750 داشتم، امتحان کردم وصل شد.

بعضی وقتام این پیغام رو میده:

به خدا من افسردگی گرفتم

یکی بگه چیکار کنم ؟

مشکل از کجاست ؟

اونایی که N73 دارن به داد من برسن ....

saragol
09-03-2007, 17:09
موقع اتصال و نصب pc-suite درایورهای زیر برای من شناخته و نصب میشن

لطفاً اگه جائی ایرادی اشکالی داره به من بگید

هر چی تلاش میکنم نمیتونم وصل بشم با کامپیوتر به اینترنت .....

هر کس اطلاعات داره کمک لطفا !!

ShahabSAMSUNG
09-03-2007, 21:49
از نرم افزار مربوط به گوشیت استفاده می کنی؟ یا همینجوری میری از تو کنترل پانل یه دایال آپ می سازی؟

saragol
09-03-2007, 22:23
از نرم افزار مربوط به گوشیت استفاده می کنی؟ یا همینجوری میری از تو کنترل پانل یه دایال آپ می سازی؟

منظورت pc suite و قسمت one Touch Access هستش ؟

از اونجا که نمیشه، اما خودش یه dial-up میسازه که با اونم نمیشه کانکت شد ... :sad:

BABAKAM
09-03-2007, 22:44
کاري
نداره
گلم تو يه ديآل آپ بسار
بعد يه پروپرتي ارش بگير
حالا گرينه هاي انتخاب مودم رو ميبيني
مودمت رو بکن n73
شماره ديآلت رو ستاره 99مربع برار
حالا
کانت شو

saragol
09-03-2007, 22:49
کاري
نداره
گلم تو يه ديآل آپ بسار
بعد يه پروپرتي ارش بگير
حالا گرينه هاي انتخاب مودم رو ميبيني
مودمت رو بکن n73
شماره ديآلت رو ستاره 99مربع برار
حالا
کانت شو

همه این کارارو کردم
مشکل همون error آخریه
اگه اون حل شه میتونم کانکت شم

TheMohammad
09-03-2007, 23:46
همه این کارارو کردم
مشکل همون error آخریه
ببنید این هم درست است ؛
این : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maziar_69
10-03-2007, 00:43
همه این کارارو کردم
مشکل همون error آخریه

گل گفتی منم همین مشکل رو دارم ولی با 5500 چون سیستم عامل 5500 و n73 یکی هست به منم کمک کنید

mahyarSAMSUNG
10-03-2007, 03:10

آقا شهاب میگم یاد ندادیا چطوری میشه با سامسونگ رفت توی اینترنت با کامپیوتر :angry:

zx7
10-03-2007, 10:47
لازمه دو نکته را یادآوری کنم:

1- در پستهای قبلی یکی گفته بود که این سرویس قدیمی شده و حالا که به ما دادن کلی ذوق کردیم.

منم موافقم، اما فکر کردین که چرا ما باید وضعیتمون اینجوری باشه؟ چون فرهنگ استفاده از این امکانت رو نداریم، دوستان عزیز ایرانسل این لطف رو کرده برای آشنایی من و شما سرویس Gprs رو رایگان برای مدتی در اختیار من وشما گذاشته تا با استفاده از اینترنت در گوشی موبایل آشنا بشیم. فکرش رو کنید که چه نعمت بزرگیه، میتونید در هر زمان و هر کجا از آخرین اخبار یا ایمیل های خود مطلع بشید.

حالا شما اومدید دارید زور میزنید تا از این کار مثبت ایرانسل سوء استفاده کنید و با کامپیوتر صبح تا شب داونلود کنید...
واقعا جای تاسف داره....

2- آیا معرفتش رو دارید که بعد از 15 فروردین هم مشتری GPRS ایرانسل باشید؟

brightest
10-03-2007, 13:34

1- در پستهای قبلی یکی گفته بود که این سرویس قدیمی شده و حالا که به ما دادن کلی ذوق کردیم.

منم موافقم، اما فکر کردین که چرا ما باید وضعیتمون اینجوری باشه؟ چون فرهنگ استفاده از این امکانت رو نداریم، دوستان عزیز ایرانسل این لطف رو کرده برای آشنایی من و شما سرویس Gprs رو رایگان برای مدتی در اختیار من وشما گذاشته تا با استفاده از اینترنت در گوشی موبایل آشنا بشیم. فکرش رو کنید که چه نعمت بزرگیه، میتونید در هر زمان و هر کجا از آخرین اخبار یا ایمیل های خود مطلع بشید.

حالا شما اومدید دارید زور میزنید تا از این کار مثبت ایرانسل سوء استفاده کنید و با کامپیوتر صبح تا شب داونلود کنید...
واقعا جای تاسف داره....

قديمي !!؟؟
در حال حاظر انگشت شمارند كشورهائي كه سيستم جديد 3G داشته باشن (فكر كنم فقط امريكا و ژاپن)
بقيه كشورهاي پيشرفته(مثلا المان) تازه كم كم ميخوان سيستمشون رو ارتقا بدن
نسل 2.5 با gprs و 2.75 با EDGE به اندازه نياز ما و حتي فراتر از اون كافي هستند
اگر ايرانسل به قولش عمل كنه و سال ديگه ٍedge رو هم راه بندازه . شما با سرعت 100kbs كه مثه adsl هر كاري ميتونيد بكنيد
فراتر از نيازمون
شايد مسئله مهم براي ايرانسل پهناي باندي باشه كه ميخواد روي شبكه بفرسته به خصوص تو شهرستانها
بايد صبر كنيم و ببينيم چه ميكنه اين ايرانسل
واضحه كه هنوز براي قضاوت كردن خيلي زود هستش

ShahabSAMSUNG
10-03-2007, 13:42
آقا شهاب میگم یاد ندادیا چطوری میشه با سامسونگ رفت توی اینترنت با کامپیوتر :angry:

یاد می دهیـــــــــــــــــم

تاپیک آموزشش رو بگو که همونجا بزارم. یا اصلاً براش تاپیک بزنم؟

farid ejay
10-03-2007, 14:44
اگه edge راه نیفتاده چرا روی گوشی من به جای g زده e

farid ejay
10-03-2007, 14:50
سلام
من از خود گوشی با سرعت بسیار بالا وصل میتونم بشم با بلوتوثم گوشی رو به
کامپیوتر وصل میکنم و تو کامپیوتر هم از طریق گوشی کانکت میشم و سرعت رو هم
115 کیلو بایت نشون میده اما اصلا تو کامپیوتر هیچ سایتی رو باز نمیکنه حالا موندم چی کار کنم
اگه کسی میدونه چه طوری درست میشه بگه ما هم یاد بگیریم
با تشکر امیر

دوست عزیز شما با کابل وصل شو و سه سوت صفهه رو باز کن
من هم با بلوتوس که وصل میشم خیلی کند میشه;)

مهدی 2007
10-03-2007, 16:32
اگه edge راه نیفتاده چرا روی گوشی من به جای g زده e
طبیعتا گوشی شما که فکر کنم 810 هست نباید G بزنه و برای جی پی آر اس باید همون مثلث برعکس بالای خط آنتن رو نشون بده

ARASH66
10-03-2007, 17:40
نه دوستان w810 اولش g بود حال شده e ...
نميدونم چرا !
كلا يه مقدار سرويس gprs بي كيفيت شده !

ARASH66
10-03-2007, 17:51
قديمي !!؟؟
در حال حاظر انگشت شمارند كشورهائي كه سيستم جديد 3G داشته باشن (فكر كنم فقط امريكا و ژاپن)
بقيه كشورهاي پيشرفته(مثلا المان) تازه كم كم ميخوان سيستمشون رو ارتقا بدن
نسل 2.5 با gprs و 2.75 با EDGE به اندازه نياز ما و حتي فراتر از اون كافي هستند
اگر ايرانسل به قولش عمل كنه و سال ديگه ٍedge رو هم راه بندازه . شما با سرعت 100kbs كه مثه adsl هر كاري ميتونيد بكنيد
فراتر از نيازمون
شايد مسئله مهم براي ايرانسل پهناي باندي باشه كه ميخواد روي شبكه بفرسته به خصوص تو شهرستانها
بايد صبر كنيم و ببينيم چه ميكنه اين ايرانسل
واضحه كه هنوز براي قضاوت كردن خيلي زود هستش
كاملا درسته دوست عزيز !
فقط ببينم اين پهناي باند رو با تجهيز دستگاه رديف ميكنن يا از جايي شركتي خدماتي ميگيرن !

brightest
10-03-2007, 19:16
كاملا درسته دوست عزيز !
فقط ببينم اين پهناي باند رو با تجهيز دستگاه رديف ميكنن يا از جايي شركتي خدماتي ميگيرن !

نميدونم والا !!
ولي خب واضحه كه براي پهناي باند بيشتر(از هر طريقي كه باشه) بايد هزينه بيشتري رو بپردازند كه صرف نظر از اينكه مشتركين چقدر از اين پهناي باند استفاده كنند مقدار ثابتي خواهد بود
بنابراين فكر ميكنم حداقل تا چند وقت كه شبكه به يه پايداري نسبي برسه مشكلاتي داشته باشيم
از طرفي نكته مهم تعرفه هستشكه اگر كمتر از ميزان مود نظر ايرانسل تعيين بشه
من فكر ميكنم ايرانسل نتونه پهناي بانده خوبي اختصاص بده
بايد صبر كنيم

saragol
10-03-2007, 22:51
این usb wmc modem که میگین برای گوشی های سونی اریکسون هست
من نوکیا دارم و همین مشکل رو دارم که بعد از رجیستر شدن پیغام خطا میده:

هرکار کردم درست نشده
ولی یه K750 داشتم، امتحان کردم وصل شد.

بعضی وقتام این پیغام رو میده:

به خدا من افسردگی گرفتم

یکی بگه چیکار کنم ؟

مشکل از کجاست ؟

اونایی که N73 دارن به داد من برسن ....

کسی نتونست مشکل منو حل کنه ؟؟؟

مگه میشه اینجا کسیN73 نداشته باشه ؟؟؟؟؟؟ :blink:

TheMohammad
10-03-2007, 23:37
کسی نتونست مشکل منو حل کنه ؟؟؟

مگه میشه اینجا کسیN73 نداشته باشه ؟؟؟؟؟؟ :blink:
شما پست من در صفحه قبل رو ندیدی ؟
اینجا رو نگاه کن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad Hosseyn
10-03-2007, 23:39
حالا من نفهميدم چطور از گوشي به عوان مودم استفاده كنم ؟؟؟؟ گوشي من هم 6630 هستش
با تشكر

gigili1567
11-03-2007, 02:56

واقعا جای تاسف داره....

خدا از دهنت بشنوه... من که فکر میکنم نصف اینایی که الان مشترک هستن، ایرانسل رو تنها میزارن. هرچی باشه این تو ذات ما ایرانیهاست....

mahyarSAMSUNG
11-03-2007, 04:00
یاد می دهیـــــــــــــــــم

تاپیک آموزشش رو بگو که همونجا بزارم. یا اصلاً براش تاپیک بزنم؟

خوب یعنی چی ؟؟؟ توی همون کلوپ گوشی درست کن :angry:

saragol
11-03-2007, 10:04
شما پست من در صفحه قبل رو ندیدی ؟
اینجا رو نگاه کن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا دوست عزیز دیدم

من قبلاً این کار رو هم انجام داده بودم، اما بازم نشد .....:sad:

شما خودت N73 داری ؟ مشکلی برای اتصال نداری ؟

zx7
11-03-2007, 13:05
من روی مدلهای دیگه نوکیا تست کردم. سری 6
کلا ایرانسل با نوکیا حال نمیکنه، همونطور که Tci با سونی اریکسون حال نمیکنه...

Mohammad Hosseyn
11-03-2007, 15:24
کلا ایرانسل با نوکیا حال نمیکنه،

متوجه نشدم ؟
منظورت چيه ؟
يعني ايرانسل با گوشي هاي نوكيا زياد خوب كار نمي كنه ؟
مطمئني ؟
امتحان كرديد يا ... ؟

اگه جايي بريد كه پوشش هست ، امكان نداره آنتنش از آخر كمتر بشه ؟
تازه من با اينترنتش هم كار كردم ، خيلي خوبه ...
چطور اين حرف رو مي زنيد ؟

gigili1567
11-03-2007, 22:27
من روی مدلهای دیگه نوکیا تست کردم. سری 6
کلا ایرانسل با نوکیا حال نمیکنه، همونطور که Tci با سونی اریکسون حال نمیکنه...

اتفاقا تجهیزات ایرانسل فقط نوکیاست. نوکیا خیلی خوب با این شبکه کار میکنه.

hessam_sz
11-03-2007, 23:22
اینترنت ایرانسل قطع شده .

ShahabSAMSUNG
11-03-2007, 23:56
اتفاقا تجهیزات ایرانسل فقط نوکیاست. نوکیا خیلی خوب با این شبکه کار میکنه.

درسته. بیشتر کارای ایرانسل دست نوکیاست.

بعد از اون آلکاتل

بعدش صنایع مخابرات ایران

قسمت کمی هم اریکسون

هر کدوم قسمتی از ایران رو به عهده دارن. مرکز و شمال و شرق و شمال شرق مال نوکیاست.

amir_gtv
12-03-2007, 00:16
من این برنامه ر نصب کردم ولی وقتی network setup میاد تا 100 درصد هم پر میشه ولی بعد مینویسه fail to connect .
منم همین مشکل رو با مینی اپرا دارم
قبلا نصب کرده بودم خوبم جواب میداد اما بعد از اینکه گوشی رو فرمت کردم و دوباره نصب کردم
وقتی می خوام کانکت بشم این ارور رو میده گوشیم هم 6600 هست

gigili1567
12-03-2007, 02:27

بعد از اون آلکاتل

بعدش صنایع مخابرات ایران

قسمت کمی هم اریکسون

هر کدوم قسمتی از ایران رو به عهده دارن. مرکز و شمال و شرق و شمال شرق مال نوکیاست.

خداییش نوکیا خوب کار کرده.. دقت کنین میبینین اونجاهایی که دست نوکیاست خیلی سریع On Air شدن

mahyarSAMSUNG
12-03-2007, 03:33

بعد از اون آلکاتل

بعدش صنایع مخابرات ایران

قسمت کمی هم اریکسون

میگم اینترنت رو بگو . سامسونگ ----> کامپیوتر -----> اینترنت ----> جی پی ار اس ------ > ایرانسل :blink:
همینجا بگو مگه چقدر طولانی آموزشش

gigili1567
12-03-2007, 05:23
تنظیم سامسونگ برای اینترنت رو میخوای؟

gigili1567
12-03-2007, 05:24
مدل گوشیت چیه؟ بگو تا بگم...

amir83t
12-03-2007, 12:48
آیا برای شما دوستان هم هنوز اینترنت قطع است؟ یعنی آرم G هنوزهست ولی وقتی جستجوگر را صدا میزنم 10دقیقه جستجوگر جست وجو می کند وبعد می گوید داده های سرور موجود نیست برای من که از دیروز بعد ازظهر این جوری شد

A.Farokhzad
12-03-2007, 14:44
تنظیم سامسونگ برای اینترنت رو میخوای؟

سلام
برای گوشی x640 سامسونگ میتونی استفاده از gprs رو به زبون ساده توضیح بدی ؟

shakashti
12-03-2007, 17:37
مال من هنوز Gprs م راه نيافتاده؟؟؟؟؟
چي كار كنم؟
پشتيباني هم زنگ مي زنم كه نوار مي گه تا 2 هفته ديگه؟
مال شماها چه جوري راه افتاده؟
تنظيماتش چه جوريه؟

H A M A S
12-03-2007, 18:00
میگن که باید برای فعال شدن میگن که برای فعال شدنgprs باید شماره سریال گوشیت رو بدی 130 یه مسیج میفرستن درسته؟ تنظیمات گوشی k750 هم اگر کسی میدونه بگه

ShahabSAMSUNG
12-03-2007, 20:16
میگم اینترنت رو بگو . سامسونگ ----> کامپیوتر -----> اینترنت ----> جی پی ار اس ------ > ایرانسل :blink:
همینجا بگو مگه چقدر طولانی آموزشش

چشم. سعی می کنم همین امروز توی انجمن سامسونگ یه تاپیک براش بزنم.

siavashjal
12-03-2007, 21:54
آیا برای شما دوستان هم هنوز اینترنت قطع است؟ یعنی آرم G هنوزهست ولی وقتی جستجوگر را صدا میزنم 10دقیقه جستجوگر جست وجو می کند وبعد می گوید داده های سرور موجود نیست برای من که از دیروز بعد ازظهر این جوری شد

آره براي من كه در حدود يك هفتست كه همين مشكلو داره .

zx7
12-03-2007, 22:17
آره براي من كه در حدود يك هفتست كه همين مشكلو داره .

برای من هم 2 روز قطع شده..
recive نداره

gigili1567
13-03-2007, 02:43
ولی مال من وصله....

hadiloui
13-03-2007, 11:20
با سلام
من تازه یه گوشی k300i گرفتم ولی نمی تونم از سرویس gprs استفاده کنم و این پیغام از شماره 2225 آمده:

Send IMEI or S phone type for self provisioning ,namedconfiguration phone type for named configuration

به نظر شما من باید چی کار کنم؟

shakashti
13-03-2007, 16:27
ميشه لطفا يكي جواب من رو بده!
بگين واسه شماها كه به اينترنت وصل ميشين SMSاي از ايرانسل دريافت كردين يا نه؟؟؟:blink:
بعد ميشه لطفا تنظيمات گوشي رو براي نوكيا بگين لطفا!:puke:

shervin83
13-03-2007, 17:43
من که تا حالا 800 مگابایت با کامپیوتر دانلود کردم .فکر کنم ایران سل برشکست بشه.

مهدی 2007
13-03-2007, 19:52
با سلام
من تازه یه گوشی k300i گرفتم ولی نمی تونم از سرویس gprs استفاده کنم و این پیغام از شماره 2225 آمده:

Send IMEI or S phone type for self provisioning ,namedconfiguration phone type for named configuration

به نظر شما من باید چی کار کنم؟
شما می تونی دستی تنظیم کنی برو تو سایت ایرانسل نوشته یا همین صفحه های اول این تایپیک نوشته شده

gigili1567
13-03-2007, 21:51
پیغامهای شبکه بخاطر ترافیک بالای ارسال دیتاست. بعد از پولی شدن درست میشه...

zx7
13-03-2007, 23:49

وقتی فرهنگ استفاده از تکنولوژی روز رو نداری باعث اختلال و ضایع شدن حق دیگران میشی.
علت رایگان بودن این سرویس در حال حاضر آشنایی خلق الله با نوع مصرف و بدست آوردن تجربه در مورد اینرنت در گوشی موبایل، بی علت نیست که پهنای باند کم آوردن و GPRS ایرانسل مختل شده...

پیغامهای شبکه بخاطر ترافیک بالای ارسال دیتاست. بعد از پولی شدن درست میشه...

meysam_sat
14-03-2007, 00:42
اگه بعد از 15 فروردین هم 800 مگ دانلود کردی ..مردی ..نه الان که مجانی

gigili1567
14-03-2007, 01:50
تورو خدا کاری نکنین که شرکتایی مثل ایرانسل از کارشون پشیمون بشن.

usfarshad
14-03-2007, 12:38
اگر بعد از پولي شدن سرويسشونو درست نكنند من اولين نفري هستم كه خط رو ميفروشم
در ضمن زياد دلتون به حال ايرانسل نسوزه چون (51%) سود اين شركت مال دولت و بنياد مستضعفان هست
------------------------------
Get A Grip

shervin83
14-03-2007, 14:29
من همین الان خط ام رو میخوام بفروشم چون دانلود با کامپیوتر از کار افتاده و هیچ سایتی هم باز نمیکنه.ولی کسی ازم نمیخره. :sad:

POWER_CASE
14-03-2007, 15:10
مژده
مژده
مژده
مژده

الان ساعت 30:10 دقیقه روز چهارشنبه 23/12/85 اینترنت ایرانسل راه افتاد...........

seyed_roohollah
14-03-2007, 15:18
من همین الان خط ام رو میخوام بفروشم چون دانلود با کامپیوتر از کار افتاده و هیچ سایتی هم باز نمیکنه.ولی کسی ازم نمیخره. :sad:

بخاطر یک اشکال مقطعی -که شاید بخاطر تعمیرات در شبکه باشه- که نمیرن سیمکارتو بفروشن!!

تازه اون هم شمایی که به قول خودت تا حالا 800 مگ باهاش دانلود کردی!

shervin83
14-03-2007, 16:16
مژده
مژده
مژده
مژده

الان ساعت 30:10 دقیقه روز چهارشنبه 23/12/85 اینترنت ایرانسل راه افتاد...........

کجا راه افتاد!!! من روزهای اول با سرعت 10 kb/s دانلود میکردم ولی الان سرعتش 0.01 kb/s هم نیست.

amir_gtv
14-03-2007, 16:28
منم همین مشکل رو با مینی اپرا دارم
قبلا نصب کرده بودم خوبم جواب میداد اما بعد از اینکه گوشی رو فرمت کردم و دوباره نصب کردم
وقتی می خوام کانکت بشم این ارور رو میده گوشیم هم 6600 هست

کسی نیست به منه عاجز کمک کنه؟

shakashti
14-03-2007, 16:35
بچه ها يكي ميشه به من بگه اين يعني چي؟

Unknown USSD operation code

چه براي فعال كردن اينترنت و يا هركدوم از خدمات كدي رو مي زنم، اين رو نشون ميده، بعد هم كه دكمه EXIT رو مي زنم، مي زنه DONE !!
شما ها مي دونين اين يعني چي؟

fade2amin
14-03-2007, 19:38
آقا من 2 روز پيش يه اعتباري گرفتم و با هر جون كندني كه بود تونستم كانكت شم بدون اون مسيج تنظيمات.
اما چيزي كه هست اينه كه من نميتونم گوشيمو به pc وصل كنم و با اون به اينترنت برم از صبح دارم تو اينترنت ميگردم و كل اين تايپك و خوندم اما بازم موندم. نرم افزار pc suite رو دوباره نصب كردم. اون شماره *99# رو هم ميزنم ، پيغام خطاي ppp eror ميده. در ضمن من اين شماره رو وقتي كه با گوشي هم ميگيرم پيغام unknown ussd توي خود گوشي ميده. گوشيم هم 6630 والا واقعا موندم .
ازتون خواهش ميكنم كه يه حالي بدين و منو راهنمائي كنين. اگه حسش نيست لااقل بهم بگين كه الان كسي ميتونه به pc وصل بشه يا نه؟ آيا كسي ميتونه از گوشيش اعتبارشو دربياره؟ ظاهرا اون 5 تومن عيدي هم كشك بود!
دمتون گرم

saragol
14-03-2007, 22:35
آقا من 2 روز پيش يه اعتباري گرفتم و با هر جون كندني كه بود تونستم كانكت شم بدون اون مسيج تنظيمات.
اما چيزي كه هست اينه كه من نميتونم گوشيمو به pc وصل كنم و با اون به اينترنت برم از صبح دارم تو اينترنت ميگردم و كل اين تايپك و خوندم اما بازم موندم. نرم افزار pc suite رو دوباره نصب كردم. اون شماره *99# رو هم ميزنم ، پيغام خطاي ppp eror ميده. در ضمن من اين شماره رو وقتي كه با گوشي هم ميگيرم پيغام unknown ussd توي خود گوشي ميده. گوشيم هم 6630 والا واقعا موندم .
ازتون خواهش ميكنم كه يه حالي بدين و منو راهنمائي كنين. اگه حسش نيست لااقل بهم بگين كه الان كسي ميتونه به pc وصل بشه يا نه؟ آيا كسي ميتونه از گوشيش اعتبارشو دربياره؟ ظاهرا اون 5 تومن عيدي هم كشك بود!
دمتون گرم

دوست خوب گوشی شما چیه ؟ اگه نوکیا سریN هست باید بگم در تنظمیات کانکشن Pc Suite باید در قسمت Access Point Name وارد کنید mtnirancell و کار میکنه ... منم همین پیغام رو داشتم درست شد و الان با pc کانکت میشم.

درباره عیدی هم باید بگم که هست، چون من خودم داشتم. شما در گوشیت کد #140* رو بزن، بعد از Request Network میزان اعتبارتو نشون میده !!!

00110
14-03-2007, 22:57
با سلام

اقا تو این صفحه نوشته که با این شماره تماس بگیرید برای دریافت تنظیمات Gprs ولی میگه شماره اشتباه است کسی خبر داره ؟؟؟
این صفحه این قسمت ...

توجه:
درصورتیکه پیام کوتاه حاوی تنظیمات را دریافت و یا ذخیره نکرده اید، می توانید از تاریخ 10 اسفند با شماره گیری [YES/OK] #5*3*130* این اطلاعات را دریافت نمایید.