PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : McAfee VirusScan Pro v9.1.8 full

IVAN
08-07-2005, 20:43
با سلام من يه سايتي مك آفي فول ورژن رو دانلود كردم پسوورد مي خواد كمك كنيد در ضمن TURBOREACTORيا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه پسوورد جواب نميده ممنون :roll: :roll:

McAfee VirusScan Pro v9.1.8 full

ناردين

Mehdi_Best
08-07-2005, 20:59
هادي جان هر چي مي خوام بهت گير ندم كه يه موقع ناراحت نشي خودت نمي گذاري! :wink: :wink: :mrgreen:
اولا كه عنوان تاپيك نبايد از اين كلمات مثل درخواست كرك يا مثلا كمك فوري و از اين قبيل كلمات باشه.
در ضمن شما درخواست پسورد يك فايل زيپ رو داري نه كرك!!!!
من الان جايي هستم كه نمي تونم كاري برات بكنم اما فردا كه روي سيستم خودم بودم سعي مي كنم برات پيدا كنم. چون فكر كنم داشته باشم.

هادي جان ما دوستت داريم!

baby
09-07-2005, 10:10
mehdi_best, اگه بتونين سريع تر جواب بدين ممنون ميشم من هم احتياج دارم

nardin
09-07-2005, 10:26
McAfee VirusScan Pro v9.1.8 full

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
09-07-2005, 10:54
آقا واقعا شرمنده. كلي گشتم پيدا نكردم. بعد در چند سايت كه اين برنامه رو لينك داده بودند هم گشتم اما اونها هم پسوردي نداشتند.
پس به نظر من بهتره از خيرش بگذريم. چون در يكي از فايلهاي داخل فايل فشرده نوشته كه براي پسورد پول مي خواهد!
در ضمن اگه قصد استفاده از مك آفي رو داريد پيشنهاد مي كنم از نسخه اينترپرايز 8 مك آفي استفاده كنيد. ْآپديتش هم بدون هيچ مشكلي انجام مي شه.

---------------------
ناردين جان اين كه شما نوشتي هم متاسفانه پسورد اون فايل نيست.

اين پسورد نيست داشتم آپلود ميكردم موندم تو ترافيك :!:

ناردين

IVAN
10-07-2005, 00:23
آقا سلام ممنون كه به شما هم يه نيم نگاهي انداختيد و يه ندايي داديد پس من اون فايل 104 مگا بايتي رو بندازم دور چه بد........ :cry: :cry: :cry:

nardin
10-07-2005, 06:11
آقا سلام ممنون كه به شما هم يه نيم نگاهي انداختيد و يه ندايي داديد پس من اون فايل 104 مگا بايتي رو بندازم دور چه بد........ :cry: :cry: :cry:

من به خيالم يه فايل معموليه پس يه كه ديگه صبر كن .

لطفا لينك برنامه يا سايتي كه برنامه رو گرفتين بگين چون مشخص نيست چه ورژن از چه تيپ رو دانلود كردي . :?: :!:

Ali_k
10-07-2005, 06:47
اگه پسوردشو نمیدونی خب با برنامه هایی که پسورده فایل زیپ را باز میکنن درستش کن

nardin
10-07-2005, 07:02

براي همين لينك سايت يا برنامه رو خواستم . :)

Ali_k
10-07-2005, 07:06

براي همين لينك سايت يا برنامه رو خواستم . :)
خب ناردین جان انگار تو پست اولشون آدرس سایتو دادن :(

nardin
10-07-2005, 08:44
اينو امتحان كن :
Password: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IVAN
10-07-2005, 10:46
سلام ناردين جون نشد.Ali_Kلطف كن لينك يكي از اون برنامه ها رو بذار توپه توپ باشه من هم لينك دانلود اين فايل رو مي ذارم. اميد وارم كه ما رو ول نكنيد تا اين سرياله رو پيدا كنيم :mrgreen: :mrgreen:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nardin
10-07-2005, 11:31
سلام ناردين جون نشد.Ali_Kلطف كن لينك يكي از اون برنامه ها رو بذار توپه توپ باشه من هم لينك دانلود اين فايل رو مي ذارم. اميد وارم كه ما رو ول نكنيد تا اين سرياله رو پيدا كنيم :mrgreen: :mrgreen:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
اين سايتي كه شما ازش برنامه رو گرفتي سرچ نداره كه هيچ خيلي بهم ريخته است با اين حال هرچه گشتم اين ضد ويروس رو نديم ولي پسورد همه برنامه يكيست (Password: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) . مدت دانلودش 10 دقيقه است ببينم چكار ميشه كرد .

sAsAn.K
10-07-2005, 11:52
حالا خودش رو بی خیال برای آپدیتش به غیر از آپدیتر های معرفی شده چی کار میشه کرد :?:

nardin
10-07-2005, 12:30
سلام
من اينو از سه جاي مختلف گرفتم هرجا كه زيپ بود پسوردش پوليه (5 دولار اگه سركاري نباشه!) و عده زيادي دادشون در امده كه با سرعت كم گرفتنش آخرش بي نتيجه !!

از خير اين بگذريد و به صورت زيپ شده دانلود نكنيد چون همه شون پسورد دارن اگه بزرگ باشه 10 ساعت بيشتر وقت ميخواهد تا باز شه . :!:

Mehdi_Best
10-07-2005, 15:35
همونطور كه من گفتم و ناردين جان هم تاييد كردند بهتره بي خيال اين نسخه بشيد. چون با برنامه هايي كه پسورد فايل هاي فشرده رو پيدا مي كنند هم به اين راحتي نمي شه پسوردش رو پيدا كرد. در ضمن به نظر من كه خودم قبلا از مك آفي استفاده مي كردم ، مك آفي همچين آش دهن سوزي نيست كه اين همه دنبالش باشيد. باز هم مي گم بهتره يا از آنتي ويروس هاي بهتري كه در انجمن معرفي و بحث شده استفاده كنيد يا اگه حتما قصد استفاده از مك آفي رو داريد از نسخه اينترپرايز 8 مك آفي استفاده كنيد.

Ali_k
11-07-2005, 04:14
هادی جان یه سری به این تاپیک بزن