PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش نصب برنامه و بازی روی سامسونگ بوسیله بلوتوث

mahyarSAMSUNG
23-02-2007, 03:37
خوب این تاپیک رو درست کردم برای اونهایی که نمیتونن با کابل برنامه و بازی بریزند . البته خودم هم نمیتونم ( قبلا فقط میتونستم ) .
آموزش برنامه را از طریق برنامه ی bluesoleil مینویسم . این آموزش هم حدود 4 روز طول کشید تا تاپیپش کنم!!!!!!
دقت داشته باشید که برای درک بیشتر به تاپیک اموزش برنامه روی سامسونگ که با کابل انجام میشه هم رجوع کنید :
برنامه هایی که برای نصب کردن احتیاج هست :
Softick ppp
Uploader
JAD MAKER ( که برای ساخت فایل JAD در صورت نداشتنش )
این سه تا رو میتونید از این سایت دانلود کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون بالا سمت چپ که نوشته Miscanellous
که در سایت بالا برنامه رو بازی هم مخصوص سامسونگ وجود داره .
Bluesoleil ( که در سی دی بلوتوث شما هست )

شما در درجه ی اول باید ببنید که کامیورت سریال پورت بلوتوث شما چنده . سریال پورت (serian port)هم یکی از امکانات گوشی های سامسونگ که میتونه رابطه رو با کامپیوتر برقرار کنه . برای این کار باید بلوتوث گوشی خود را فعال کنید و بعد برنامه ی bluesoleil رو باز کنید . و روی اون خورشید که وسط برنامه ی bluesoleil قرار داره کلید کنید تا گوشیه شما رو پیدا کنه

بعد از پیدا کردن ِ گوشیی در خط چین اطرافش ظاهر میشه که اسم بلوتوث شما نیست در واقعه شماره IP بلوتوث گوشیه شما رو نوشته که با دوبار کلیک کردن بروی اون اسم بلوتوث شما نمایان میشه . بعد در دکمه های بالا . ابزارهایی روشن میشود که نشون میده گوشیه شما دارای چه سرویس دهنده هایی هست به عنوان مثال همین سریال پورت یه سرویس دهنده هست که از سمت چپ دومین گرینه میشه .

همون طور که گفتم گوشی رو باید از طریق سریال پورت با کامپیوتر وصل کنید . که با کلیک راست کردن بروی همون گزینه و زدن گزینه connect این ارتباط برقرار میشود . ( پیامی هم روی صفحه گوشی ظاهر میشه که جواب مثبت رو انتخاب کنید ) .

مهم ترین قسمت یعنی پیدا کردن کامپورت : به محض این که جواب مثبت رو روی گوشی خود زدید بالای ساعت صفحه ی کوچکی باز میشود که خبر از وصل شدن گوشی به کامپیوتر رو میده از طریق کامپورت شماره ..... . در واقعا در اون متن شما باید دونبال شماره کامپورت بگردید !! اگه هم اون کادر باز نشد شما دوباره روی گزینه سریال پورت کلیک راست کنید و dicconnect رو بزنید شاید در این کادر که خبر DC شدن رو میده شماره کامپورت نوشته شده باشه . اگه باز نداد دوباره connect بشین .

بعد از پیدا کردن شماره کاپورت برنامه softick ppp که بغل ساعت کامپیوتر باز شده کلیک راست کنید و ببندینش (برای اطمینان بیشتر این کار رو میکنیم . چون با باز شدن دوباره این برنامه تمام کامپورتها نمایش داده میشه ) این آدرس برنامه برای باز کردن دوباره :
C:\Program Files\Softick\PPP\Bin
حالا شما برید دوباره برنامه رو باز کنید و بعد از باز شدن برنامه بغل ساعت روی اون کلیک راست رو بزنید و setting رو انتخاب کنید

با باز شدن صفحه ی setting به سربرگ Bluetooth/serial بروید و شماره کامپورت مورد نظر رو تیک بزنید . که معمولا کامپورتهای بلوتوث از کامپورتهای دیگر جداست مثلا با کامپورت مودم یا کابل گوشی . اگه هم جدا نبود مشکلی نیست تیکش رو بزنید بره .

حالا با زدن دکمه OK از برنامه خارج بشید و مراقب باشید که از بغل ساعت حذف نشه . حالا برای اینکه برنامه ی softick ppp رو هم به گوشی وصل کنید روی اون کلیک راست کنید و گزنیه بالا که نوشته active ppp رو انتخاب کنید . الان گوشی هم به سریال پورت وصل و هم به softick ppp .

حالا برید سراغ برنامه Uploader . این برنامه رو باز کنید و برنامه رو add کنید که add کردن رو هم یه بار دیگه اینجا میگم . برنامه Uploader فقط فایلهای JAD رو میشناسه . یعنی شما باید فایل JAR و JAD رو بغل هم در یک پوشه بزارید . بعد گزینه ADD رو انتخاب کنید و آدرس اون برنامه رو بهش بدید همون طور که میبیند فقط فقط فایل جاد ADD میشه اگه JAR بغل نباشه اون جاد هم بی فایده هست .!!!!!

حالا همه چیز برای انفجار گوشی اماده هست . شوخی کردم برید سراغ کدها :
#536963*# --------- >>>>> این کد برای فعال کردن جاواست. که با زدن این کد صفحه ای سفید رنگ باز میشه جلوت که توش نوشته SERIAL JAVA OTHET DISABLE که بازدن دکمه قرمز ازش خارج بشین و بلافاصله کد زیر رو بزنید .
#5737425*# --------- >>>>> این کد هم برای نصب کردن هست . بعد از زدن این کد صفحه ای باز میشود که باز گزینه اول یعنی PPP UP رو انتخاب کنید و بعد گزینه اول یعنی بلوتوث رو انتخاب کنید . که دوباره به صفحه اول بر میکردید و باید گزینه دوم یعنی SERIAL DOWNLOAD رو بزنید . بعد نوار نصب باید ظاهر بشه .

نکته : در دفعات بعد باید برای هر نصب یه بار گوشی رو ریست کنید اگه ریست نکید باز زدن کد اتوماتیک خودش ریست میشه .
در دفعات بعد احتیاجی به کانکت کردن سریال پورت به وسیله bluesoleil نیست . چون با زدن دکمه active در برنامه softick خودش وصلش میکنه چون کامپورتش رو در برنامه تیک زدید . و برای قاطع ارتباط هم بجای active . shutdown رو بزنید !! خودش قطع میکنه اگه وصل باشه مصرف باتری زیاد میشه .
متاسفانه من قبلا این برنامه رو داشتم و راه نصبش توی ذهنم مونده بود وگرنه با عکس توضیح میدادم . الان خودم از طریق یه راه دیگه نصب میکنم که توضیحش فوق العاده سسسسسسسسخخخخخخخخختتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتهههههههههههه ه !!!!!!!!
علکی گفتم تایپش حدود 4 ساعت طول کشید نه 4 روز ....
فکر کنم همه چیز رو گفتم سوالی داشتید بگید .

موفق باشید ...

Ehsani
11-03-2007, 15:56
آقا دستت درد نکنه...دل ما سامسونگی ها به شما و shahabsamsung خوشه...راستی خیلی خوشحالم که بالاخره چانه زنی ها نتیجه داد و فروم سامسونگ هم راه افتاد:happy:

mahyarSAMSUNG
12-03-2007, 02:23
ما هم خوشحالیم

rami_hemi
12-03-2007, 13:25
مهيار آخرش كارتو كردي .من كه ديدم واقعا" خوشم اومد.اي ول .كاره خودته .راستي اين آموزشات خيلي به دردم ميخوره.منو از دست برادرم نجات دادي حالا ديگه يه جوابي دارم بهش بدم.ديگه نميتونه هي تو سرم بزنه كه بلد نيستم رو گوشيش برنامه بزنم.

ShahabSAMSUNG
12-03-2007, 21:40
خب مگه آموزشی رو که من نوشته بودم ندیده بودی؟ اون از طریق کابله. الان میزارمش تو انجمن.

msa d820
13-03-2007, 00:03
سلا م من یک گوشی سامسونگ مدل d820دارم ولی نمیتونم توش برنامه یا بازی نصب کنم من فرمت jad وjar رو امتحان کردم ولی نمی دونم چرا می گه فرمت بدون پشتیبانی ولی بازی های جاوای خود گوشی با فرمت jad هستن اگه می شه راهنماییم کنید مرسی

فک کنم سایت اشکال داره

آقای سامسونگ دی 600 من نام بلوتوسم رو عوض کردم یعنی با کامپیوتر ارتباط برقرار می کنم اسم خودم میاد درضمن این سایتی که بالا گفتین نرم افزار گوشی سامسونگ هستش

راستی این آموزش برای d820کارسازه ......درضمن این سایت بالایی هم برنامه هاش برای d820می خوره ممنون

ادغام شد
لطفا پست پشت سر هم ندید
ممنون
kamal_iut

Kolang
13-03-2007, 00:27
ShahabSAMSUNG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان و samsung_d600 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان
ممنون از هر دوتون
شهاب جان اگه مکنه اون آموزش رو هم بزار اینجا تا این تاپیک رو پیوست کنم
هم با بلوتوس و هم با کابل
الان اینجا فقط با بلوتوسش هست. درسته؟
فرق زیادی میکنه؟!

mahyarSAMSUNG
13-03-2007, 02:31
آقای دی 820 پستهای پشت سر هم نده .
دوم من سایتی رو دادم که هیچ وقت خراب نمیشه . این روش برای بیشتر سامسونگ ها کار میکنه حتی بضی از مدلهای قدیمی مثلا ایکس 460 .

من آموزش رو از طریق کابل هم اینجا گذاشتم شاید شما ندیدنش ولی توی کلوپ گوشیه ولی بازم میازارم

ShahabSAMSUNG
13-03-2007, 15:56
سلا م من یک گوشی سامسونگ مدل d820دارم ولی نمیتونم توش برنامه یا بازی نصب کنم من فرمت jad وjar رو امتحان کردم ولی نمی دونم چرا می گه فرمت بدون پشتیبانی ولی بازی های جاوای خود گوشی با فرمت jad هستن اگه می شه راهنماییم کنید مرسی

شما با کابل رو هم امتحان کردی؟ من خودم دی820 دارم و با کابل بازی نصب می کنم. یه آموزش هم براش نوشتم و تو انجمن قرار دادم.

ShahabSAMSUNG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان و samsung_d600 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان
ممنون از هر دوتون
شهاب جان اگه مکنه اون آموزش رو هم بزار اینجا تا این تاپیک رو پیوست کنم
هم با بلوتوس و هم با کابل
الان اینجا فقط با بلوتوسش هست. درسته؟
فرق زیادی میکنه؟!

خب فرق داره. بهتره که تاپیک ها جدا باشن. چون من با کابل برنامه نصب می کنم و مهیار با بلوتوث. هر کسی هم مشکل داشت در تاپیک مربوط به خودش مطرح می کنه.

ضمناً اگه شما ابزار مدیریتی داری، این دو تا تاپیک رو مهم کن.

CD-RW
15-03-2007, 11:06
اون لینکی که برای نرم افزار Jad Maker داده بودی رو من نتونستم استفاده کنم

mahyarSAMSUNG
16-03-2007, 02:09
به جون خودم توی اون سایت هستش دیگه اون سایت که نمیتونه مشکل داشته باشه !

vahabalipour
04-06-2007, 00:38
من واسه d900 تمام مراحل رو دقیق انجام دادم ولی وقتی به خط دانلود میرسه واسه نصب بازی یا برنامه پیغام (خطا در نصب) میده . هم با بلتوث هم با کابل به نظرتون مشکل چیه ؟

ShahabSAMSUNG
05-06-2007, 15:41
خب پس لابد مشکل از بازیت هست.
اگه میشه مراحل کاریت رو بهتر (و خلاصه) توضیح بده.
البته من در قسمت کابل می تونم راهنمایی کنم. بلوتوث تخصص مهیار هستش.

S A M S U N G
12-06-2007, 08:38
من یه سوال دارم :

مهم نیست Version بلوتوث گوشی جند باشه ؟

ShahabSAMSUNG
12-06-2007, 12:34
نه.
فکر نکنم مهم باشه.
بازم مهیار بهتر می دونه.

S A M S U N G
17-06-2007, 05:53
طريقة نصب صحيح Bluetooth بر روي كامپيوتر :

1- نصب patch هاي usb مادر برد از روي cd motherboard بروي كامپيوتر
2- اتصال bluetooth خريداري شده (microsim اينجا اين مدل گفته ميشود ) به usb
3- بعد از اتمام شناختن سخت افزار usb بر روي كامپيوتر بصورت اتوماتيك تا اتمام نصبآن توسط windows صبر ميكنيم ويندوز پيشنهادي windows xp pro sp2 ميباشد
4- بعد از اتمام كار ويندوز usb را در مي آوريم (( خيلي مهم ))
5- حالا cd bluetooth كه داخل پكيج خريداري شده موجود ميباشد را داخل cd گذاشته تا اين بار پروتكلهاي مربوط به اين نوع سخت افزار نصب شود
6- در هنگام نصب خطاي نبودن سخت افزار usb را ميگيرد در اين هنگان usb كه در آورده شده بود دوباره به پورت خودش وصل ميكنيم و پيغام خطا را ok ميكنيم
7- بدون restart كردن دستگاه نرم افزار pc suite را نصب مي كنيم
8- در هنگام نصب گزينه install sdk را غير فعال ميكنيم
9- كامپيوتر توسط نرم افزار و با اطلاع شما restart ميشود
10- بعد از شروع مجدد كليد finish را ميزنيم
11- تا اين مرحله به هيچ عنوان روي icon هاي بلوتوث و mrouter كليك نمي كنيم
مراحل اصلي
12- در اين مرحله روي ايكون بلوتوث رايت كليك كرده و گزينه join ......network. را انتخاب ميكنيم
13- گزينه my device ....... را فعال ميكنيم
14- براي موبايل خود در قسمت بلوتوث گوشي نامي بدهيد و بلوتوث دستگاه فعال باشد
15- دكمه next را كليك كنيد دستگاه بعد از جستجو نام شما ( موبايلتان ) را پيدا ميكند
16- بعد از آن گزينه اول را انتخاب كنيد chose passkey ........
17- دستگاه يك شماره به شما ميدهد آنرا يادداشت كنيد و هميشه داشته باشيد
18- موبايل شما هم اكتيو شده و شماره ميخواهد
19- شماره يادداشت شده را ميدهيد و ok ميكنيد
20- مراحل نصب با نوشتن installation به اتمام ميرسد
21- بعد در روي ايكون mrouter راست كليك كرده و گزينه connect a blue..... را كليك ميكنيم
22- بعد از جستجو موبايل شما را با اسم پيدا ميكند موبايل را انتخاب كرده ok ميكنيم
23- برنامه pcsuite را اجرا ميكنيم
24- دستگاه موبايل شما شناسايي ميكند بصورت پيش فرض nokia 6600
25- دستگاه فعال ميشود
26- ايكون در taskbar تغيير كرده سبز ميشود
منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeid_linker
30-06-2007, 16:53
hame karo dorost anjam dadam vali ro khate install sabr mikone bad peygham error mide

mass
03-07-2007, 06:54
سلام، یکی کمک کنه
من همه مراحل رو تا آخر رفتم ولی موقعی که میخوام به گوشی کد بدم هیچ عکس العملی نشون نمیده ( هیچ صفحه ای نشون داده نمیشه)!!!
مدل گوشی Z 320 ، آیا کد این گوشی فرق میکنه یا نه؟ اگه فرق میکنه کدش چیه؟

ممنون

ShahabSAMSUNG
03-07-2007, 14:33
سلام، یکی کمک کنه
من همه مراحل رو تا آخر رفتم ولی موقعی که میخوام به گوشی کد بدم هیچ عکس العملی نشون نمیده ( هیچ صفحه ای نشون داده نمیشه)!!!
مدل گوشی Z 320 ، آیا کد این گوشی فرق میکنه یا نه؟ اگه فرق میکنه کدش چیه؟

ممنون

لطفاً سوالت رو یه جا مطرح کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahyarSAMSUNG
05-07-2007, 02:50
اگه کسی مشکل داره برای نصب میتونی بره ------ رو توی تنظیمات جاوا غیر فعال کنه باور کنید درست میشه

ONLY_NOKIA
03-08-2007, 14:34
راستي يه سوال چرا سامسونگ يه كاري نمي كنه مثله آدم بشه برنامه و بازي روش ريخت شايد يكي از دلايلي كه مردم بهش بدبسن هستن همين باشه

mahyarSAMSUNG
04-08-2007, 04:06
خوب میشه گفت یه ضعف دیگه . ولی روی گوشیای جدیدش باید این مشکل رفع شده باشه

CD-RW
04-08-2007, 11:27
تنها و مهمترین دلیلش اینه که از نفوذ تروجان و ویروس جلو گیری کرده باشه .
در هنگام نصب یه شرایط خاصی ایجاد میشه که خود گوشی توان کنترل کردن فایلهای ورودی رو داره , در صورتی که این شرایط فراهم نباشه هر برنامه ای به راحتی میتونه وارد گوشی بشه .
به کدهای مخرب کاری ندارم ولی تعدادی برنامه کاربردی هست که با نصب روی چند مدل سونی اریکسون یا نوکیا باعث کندی سیستم یا بروز یک سری اختلالات عجیب و غریب میشه .
مثلا برنامه Y! Messenger ( اسم برنامه اینه , یه نسخه یاهو مسنجره ) روی گوشی Z310 سونی اریکسون باعث کندی سیستم میشه .
یا مثلا بازی NFS Carbon روی گوشی Z350 باعث تغییر اندازه صفحه میشه و تمام محتویات صفحه جلوی دیدی نیست .
فعلا اینها رو یادم هست . در مورد نوکیا هم چند مورد آسیب پذیری دوستانم برخورد کردند اگه نیاز شد میپرسم ببینم علتش چی بوده .

ramin8431
09-08-2007, 17:41
مهیار جان ،من دی 900 ای دارم ؛هرچه گفتی مو به مو انجام دادم ولی وقتی کد #536936 *# رو میزنم صفحه ای باز نمیشه ولی بازم ادامه دادم ،دست اخر بعد از زدن سریال دانلود یه لحظه نوار نصب میاد و میره و هیچی نصب نمیشه.کدهای کامپورت هم درست [email="هستنمیتونی"]هستنمیتونیراهنمائی کنی؟

mahyarSAMSUNG
09-08-2007, 21:35
دی 900 رو باید آروم آروم کدها رو بزنی

bineshoon
13-08-2007, 21:02
Salam Man Nemitoonam messeghaye Farsio Rooye Samsunge u600 Bekhoobam;; Che KOnam???

bineshoon
13-08-2007, 21:08
Salam Doostanm Man Smshaye Farsio Rooye u600 Nemitonam Bekhonam,, Komakam Konid Plz

mahyarSAMSUNG
14-08-2007, 15:03
فارسی بنویس.
سامسونگ باید فریمور فارسی روی گوشیت نصب کنی

ایگا
06-09-2007, 08:25
با سلام
گوشی من Samsung E730 هست و می خواستم بدونم چه طوری می تونم از طریق بلوتوث نرم افزار یا بازی روی اون نصب کنم
با تشکر

mahyarSAMSUNG
06-09-2007, 22:39
ئی 730 سامسونگ فکر نکنم این کدها روی کار کنه یه امتحان کن

ایگا
08-09-2007, 07:08
خوب یه روشی بهم معرفی کنین !!!!
اون روش PPP Up که جواب نداد وقتی پروگرس ظاهر میشه سریع وارد قسمت java daownload میشم و تموم !!!
یه راهنمایی بکنین

mahyarSAMSUNG
08-09-2007, 23:44
درست نفهمیدم منظورت چیه ؟؟ پروگرس؟؟!!

ایگا
09-09-2007, 07:15
بعد از اینکه serial download رو روی گوشی میزنم یه لحظه پروگرس(Progress) ظاهر میشه و سریعا به قسمت Java World-->Downloads منتقل میشم واون آهنگ جاوا ورد رو هم میزنه !!!!
وهیچ چیز هم اضافه نشده یعنی حجم قسمت جاوا ورد همون که بوده الانم هست
ضمنا توی نصب Softick.PPP.v2.21 یه جایی میگه یه dll نیاز داره به نام usbport.dll و میگه که میخوای آدرسشو بدی و وقتی کنسل میکنم برنامه بدون مشکل اجرا میشه !!!
ولی توی تولتیپش نوشته No device connected

(منظورم از پروگرس همون میله ای هست که هنگام نصب ظاهر میشه و پر میشه )

mahyarSAMSUNG
09-09-2007, 18:03
شما همون کنسل رو بزن برای usb.dll مشکلی نداره . ولی همچین مشکلی خیلی عجبیه . راست نمیتونم چیزی بگم

ایگا
12-09-2007, 07:14
هیچ روش دیگه ای وجود نداره که من بتونم جاوا روی سامسونگ E730 نصب کنم ؟

mahyarSAMSUNG
12-09-2007, 21:45
شما باید فقط کدهای سری e رو بدست بیاری یه سرچ توی گوگل کن شاید باشه

imantexas
10-11-2007, 12:48
دوستان یه کمکی بکنن منم سامسونگ سری E دارم هنوز نتونستم چیز روش نصب کنم
کسی می تونه کمک کنه ؟

saeidsmxo
12-11-2007, 05:30
دوستان جايي هست بلوتوس pc تعمير کنه يا بايد...

mahyarSAMSUNG
13-11-2007, 02:55
چی ؟؟؟ واضح تر بگو !

saeidsmxo
17-11-2007, 01:17
منظورم اينه که وقتي بلوتوس کامپيوتر رو به pc(کامپيوتر) وصل ميکنم بلوتوس به شدت داغ ميکنه و کامپيوتر اون رو نميشناسه....

mehdi.pisode
18-11-2007, 19:17
لطفا نرم افزارهایی که روی گوشیهای سری دی امتحان شده اند را معرفی کنید ؟
:11:

mahyarSAMSUNG
20-11-2007, 02:44
توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مدل گوشی رو انتخاب کن تمام برنامه یی که واست میاره نصب میشن !

homayoon1962
29-11-2007, 04:56
خسته نباشيد
اين برنامه softick نميتونه کانکت بشه به گوشي با اين که برنامه blue solil به گوشي وصله .پورت صحيح هم در softick تيک کردم اما مياد no devices connected .
راه ديگري هست که يک جوري اين برنامه را به گوشي کانکت کنم ? ممنون

S A M S U N G
29-11-2007, 07:09
خسته نباشيد
اين برنامه softick نميتونه کانکت بشه به گوشي با اين که برنامه blue solil به گوشي وصله .پورت صحيح هم در softick تيک کردم اما مياد no devices connected .
راه ديگري هست که يک جوري اين برنامه را به گوشي کانکت کنم ? ممنون
شما باید گزینه Register Device بزنی

homayoon1962
29-11-2007, 16:16
شما باید گزینه Register Device بزنی

اگر منظورت سريا ل کي که آن هم وارد کردم اگه چيزه ديگري هست که در اين برنامه چيزه ديگري به اين نام نيست البته اضافه کنم کامپورت را روي xon/xoff software گذاشتم و فقط سريال پورت برنامه off/on Blue soleil ميشه ولي sotick کانکت نميشه .

از طريقblue soleil هيچ مشکلي نيست و همه چي راحت کار ميکنه گوشي هم سامسونگ D-500

S A M S U N G
29-11-2007, 23:20
اگر منظورت سريا ل کي که آن هم وارد کردم اگه چيزه ديگري هست که در اين برنامه چيزه ديگري به اين نام نيست البته اضافه کنم کامپورت را روي xon/xoff software گذاشتم و فقط سريال پورت برنامه off/on Blue soleil ميشه ولي sotick کانکت نميشه .

از طريقblue soleil هيچ مشکلي نيست و همه چي راحت کار ميکنه گوشي هم سامسونگ D-500
نه عزیز ... شما روی آیکون برنامه Softick که در کنار ساعت کامپیوتر هست کلیک راست کن و روی گزینه اول Active را انتخاب کن و سپس کنسل بزن

cmcAhmad
03-12-2007, 21:24
Pasword برنامه ها چیه؟

S A M S U N G
03-12-2007, 21:27
Pasword برنامه ها چیه؟
از شماره سریال زیر برای ثبت نرم افزار Softick استفاده کنید:
Serial: 380A-017K-2EJF-2SEF

ساسان هارمونی
08-12-2007, 15:54
گوشی فقط سامسونگ دی 900 . ها ها ها ها ها ها ها ها ها ها ها ها .. به انجمن موسیقی سر بزنید.:5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام..............

mahyarSAMSUNG
11-12-2007, 09:31
آقایی که من شما رو میشناسم به احتمال 100 در 100 عموی من هستی از این پستهای علکی نزن که مدیرا ناراحت میشن هرچند که مدیرا ااینطرفا پیداشون نمیشه !

aRThaS_08
08-02-2008, 13:17
این روش برای بیشتر سامسونگ ها کار میکنه حتی بضی از مدلهای قدیمی مثلا ایکس 460 .

توروخدا کمک!!! گوشی داداش من e720 هست ولی روش شما روش کار نمیکنه چیکار کنم؟؟؟

Vallio
13-02-2008, 18:02
من نمیخام که گوشیمو ریست کنم...!

يك ناشناس
26-02-2008, 02:12
كسي اينو روي سامسونگ نصب كرده ؟

BluetoothPcControlRemote.v3.

aRThaS_08
29-03-2008, 17:34
اگه لینک دانش رو داری و جاوا هست بزار حال کنیم

ne71
17-04-2008, 17:45
روي sgh-e250جواب ميده؟

saman1385
20-04-2008, 07:11
دستتون درد نکنه
روش نصب بازی روی گوشی E250 نیز همینطوره؟
با تشکر

Marygold
27-04-2008, 21:12
یه نفرم به من کمک کنه . گوشی من f700v

bahal20
09-05-2008, 22:53
عزيز آموزش بلوتوثيت خيلي جالب بود
موفق باشي
ادامه بديد داره جالب ميشه

pedboo
28-05-2008, 11:17
چرا صفحات را نمیتوانم سیو کنم

admiral_cavandish
06-06-2008, 11:36
كسي بلده چطوري روي گوشي U700 ميشه بازي يا برنامه‌ نصب كرد(از طريق بلوتوث)؟

sastwhc
08-06-2008, 12:47
سورس jsd/jsrیه برنامه رو با بلوتوث از روی یه گوشی دیگه روی D820 ریختم ولی اجرا نشد.اشکال کار کجاست حتما از کامپیوتر باید آپلود شه؟

perjixen
09-06-2008, 20:43
دقیقا نمیدونم.............. ولی فکر کنم ، یه کد برای فعال سازی جاوا باید وارد کنی.................!! اگر اون نبود.......... از روی کامپیوتر تست کن.....!!! بعیده ، ولی شدنی............!!!
برنامه اگر موقع نصب Errorمیده ، که هیچ........... یعنی یا فایل جاوا خرابه یا جاد.........!!

kamp
07-10-2008, 21:33
سلام به همه :20:

آقا من يه گوشي دارم خيلي وقت پيش خريدم يه مدت استفاده كردم گوشي هاي جديد كه اومد عوضش كردم سوني اريكسون دارم خط قديميم روشه

حالا يه خط گرفتم انداختم رو اين گوشي ولي از آهنگ هاش خوشم نمياد كابل داره قبلا سي ديشو داشتم آهنگم روش ريخته بودم ولي الان سي ديشو نميدونم چيكار كردم كابلش هست حالا ميخوام آهنگ روش بريزم نميتونم اگه ميشه برنامه اين گوشي رو برام بزاريد كابلشم usb نيست به يه پورت ديگه وصل ميشه شبي پورت پرينتر پشت كامپيوتر هستش وصل ميكنم ولي بايد برنامش باشه

مدلsumsung SGH-E310

اينم عكسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mady_9408
20-11-2008, 21:31
خوب این تاپیک رو درست کردم برای اونهایی که نمیتونن با کابل برنامه و بازی بریزند . البته خودم هم نمیتونم ( قبلا فقط میتونستم ) .
آموزش برنامه را از طریق برنامه ی bluesoleil مینویسم . این آموزش هم حدود 4 روز طول کشید تا تاپیپش کنم!!!!!!
دقت داشته باشید که برای درک بیشتر به تاپیک اموزش برنامه روی سامسونگ که با کابل انجام میشه هم رجوع کنید :
برنامه هایی که برای نصب کردن احتیاج هست :
Softick ppp
Uploader
JAD MAKER ( که برای ساخت فایل JAD در صورت نداشتنش )
این سه تا رو میتونید از این سایت دانلود کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون بالا سمت چپ که نوشته Miscanellous
که در سایت بالا برنامه رو بازی هم مخصوص سامسونگ وجود داره .
Bluesoleil ( که در سی دی بلوتوث شما هست )

شما در درجه ی اول باید ببنید که کامیورت سریال پورت بلوتوث شما چنده . سریال پورت (serian port)هم یکی از امکانات گوشی های سامسونگ که میتونه رابطه رو با کامپیوتر برقرار کنه . برای این کار باید بلوتوث گوشی خود را فعال کنید و بعد برنامه ی bluesoleil رو باز کنید . و روی اون خورشید که وسط برنامه ی bluesoleil قرار داره کلید کنید تا گوشیه شما رو پیدا کنه

بعد از پیدا کردن ِ گوشیی در خط چین اطرافش ظاهر میشه که اسم بلوتوث شما نیست در واقعه شماره IP بلوتوث گوشیه شما رو نوشته که با دوبار کلیک کردن بروی اون اسم بلوتوث شما نمایان میشه . بعد در دکمه های بالا . ابزارهایی روشن میشود که نشون میده گوشیه شما دارای چه سرویس دهنده هایی هست به عنوان مثال همین سریال پورت یه سرویس دهنده هست که از سمت چپ دومین گرینه میشه .

همون طور که گفتم گوشی رو باید از طریق سریال پورت با کامپیوتر وصل کنید . که با کلیک راست کردن بروی همون گزینه و زدن گزینه connect این ارتباط برقرار میشود . ( پیامی هم روی صفحه گوشی ظاهر میشه که جواب مثبت رو انتخاب کنید ) .

مهم ترین قسمت یعنی پیدا کردن کامپورت : به محض این که جواب مثبت رو روی گوشی خود زدید بالای ساعت صفحه ی کوچکی باز میشود که خبر از وصل شدن گوشی به کامپیوتر رو میده از طریق کامپورت شماره ..... . در واقعا در اون متن شما باید دونبال شماره کامپورت بگردید !! اگه هم اون کادر باز نشد شما دوباره روی گزینه سریال پورت کلیک راست کنید و dicconnect رو بزنید شاید در این کادر که خبر DC شدن رو میده شماره کامپورت نوشته شده باشه . اگه باز نداد دوباره connect بشین .

بعد از پیدا کردن شماره کاپورت برنامه softick ppp که بغل ساعت کامپیوتر باز شده کلیک راست کنید و ببندینش (برای اطمینان بیشتر این کار رو میکنیم . چون با باز شدن دوباره این برنامه تمام کامپورتها نمایش داده میشه ) این آدرس برنامه برای باز کردن دوباره :
C:\Program Files\Softick\PPP\Bin
حالا شما برید دوباره برنامه رو باز کنید و بعد از باز شدن برنامه بغل ساعت روی اون کلیک راست رو بزنید و setting رو انتخاب کنید

با باز شدن صفحه ی setting به سربرگ Bluetooth/serial بروید و شماره کامپورت مورد نظر رو تیک بزنید . که معمولا کامپورتهای بلوتوث از کامپورتهای دیگر جداست مثلا با کامپورت مودم یا کابل گوشی . اگه هم جدا نبود مشکلی نیست تیکش رو بزنید بره .

حالا با زدن دکمه OK از برنامه خارج بشید و مراقب باشید که از بغل ساعت حذف نشه . حالا برای اینکه برنامه ی softick ppp رو هم به گوشی وصل کنید روی اون کلیک راست کنید و گزنیه بالا که نوشته active ppp رو انتخاب کنید . الان گوشی هم به سریال پورت وصل و هم به softick ppp .

حالا برید سراغ برنامه Uploader . این برنامه رو باز کنید و برنامه رو add کنید که add کردن رو هم یه بار دیگه اینجا میگم . برنامه Uploader فقط فایلهای JAD رو میشناسه . یعنی شما باید فایل JAR و JAD رو بغل هم در یک پوشه بزارید . بعد گزینه ADD رو انتخاب کنید و آدرس اون برنامه رو بهش بدید همون طور که میبیند فقط فقط فایل جاد ADD میشه اگه JAR بغل نباشه اون جاد هم بی فایده هست .!!!!!

حالا همه چیز برای انفجار گوشی اماده هست . شوخی کردم برید سراغ کدها :
#536963*# --------- >>>>> این کد برای فعال کردن جاواست. که با زدن این کد صفحه ای سفید رنگ باز میشه جلوت که توش نوشته SERIAL JAVA OTHET DISABLE که بازدن دکمه قرمز ازش خارج بشین و بلافاصله کد زیر رو بزنید .
#5737425*# --------- >>>>> این کد هم برای نصب کردن هست . بعد از زدن این کد صفحه ای باز میشود که باز گزینه اول یعنی PPP UP رو انتخاب کنید و بعد گزینه اول یعنی بلوتوث رو انتخاب کنید . که دوباره به صفحه اول بر میکردید و باید گزینه دوم یعنی SERIAL DOWNLOAD رو بزنید . بعد نوار نصب باید ظاهر بشه .

نکته : در دفعات بعد باید برای هر نصب یه بار گوشی رو ریست کنید اگه ریست نکید باز زدن کد اتوماتیک خودش ریست میشه .
در دفعات بعد احتیاجی به کانکت کردن سریال پورت به وسیله bluesoleil نیست . چون با زدن دکمه active در برنامه softick خودش وصلش میکنه چون کامپورتش رو در برنامه تیک زدید . و برای قاطع ارتباط هم بجای active . shutdown رو بزنید !! خودش قطع میکنه اگه وصل باشه مصرف باتری زیاد میشه .
متاسفانه من قبلا این برنامه رو داشتم و راه نصبش توی ذهنم مونده بود وگرنه با عکس توضیح میدادم . الان خودم از طریق یه راه دیگه نصب میکنم که توضیحش فوق العاده سسسسسسسسخخخخخخخخختتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتهههههههههههه ه !!!!!!!!
علکی گفتم تایپش حدود 4 ساعت طول کشید نه 4 روز ....

موفق باشید ...
من يه راه راحت تر بلدم،با گوشيتون وصل بشيد به اينترنت بازى دانلود كنيد!؟!:31:(Mady_9408 (Mady_9408@yahoo.com))

Fala
21-12-2008, 10:41
700 chozi midone?kasi raje be nasbe barname U

farshidshd
08-02-2009, 16:24
آقا ما یه ای 250 داریم
هرچی برنماه جاوا میریزیم توش باز نمیکنه
علامت ورود ممنوع نشون میده
چطوریه؟؟

farshidshd
11-02-2009, 11:01
آقا ما یه ای 250 داریم
هرچی برنماه جاوا میریزیم توش باز نمیکنه
علامت ورود ممنوع نشون میده
چطوریه؟؟

آقا کسی نیست جواب بده؟

farshidshd
12-02-2009, 12:02
آقا مهندسین اینجا کجان پی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکی جواب منو بده

farshidshd
13-02-2009, 12:46

آقا این برنامه ی bluesoleil رو من ندارم سی دی ندارم از کجا باید گیر بیارم؟؟؟؟؟

blackfire
19-02-2009, 23:09
با تشکر از این لینک خوبتون

M_i_L_i
25-03-2009, 19:19
با سلام خدمت همه دوستان
این همه آموزشو مقاله دادین ولی ظاهران هر گوشی سامسونگ یه جور آموزش خودشو داره
اگه لطف کنین در مورد نصب برنامه روی samsung m620 هم بگین
صمننا من روش شما رو هم تست کردم اصلا کد# 536961*# روش انجام نشد:41:
مرسی

mefmef
06-04-2009, 21:34
با سلام خدمت همه دوستان
این همه آموزشو مقاله دادین ولی ظاهران هر گوشی سامسونگ یه جور آموزش خودشو داره
اگه لطف کنین در مورد نصب برنامه روی samsung m620 هم بگین
صمننا من روش شما رو هم تست کردم اصلا کد# 536961*# روش انجام نشد
مرسی

منم همین مشکل رو دارم اگه کسی لطف کنه وراهنمایی کنه خیلی ممنون می شم

M_i_L_i
08-04-2009, 13:55
منم همین مشکل رو دارم اگه کسی لطف کنه وراهنمایی کنه خیلی ممنون می شم

رفتم تو اینرنت گشتم روش نصب برنامه رو روی samsung M620 یاد گرفتم خیلی هم راحت و ساده بود
به شما هم میگم شاید مشکلتون حل شه:46:

1- اول از روی فایل اصلی jar یه فایل jad میسازید (با برنامه JAD Maker)
2- بعد توی گوشی این کد رو میزنین #4678255*9998#* بعد با یه پیغام مینویسه که active شد
3- بعد از انتقال هر دو فایل JAD و JAR به گوشی... روی فایل JAR میریم و install می زنیم

به همین راحتی..:46:
اصلا فکر نمیکردم اینقدر ساده باشه البته همه جور جاوایی هم بهش نمیخوره:41:

mefmef
10-04-2009, 20:29
رفتم تو اینرنت گشتم روش نصب برنامه رو روی samsung m620 یاد گرفتم خیلی هم راحت و ساده بود
به شما هم میگم شاید مشکلتون حل شه

1- اول از روی فایل اصلی jar یه فایل jad میسازید (با برنامه jad maker)
2- بعد توی گوشی این کد رو میزنین #4678255*9998#* بعد با یه پیغام مینویسه که active شد
3- بعد از انتقال هر دو فایل jad و jar به گوشی... روی فایل jar میریم و install می زنیم

به همین راحتی..
اصلا فکر نمیکردم اینقدر ساده باشه البته همه جور جاوایی هم بهش نمیخوره
ممنون از راهنمايي شما امتحان مي كنم و نتيجه اش را مي گم
ضمنا وقتي من از روي فايل جار يه فايل جد مي سازم هميشه اندازه اش يك كيلو بايت است راستي چرا اينطوريه ؟

Naser2959
30-05-2009, 19:45
خواهشن درباره نصب برنامه رویD ِ900 هم توضیح بدین

iman_barooni
07-06-2009, 22:50
روشی برای افزایش صدای D900 i هست اگه کسی میدونه لطفا برام توضیح بده.

vahidshah
10-10-2009, 14:29
تو گوشی ها ی جدید سامسونگ هم باز برنامه های جاوا به سختی نصب میشه و روش های خاصی داره یا مثل سونی اریکسون شده؟

nathan mckane
10-10-2009, 16:29
اقا یکی بی زحمت بگه این مشکل محدودیت حجم نصب برنامه تا یه مگابایت هنوز تو موبایل های سامسونگ وجود داره ؟

king univers
24-11-2009, 10:39
آقا u700 چی ؟ میشه ؟ اصلا بازی داره ؟ هان چه جوریه ؟
جواب بدین دمه شما گرم.

BEHZAD2007
08-12-2009, 19:23
سلام اقا دمتون گرم روش نصب برنامه در s3600 رو هم بگيد ممنون

javadnaderi
19-05-2010, 20:58
سلام خسته نباشيد:
مشكل گوشي سامسونگ مدلs3600چيه كه هرچي برنامه وبازي ازطريق بلو توث يا اينترنت روي ان ميريزيم اجرانميشه

javadnaderi
19-05-2010, 21:25
باسلام:مشكل گوشي سامسونگ مدلs3600چيه كه هرچي برنامه وبازي ازطريق بلوتوث يا اينترنت روي ان ميريزيم اجرانميشه؟؟؟؟؟؟؟ باتشكر

salarsafa
24-05-2010, 20:47
با سلام خدمت شما دوست عزيز
من گوشي سامسونگ مدل f210 دارم؛روي گوشي من هم ميشه برنامه يا بازي نصب كرد ؟
به چه روشي ؟ لطفا كمكم كنيد متشكرم ...