PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای دسترسی به اینترنت

roonak2006
22-02-2007, 09:36
دوستان برای دسترسی به اینترنت وقتی خط تلفن نداریم راه دیگری هستش؟

erfan2000volt
22-02-2007, 11:25
با ی کامپیوتر دیگه می تونی شبکه شی که اون به نت وصل باشه و تو رو هم وصل کنه! که اینم فکر نکنم به دردت بخوره!

Fery1400
22-02-2007, 20:52
از طریق بیسیم یا به قول خارجی ها wireless اگه قیمت برات مهم نیست بسته به نوع منطقه میتونی وصل بشی
ولی در هر صورت هزینه آن صد در صد خیلی بالاست...
موفق باشید

mansor_1381
22-02-2007, 22:35
از طريق ماهواره بصورت دوطرفه هم ميشه منتها خرجش زياده و ريسكش هم بالاست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Parsian-Soft.IR
24-02-2007, 05:02
از طریق بیسیم یا به قول خارجی ها wireless اگه قیمت برات مهم نیست بسته به نوع منطقه میتونی وصل بشی
ولی در هر صورت هزینه آن صد در صد خیلی بالاست...
موفق باشید

درود بر شما،

شما درست ميفرماييد، اما يک چندتا چيز ميگم که کامل بشه صحبت شما.
دوست من، شما ميتونی از شرکت داتک درخواست IPW بدی ( اگه تهران هستی ) ، که وايرلس برا کاربر های خانگی ميباشد.
اگه وضع ماليت خوبه، SkyFiber بگير يا wimax.

پيروز باشی

Parsian-Soft.IR
24-02-2007, 05:04
از طريق ماهواره بصورت دوطرفه هم ميشه منتها خرجش زياده و ريسكش هم بالاست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ريسکش بالاست : يعنی از اونور ميبرنت زندان.
چون جرم هست که کسی ديش send نصب کنه.

شما ميتونی مثلاً خط dial up داشته باشی، اما ديش receive بگيری. ولی send شما بايد مجوز داشته باشی و الی ميری زندان و کلی هم جريمه نقدی ميدی !

rootnt
24-02-2007, 08:37
دیش ریسیو هم جرمه
ولی دیش سند خیلی بدتره و خفن تر گیر می دن

roonak2006
24-02-2007, 10:00
با تشکر از راهنمایی همه دوستان
واقعیتش اینه که من برای یک کاربری خانگی می خوام و استفاده از دیش و بیسیم مقرون به صرفه نیست

درود بر شما،

شما درست ميفرماييد، اما يک چندتا چيز ميگم که کامل بشه صحبت شما.
دوست من، شما ميتونی از شرکت داتک درخواست IPW بدی ( اگه تهران هستی ) ، که وايرلس برا کاربر های خانگی ميباشد.
اگه وضع ماليت خوبه، SkyFiber بگير يا wimax.

پيروز باشی
فکر می کنید که هزینه اش چقدر باشه چون نمی خوام هزینه زیادی داشته باشه
من شهرستان هستم