PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال دو کامپیوتر با کارت Ieee 1394

nipd
22-02-2007, 06:42
سلام

دوستانی که در زمینه شبکه دو کامپیوتر با کارت Ieee 1394 اطلاعات دارند کمک کنند

کارت Ieee 1394 وسیله ای هستش برای انتقال پر سرعت داده ها بین دو وسیله مثلا بین دوربین فیلمبرداری Dv و کامپیوتر که این یکی از کارایی های ان میباشد .

یکی دیگر از کارایی های این کارت ، شبکه کامپیوتری هست که در مدلی که من دارم 400 مگابایت بر ثانیه سرعت انتقال وجود دارد .

مشکلی که من دارم این هست که کابل مربوط به این کارت برای شبکه دو کامپیوتر را ندارم . میخواهم بدونم آیا طرز سیم بندی بین فیشهای این نوع شبکه را کسی میدونه به من کمک کنه . یا اینکه تو بازار یک چنین کابلی هست تا تهیه کنم .

اگر کسی این کار را انجام داده لطفا راهنمایی کنه .

راستی کارت Ieee 1394 را من ده هزار تومان خریدم .

Šepehr
22-02-2007, 08:46
بله کابلش تو بازار هست
بهش میگن کابل IEEE 1394 یا firewire
اینم عکسش:
من با این کابل یه کامپیوتر رومیزی رو به یه لپتاپ وصل می کنم (چون اون پورت کوچیکه روی لپتاپها هست)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته یه مدل دیگه هم هست برای اتصال دو کامپیوتر رومیزی که هر دو کارت IEEE 1394 دارند
که عکسش اینه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین کدوم به دردت میخوره همونو بگیر

nipd
22-02-2007, 10:49
سلام آقای سپهر

دومین عکسی که فرستادی همون چیزی هست که من دنبالش هستم . آیا قیمتی هم از اون داری؟ تو کدوم یک از بازار های کامپیوتر تهران میتونم پیدا کنم ؟ .

nipd
22-02-2007, 10:51
آقای سپهر نهایت طول این کابل ها چند متر هست؟

nipd
22-02-2007, 10:52
البته از راهنمایی شما کمال تشکر را دارم .

erfan2000volt
22-02-2007, 11:13
این کابلا فکر نکنم نیازی به سیم بندی داشته باشن..دارن؟؟ میشه از شر رنگا یه روزی خلاص شد یعنی؟!

nipd
22-02-2007, 16:43
آقای سپهر حداقل بگو اون کابل دوم (کابل سفید) را از کجا بخرم من امروز بازار رضا ، ساختمان علائدین و پاساژ ایران رو زیر رو رو کردم ولی هیچی پیدا نکردم .

البته یک مغازه یه مدل داشت ولی بین کابلی که داشت هیچی وجود نداشت منظورم مثل کابل تو از اون قلمبه ها نداشت .

آقا سپهر اگر میتونی راهنمایی کن بگو از کجا بخرم خیلی خیلی ممنون .

Šepehr
22-02-2007, 18:47
والا من نمیدونم توی تهران کجا پیدا میشه
از قیمتش هم خبری ندارم

اما طول این کابلا زیاد نیست
نهایت یک متر و نیمه

+++

راستی گفته بودی که از اون قلمبه ها نداشته
خب اشکالی نداره
همونو میگرفتی