PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كمك فوري از دوستان در مورد اكانت رپيدشر

McLarenF1
21-02-2007, 17:08
سلام دوستان عزيز ،
ميخواستم از دوستان مطلع خواهش كنم من رو راهنمايي كنند ...
من امشب نياز خيلي فوري به اكانت راپيد شر دارم ، ميدونم بايد بخرم اما ميخوام بدونم راهي وجود نداره كه بتونم امشب فقط براي چند ساعت يك اكانت راپيد شر داشته باشم ؟
نميشه هيچ جوري يكي خريد و پولش رو مثلا فردا صبح پرداخت كرد ؟
خواهش ميكنم از دوستاني كه در اين زمينه اطلاعاتي دارند من رو راهنمايي كنند ، نيازم بهش براي امشب خيلي فوري هست ...
اگر هم كسي نبود لااقل راهنمايي براي خريد يك اكانت يك ماهه به من بكنيد كه چحوري و از كجا ميتونم تهيه كنم ... هر چند كه ديگه بايد باشه براي فردا صبح و خيلي دير ميشه ...
بينهايت ممنون ميشم اگر كمكم كنيد ...
با تشكر

moonomid
21-02-2007, 17:16
من امشب نياز خيلي فوري به اكانت راپيد شر دارم ، ميدونم بايد بخرم اما ميخوام بدونم راهي وجود نداره كه بتونم امشب فقط براي چند ساعت يك اكانت راپيد شر داشته باشم ؟

بله دوست عزيز ولي فقط rapidshare.com

نميشه هيچ جوري يكي خريد و پولش رو مثلا فردا صبح پرداخت كرد ؟

به كسي كه براتون تهيه مي كنه بستگي داره! كه پولشو كي بخواد

McLarenF1
21-02-2007, 18:59
سلام دوست من ،
ممنونم ، دقيقا منظورم اكانت rapidshare.com هست ، اما چجوري ميشه تا امشب چنين فردي رو پيدا كرد ؟ اصلا امكانش هست ؟
اميدوارم فردي تا امشب پيدا بشه كه بتونه چنين لطفي رو در حق من بكنه ... من منتظر ميمونم ، انشاالله كه پيدا بشه ، اما با توجه به اينكه افراد معمولا در اينترنت همديگر رو نميشناسند نميشه توقع اينچنيني داشت و واقعا توقع زيادي هست ، اما بازم توكل بر خدا ... اما اگر نشد لطفا دوستاني كه ميدونن از كجا ميشه اين حساب رو تهيه كرد من رو راهنمايي كنند كه لااقل تا فردا صبح بتونم يكي بخرم ... و اين كه آيا همون موقع سريع اكانت و رمز رو بهم ميدن يا بايد معطل بشم ؟
ممنون و سپاسگذارم ...