PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به دادم برسيد كه زندگيم دود شد رفت هوا!

john_smith
20-02-2007, 18:15
دوستان عزيز سروران گرام!
راستش يه چند وقتيه كافي نتي را انداختيم اما رونقي نداره يعني كار و كاسبي كساده .مي خواستم اگر كسي راهي يا راههايي براي رونق كار ما داره پشنهاد بده كه خدا خيرش بده بد جوري كارم گيره .بابا فوريه!!!!!!!

*PiNk PaNTHeR*
20-02-2007, 19:03
خوب چندتا سبیل چرب کن 10 مگی بگیر و بنویس پشت شیشه... انتقال فایل از سرور هم بذار بنویس پشت شیشه... کافی نتت نوبتی میشه!

کاوه رسولی
20-02-2007, 19:21
گیم نت هم بد نیست

nw_nk
20-02-2007, 21:43
دوستان عزيز سروران گرام!
راستش يه چند وقتيه كافي نتي را انداختيم اما رونقي نداره يعني كار و كاسبي كساده .مي خواستم اگر كسي راهي يا راههايي براي رونق كار ما داره پشنهاد بده كه خدا خيرش بده بد جوري كارم گيره .بابا فوريه!!!!!!!

بگو کجایی؟؟ من دنبال کافینت خلوتم!

hardrock007
20-02-2007, 22:09
سعی کن

قبول سفارش دانلود با قيمت مناسب ارائه بدی!

esool
21-02-2007, 15:07
گيم نتش كن

rsh
21-02-2007, 15:46
محلش خوبه
اما ناامید نشو کافی نت شغل پر درامدیه یواش یواش پررونق میشه
میتونی کمی تبلیغات کن و یک کم هم قیمت رو بیار پایین
مثلا ساعتی 400 تومان
اما در کل ناامید نشو چون تازه اول کاره همه چیز روبه راه میشه

H A M E D
21-02-2007, 16:50
اول كار نبايد زياد فكر اين باشي كه مشتري بريزه سرت! ن هم چند وقت قبل همين كار رو كردم انقدر كسي نيومد كه خودم بي خيال شدم و تابلوي كافي نت رو برداشتم!! البته خودم كار خدماتي مي كردم و بعد به فكر اين افتام كه كافي نت هم در كنارش باشه.. بگذريم.. حالا كه تابلو رو دراووردم فقط يدونه كاغذ مونده كه رو در چسبيده نوشته كافي نت به خاطر همون يه برگه كاغذ روزي بيست نفر آدم مياد و ميپرسه آقا مي تونم اينترنت كار كنم؟ ولي چه فايده كه من زود نااميد شدم و حالا هم فقط همين خدمات رو دارم!!.. بگذريم سرت رو درد نميارم... اميدوار باش چون ميگيره!

john_smith
21-02-2007, 17:01
دوستان خوبم از پيشنهاداتون خيلي خيلي ممنون حتما يه امتحاني روي كارهايي كه گفتين ميكنم و هنوزم منتظر نظراتون هستم
بازم ممنون

mss_sdt
21-02-2007, 21:28
دوست عزیز به طور کلی اولش باید کارهای زیر رو انجام بدی:
1) تبلیغ خوب و جالب (قیمت رو اولش بیار پایین)
2) انجام تحقیق و پروژه های دانشجویی و دانش آموزی
3) دانلود با حجم بالا با قیمت مناسب
4) تبلیغ تو اینترنت (اگه خواستی بگو ، تا بگم کجا تبلیغ کنی)
فعلا همین;)

erfan2000volt
21-02-2007, 22:03
محلش خوبه
اما ناامید نشو کافی نت شغل پر درامدیه یواش یواش پررونق میشه
میتونی کمی تبلیغات کن و یک کم هم قیمت رو بیار پایین
مثلا ساعتی 400 تومان
اما در کل ناامید نشو چون تازه اول کاره همه چیز روبه راه میشه

ساعتی 400 تومن؟! اینحا ساعتی 800 تومنه!

john_smith
22-02-2007, 00:25
[دوست عزیز به طور کلی اولش باید کارهای زیر رو انجام بدی:
فعلا همین;

ممنون از پشنهادات مايلم توي اينترنت اگه ميشه تبليغ كنم لطفا بگو كجا؟ بعدهم راجب شماره2 اگه ميشه بيشتر توضيح بده
منتظر نظرت هستم

john_smith
22-02-2007, 00:51
دوست عزیز به طور کلی اولش باید کارهای زیر رو انجام بدی:
فعلا همین;)

ممنون از پشنهادات مايلم توي اينترنت اگه ميشه تبليغ كنم لطفا بگو كجا؟ بعدهم راجب شماره2 اگه ميشه بيشتر توضيح بده
منتظر نظرت هستم

mss_sdt
22-02-2007, 13:18
منتظر نظرت هستم

قابلی نداشت.
در مورد تبلیغ سایت ایستگاه عالیه و من خودم دیدم که چقدر توش تبلیغ میشه و کار سازه(istgah.com)
در مورد شماره 2 هم باید عرض کنم که:
مثلا یه معلمی میگه در مورد فلان چیز تحقیق کنید ، دانش آموزانی که به هر دلیلی (یا بلد نیستند ، حالشو ندارن ، وقتشو ندارن و...) توانایی انجام این تحقیق را ندارن ، میان به شما مراجعه میکنن و شما هم یه سرچ تو اینترنت میکنی و مطالب مفید و مرتبط رو در میاری و به اونها میدی ( هم پولشو میگیری ، هم مشتریا زیاد میشن)
و مثل همین تحقیقها و پروژه های دانشجویی ( مطالب علمی که روتین هستند) .
من خیلی دیدم از این کارا میکنن و آگهی میدن تو دانشگاه.
فعلا همین:rolleye:
سوالی بود ، در خدمتیم;)
یا حق

rsh
22-02-2007, 17:27
ساعتی 400 تومن؟! اینحا ساعتی 800 تومنه!

من نمیدونم شما اهل کجایید ولی در شهر من تا ساعتی 300 تومان هم پیدا میشه
با 400 یا 500 تومان برای جذب مشتری فکر نکنم ضرر کنه

pesar_tanha
22-02-2007, 23:56
حتما"‌گرون احساب ميكني ارزون احساب كن مشتري شيم

john_smith
23-02-2007, 16:13
حتما"‌گرون احساب ميكني ارزون احساب كن مشتري شيم
نه بابا گرون نمی گیرم !ساعتی 700 تو تهران چیزی نیست که من می گیرم.من خودم ساعتی1000 یا1100 هم دیدم

mss_sdt
23-02-2007, 20:22
داریم یواش یواش میریم تو خاکی:blush: :blink: :puke: :wac: :weird: :eh: :whistle: ;)

Nima_1914
28-02-2007, 14:04
john_smith عزیز
حقیقت اینه
که ریشه مشکلات ما همیشه جایی بیدا میشه که اصلا فکرشو نمی کنیم .منظورم اینه که شاید مشکل کافی نت تو در این چیزها که بچه ها میگن یا خودت میگی نباشه وگرنه تا حالا حل شده بود_بذار یه چیزی برات تعریف کنم :2سال بیش من تازه یه کافی نت زده بودم بعد از اینکه چند وقتی گذشت دیدم به قول تو کاروکاسبی کساده هر کاری کردم وضع فرقی نکرد خلاصه به فکر این اقتادم که درشو تخته کنم تا اینکه یه روز یکی از دوستام که در جریان ماجرا بود و رشته اش هم آمار بود (البته به از شما نباشه از کافی نت بازهای حرفه ای هم بود ) یه برگه با 12 تا سئوال تروتمیز داد دستم گفت بین کسایی که کافی نت باز هستن بخش کن بعد گفت که این سئوالها نتیجه یکی از تحقیقات آماری بوده که باید به استادش تحویل میداده .خلاصه از اون جائی که در کافی نت ما بشه هم بر نمیزد بین دوستام که هر از چندگاهی سری به کافی نت میزدن بخش کردم .وقتی نتیجه را جمع کردم وآمار گرفتم و نتایج را با کافی نتم مقایسه کردم دیدم مشکل نه در قیمت نه در...بلکه در نوع رنگی بود که برای زمینه دکوراسیون کافی نت استقاده کرده بودم
خلاصه سرتو درد نیارم بعد از یه مدت دیدم صندلی برای مشتری های تو نوبت کم اومده
می خواستم بگم می فهمم چی می کشی آدم با هزار امید یه کاری رو شروع میکنه بعد......
برای همین اون 12تا سئوالو در یک تابیک جدید با عنوان(اساتید! محترم لطفا در این نظر سنجی شرکت کنید) در فروم گذاشم شاید بتونه حداقل به 1 نفر کمک کنه!
اگه خواستی یه سری بزن