PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی میدونه قیمتش چنده(McAfee Enterprise)؟؟؟فوری

mramin
20-02-2007, 09:49
سلام به اساتید محترم
میخواستم بدونم کسی میدونه این محصول مک افی McAfee Total Protection for Enterprise—Advanced که در این ادرس هست:

قیمتش چنده؟؟؟من هر چی گشتم نتونستم قیمش رو پیدا کنم!اگه کسی از شما میدونه لطف کنه لینک قیمت رو هم بذاره.
یه سوال دیگه هم داشتم:
من 8 تا کامپیوتر دارم که یکیشون سرور هست..میخوام انتی ویروسی رو انتخاب کنم که وقتی انتی ویروس سرور رو اپدیت میکنم بقیه انتی ویروسها روی کامپیوترهای دیگم هم اتوماتیک اپدیت بشند(بدون نیاز به اینترنت)خواستم بپرسم این محصول مک افی که انتخاب کردم همون چیزی هست که من میخوام؟؟

با سپاس

mramin
21-02-2007, 11:05
اقا یه مسلمون پیدا نمیشه جواب ما رو بده!

mina2000
02-03-2007, 17:47
سلام عليكم

من مسلمون هستم ;)

در جواب شما بايد عرض كنم كه اگر به CDهاي معروف King دسترسي داشته باشيد در نسخة شمارة King2006 اين برنامه به صورت رايگان وجود داره. ولي حجمش زياده.

نيازي هم به Crack نداره.

گزينة Update آن هم فعاله و مي‌توانيد هنگامي كه به اينترنت متصل هستيد، بر روي اين گزينه كليك نماييد تا اين برنامه Update بشه.

البته براي Update كردن نياز به خطوط پر سرعت داريد. اگر مثل من Dialup باشيد، حداقل 2 ساعت طول مي‌كشه تا Update بشه. :blink:

خدانگهدار :happy:

Parsian-Soft.IR
02-03-2007, 21:25
سلام به اساتید محترم
میخواستم بدونم کسی میدونه این محصول مک افی McAfee Total Protection for Enterprise—Advanced که در این ادرس هست:

قیمتش چنده؟؟؟من هر چی گشتم نتونستم قیمش رو پیدا کنم!اگه کسی از شما میدونه لطف کنه لینک قیمت رو هم بذاره.
یه سوال دیگه هم داشتم:
من 8 تا کامپیوتر دارم که یکیشون سرور هست..میخوام انتی ویروسی رو انتخاب کنم که وقتی انتی ویروس سرور رو اپدیت میکنم بقیه انتی ویروسها روی کامپیوترهای دیگم هم اتوماتیک اپدیت بشند(بدون نیاز به اینترنت)خواستم بپرسم این محصول مک افی که انتخاب کردم همون چیزی هست که من میخوام؟؟

با سپاس

دوست گرامی،

نميدونم شما قصد داريد بخريد از خود سايت رسمی يا کرک شده بگيريد ؟
اگه ميخواهيد از خود سايت بخريد چرا mcafee ؟؟؟؟ خيلی گرون هست، پيشنهاد ميکنم شما bitdefender بگيريد که تو ايران شعبه هم داره.

اما اگه کرک شده ميخواهيد پس چرا ميگيد قيمت تو سايت نيست ؟ ( جواب مينا خانم )

در هر حال برای خريد اين بايد با يکی از branch office هع که تو اسيا هست تماس بگيريد و خريداری کنيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوبی يا ترکيه از همه نزديک تر هست.

البته من خودم bitdefender 10 رو خريدم، راضی هم هستم. سرعت اين برنامه هم عالی هست.

پيروز باشيد