PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در Office 2007

احسان جونم
20-02-2007, 08:56
من Office 2007 نصب کردم.ولی در هنگام سیو یک پرونده گزینه save as PDF را ندارد.چرا؟در صورتی که باید داشته باشد.من نسخه 12 را نصب کردم با این که محدودیت زمانی داشت ولی گزینه save as PDF وجود داشت.چرا؟چطور محدودیت زمانی Office 12l را بردارم.چه طور برای نسخه 2007 گزینه save az PDF بگذارم.

online-amir
20-02-2007, 09:10
خب اين كه مشخصه... .

مايكروسافت فرمت جديدي از خودش براي خواندن فايلهاي پي دف ارائه كرده است. توي نسخه 12 آزمايشي بله!!! ولي توي نسخه كامل آن وجود ندارد. ميتوني با فرمت XPS سيو كني و آن زا باز كني.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احسان جونم
20-02-2007, 09:35
بیشتر توضیح بده من .فرمت جدید چه قابلیتی دارد.در ضمن بعضی از فایل ها را با نرم افزار اداب خیلی کند تبدیل به پی دی اف می کند برا همین من دوست داشتم مایکروسافت این تبدیل فرمت را خودش می ذاشت چون سریع تر انجام می داد و سیستم هنگ نمی کرد.تو نمی دونی چه طور نسخه ازمایشی را کرک کنم تا کامل شود و از اون حالت خارج شود.

warrior
21-02-2007, 17:00
سلام دوست عزیز
درست میگی ندارد
من هم با چنین مشکلی مواجه شدم
اگه در HELP ببینی لینکشو گذاشته تا داونلود کنی. من خودو داونلود کردم و اجرا شد.حجمش کمتر از 1 مگ است.
در ضمن نسخه من هم final است و مجبور شدم داونلودش کنم

احسان جونم
22-02-2007, 17:40
لینکشو می ذاری برام

احسان جونم
25-02-2007, 06:04
کجا کمتر از یک مگا بایت هستش.این که کلی طول می کشه بعد از اینکه اونو دانلود کردی .میشه بهتر توضیح بدی من چه کار کنم تا نصب بشه.لینک دانلود غیر مستقیم نداری بم بدی.؟