PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست بهترين نرم افزار مخصوص فايلهاي Gif

Ahmad
20-02-2007, 07:29
سلام

من دنبال بهترين نرم افزاري هستم مخصوص فايلهاي متحرك GIF كه مثلا بشه در اون عكسهاي انيميشني GIF رو در كنار هم قرار داد و به صورت يك تصوير انيميشني با پسوند GIF ذخيره كرد. و بطور كلي براي كار با اين نوع فايل.
از خلق اينگونه فايلها تا ويرايش آن.

با photoshop كه نميشه؟

ممنون

online-amir
20-02-2007, 09:15
اگر با Adobe Premier pro 1.5 بلدي كه بهترين چيزه و خيلي راحته!!!
چرا با فتوشاپ ميشه.!!! ولي يه كم سخته.

Ahmad
20-02-2007, 09:59
ممنون از شما كه بهترين رو معرقي كرديد، ولي فكر كنم Adobe Premier pro در سيستمهاي قديمي مثل كامپيوتر من (PIII) به سختي اجرا شود؟

آيا نرم افزارهاي كم حجمتر و ساده تري در اين زمينه وجود دارد؟

™Bluetooth
20-02-2007, 10:08
خوبي و بدي اموري نسبي هستند بنابراين هيچ چيز را نمي توان به صورت مطلق خوب يا بد دانست. يه نرم افزار نسبت به يه نرم افزار بهتره و نسبت به يكي ديگه احتمالاً بدتر. البته نبايد سليقه و ذائقه كارابران را هم فراموش كرد. كافيه چند نفر از يه نرم افزار خوششون بياد و در مورد اون اين طرف و اون طرف تبليغ كنند تا همه فكر كنند واقعاً ديگه اين آخره نرم افزاره...:ohno:
به هر صورت براي ساختن انيمشنهاي Gif هم نرم افزارهاي متفاوتي وجود داره. شما از قابليت فتوشاپ براي اين كار پرسيده بودين و من مي گم شركت ادوبي يه نرم افزار ويژه اين كار داره. حتماً هنگام نصب فتوشاپ متوجه شدين كه يه نرم افزار ديگه به اسم Image Ready نيز به صورت خودكار نصب مي شه. يكي از كاربردهاي ويژه اين نرم افزار براي ساختن گيف(يا به قول بعضي جيف) انيميشن مي باشد.
همچنين محصول معروف شركت Ulead كه عنوانش يوليد گيف انيميشن(Ulead Gif Animation) هست، نيز براي اين منظور قابل استفاده است.
من از Gif Construction Set ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم استفاده كردم و اون هم براي ساختن گيف انيميشن نرم افزار خوبيه. به هر صورت بايد با چند نرم افزار مختلف كار كنيد تا ببينيد كدوم يكي با مذاق شما جور در مي ياد.

Ahmad
20-02-2007, 10:29
خوبي و بدي اموري نسبي هستند بنابراين هيچ چيز را نمي توان به صورت مطلق خوب يا بد دانست. يه نرم افزار نسبت به يه نرم افزار بهتره و نسبت به يكي ديگه احتمالاً بدتر. البته نبايد سليقه و ذائقه كارابران را هم فراموش كرد. كافيه چند نفر از يه نرم افزار خوششون بياد و در مورد اون اين طرف و اون طرف تبليغ كنند تا همه فكر كنند واقعاً ديگه اين آخره نرم افزاره...:ohno:
به هر صورت براي ساختن انيمشنهاي Gif هم نرم افزارهاي متفاوتي وجود داره. شما از قابليت فتوشاپ براي اين كار پرسيده بودين و من مي گم شركت ادوبي يه نرم افزار ويژه اين كار داره. حتماً هنگام نصب فتوشاپ متوجه شدين كه يه نرم افزار ديگه به اسم Image Ready نيز به صورت خودكار نصب مي شه. يكي از كاربردهاي ويژه اين نرم افزار براي ساختن گيف(يا به قول بعضي جيف) انيميشن مي باشد.
همچنين محصول معروف شركت Ulead كه عنوانش يوليد گيف انيميشن(Ulead Gif Animation) هست، نيز براي اين منظور قابل استفاده است.
من از Gif Construction Set ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم استفاده كردم و اون هم براي ساختن گيف انيميشن نرم افزار خوبيه. به هر صورت بايد با چند نرم افزار مختلف كار كنيد تا ببينيد كدوم يكي با مذاق شما جور در مي ياد.

تشكر از راهنمايي شما.

نرم افزارهايي را كه گفتيد امتحان خواهم كرد.

موفق باشيد;)

L O V A B
20-02-2007, 11:32
سلام

من دنبال بهترين نرم افزاري هستم مخصوص فايلهاي متحرك GIF كه مثلا بشه در اون عكسهاي انيميشني GIF رو در كنار هم قرار داد و به صورت يك تصوير انيميشني با پسوند GIF ذخيره كرد. و بطور كلي براي كار با اين نوع فايل.
از خلق اينگونه فايلها تا ويرايش آن.

با photoshop كه نميشه؟

ممنون
بهترین برنامه مایکرومیدیا فلش هستش عزیزم کار باهاشم خیلی راحته مشکلی داشتی پیغام خصوصی بده.

Ahmad
20-02-2007, 14:32
بهترین برنامه مایکرومیدیا فلش هستش عزیزم کار باهاشم خیلی راحته مشکلی داشتی پیغام خصوصی بده.

متشكر. يعني ميگين Gif رو به فايل فلش تبديل كنم. يا ميشه با اين نرم افزار با پسوند gif هم ذخيره كرد.

حتما :)

Razel
20-02-2007, 14:42
سلام
دیروز برنامه جالبی تو سایت معرفی شده.
بد نیست امتحانش کنی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید:happy:

Ahmad
20-02-2007, 15:39
سلام
دیروز برنامه جالبی تو سایت معرفی شده.
بد نیست امتحانش کنی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید:happy:

اتفاقا چند ساعت پيش دانلودش كردم.

تشكر از پست شما.:)

online-amir
22-02-2007, 09:17
خوشحالم كه مشكلت حل شد.

farid ejay
22-02-2007, 09:35
بهتری برنامه برای درست کردن gif همان Image ready است:rolleye:
که همه کاری رو میتونی بکنی مثلا بری وب اگه میخواهی درست کنی می تونی دکمه قرار بدی وبه دکمه ادرس یا لینک بدهی و ........;)

Ahmad
22-02-2007, 11:11
خوشحالم كه مشكلت حل شد.

ممنون از شما. همين كه كسي سوالي ميكنه و بعد ميبينه بقيه اهميت ميدهند و سعي ميكنند مشكل اونو حل كنند، احساس دلگرمي و ... ميكنه.
موفق باشيد

Ahmad
22-02-2007, 11:20
بهتری برنامه برای درست کردن gif همان Image ready است:rolleye:
که همه کاری رو میتونی بکنی مثلا بری وب اگه میخواهی درست کنی می تونی دکمه قرار بدی وبه دکمه ادرس یا لینک بدهی و ........;)

درسته. تشكر از شما.
من هم ميخوام با همين نرم افزار كار كنم.

ولي يه سوال :

ببينين فرض كنيد 5 تا فايل GIF بصورت انيميشن هست، و هر كدوم داراي ابعاد 50 در 50 هستند. يكي حرف A ، ديگري حرف B و ... حالا ميخواهم اين حروف رو به گونه اي در كنار هم قرار داده و يك فايل GIF با ابعاد 50 در 250 درست شود، بصورتي كه حالت انيميشني خودشون رو هم هنوز حفظ كرده باشند. و در انتها يك تصوير انيميشني GIF كه نشاندهنده يك كلمه ساخته شده با اين حروف است را داشته باشم. اميدوارم تونسته باشم منظورم رو بگم.

آيا ميشه اينكار رو كرد؟