PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نياز به برنامه فرمت ديسكت

Inkareeeeeeeeee
19-02-2007, 20:34
درود بر دوستان گرامي ...
چند سال پيش يه برنامه اومدش كه ميشد با اون فلاپي ديسكتهاي 1,44 رو فرمت كردش كه حجمش زيادتر بشه تا يه چيزي در حدود 2.00 مگ ... كسي داره اين برنامه رو ؟!! ...
با سپاس ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Inkareeeeeeeeee
29-04-2007, 22:08
هیشکی نداره این برنامه رو ؟!

shahin666
29-04-2007, 22:20
مگه ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چه جوري ميشه حجم فلاپي 1.44 رو زياد كنه اونم تازه 200 مگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برنامه هاي Compressor هستن كه حجم فايل رو كم ميكنن يا برنامه هاي مثه FreeSplit ،Fast File Splitter و... ميشه حجم فايل ها رو كم كرد و اونارو به قسمت هاي كوچك تر تقسيم كرد يعني فايل ها رو تكه تكه كرد و توي چند تا فلاپي بريزيم
ولي ايني كه شما ميگيد واقعا عجيبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Inkareeeeeeeeee
29-04-2007, 22:39
دوست گرامی ... من خودم داشتم ... حتما" هستش که منهم دنبالشم دیگه ... حجم دیسکت رو از طریق فرمت خاصی که میشد با این برنامه کرد ، زیاد میشدش .
راستی من نوشتم 2 مگ نه 200 مگ .

Inkareeeeeeeeee
01-05-2007, 00:47
هیشکی با این برنامه کار نکرده ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]