PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك فوري جهت بوت نشدن سيستم بعد از آپديت بايوس

mrkh1759
19-02-2007, 13:51
سلام دوستان
مدتي بود كه دلم مي خواست بايوس سيستمم رو به روز كنم تا ببينم چه تفاوتي مي كنه و بعد اين كار رو از طريق انجمن همين جا انجام دادم . با نرم افزاري كه درون سي دي مادربوردم بود و از طريق ويندوز و اينترنت آپديت اين كارو كردم اما بعد از اينكه سيستمم رو خاموش كردم و وقت ديگري خواستم اونو روشن كنم بعد از زوشن شدن هيچ اتفاقي نيفتاد حتي بوق post(تست قطعات) هم به صدا در نمي آيد و روي مونيتور NO SIGNAL ظاهر مي شود
مدل مادر بورد من GIGA-8ID533 هست .
لطف كنيد و اگه مي تونيد كمكم كنيد خيلي شديد به سيستمم نياز دارم.
با تشكر فراوان.

Jalal
19-02-2007, 14:15
اشتباه آپ ديت كردي
فكر مي كنم شما بايد بايوس رو دوباره آپ ديت كنيد

Lord_theOne
20-02-2007, 08:23
بايد فلش مربوط به باياست و نسخه باياست را از اينترنت بگيري بگذاري دورن فلاپي بعد سيستمت را روشن كني بعضي موقعها هم كليد كنترول + Home مي تواند در بوت بهت كمك كند اين كار را انجام بده ببين حل مي شود آدرس مادربردت را بده

man30
27-02-2007, 11:46
بايد فلش مربوط به باياست و نسخه باياست را از اينترنت بگيري بگذاري دورن فلاپي بعد سيستمت را روشن كني بعضي موقعها هم كليد كنترول + Home مي تواند در بوت بهت كمك كند اين كار را انجام بده ببين حل مي شود آدرس مادربردت را بده

بنذه هم همین مشکل را دارم هیچ بوتی ندارم کنترل+home راگرفتم بایاس وbeepبعداز روشن کردن ندارم چه راه دیگری برای بوت شدن بایاس داریم

habib mahvare
22-11-2007, 20:11
من هم همينطور

Mezzo
23-11-2007, 02:07
اگر نسخه صحيح بايوس مربوط به مادربرد از سايت مربوطه گرفته شده باشه و عمل آپديت با توجه به توصيه هاي سايت بصورت كامل انجام شده باشه نبايد مشكلي باشه مگر اينكه وسط آپديت اشكالي بوجود بياد. شما تنظيمات رو با تغيير حالت جامپر مربوطه به حالت Default برگردونيد اگر بالا نيومد با مراجعه به دفترچه راهنماي مادربرد عمليات Bios Crash recovery رو در صورت وجود انجام بديد.