PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال در انتقال تصاویر مانیتور به تلویزیون

shokolatha
19-02-2007, 10:17
سلام
من میخواهم تصاویر مانیتور را از طریق خروجی پشت کارت گرافیکم به تلویزیون منتقل کنم.
کارت گرفیک من اینه:
NVIDIA RIVA TNT2 Model 64/Model 64 Pro (Microsoft Corporation)
فیش آن را تهیه کردم و یک سر آن را به پشت کارت گرافیک وصل کردم و طرف دیگر را به پشت تلویزیون وصل کردم
بعد کامپیوتر را ریستارت کردم و تصویر در تلویزیون آمد. ولی مشکل من اینه که تصاویر به صورت سیاه سفید میاد و رنگی نشون نمیده.
البته در قسمت Display ویندوز به بخش Settings رفتم و Advanced رو زدم و بعد به تب Color Manegment رفتن و همه ی گزینه های مختلف رنگ را هم Add کردم و همه را امتحان کردم و لی هیچکدام تصویر را رنگی نکرد.

آیا تنظیمات دیگه ای رو باید دست بزنم یا ممکنه اشکال در کابل اتصالی من باشه؟
ممنون میشم اگه سریعتر کمکم کنید

shokolatha
20-02-2007, 00:02
یعنی هیچکی نمی تونه به من کمک کنه
حداقل یه جواب بدین
قبلاً این انجمن فعال تر بود
لطفاً یه نفر که میدونه چیکار کنم جواب بده
ممنون

behnam_mobile
20-02-2007, 00:11
دوست من اول سعی کن کابل رو عوض کنی از جنس آلمانی تهیه کنی بهتر هست.اینایی که هست یا چینی هست یا تایوانی.اگه درست نشد یکبار دیگه درایور کارتت رو نصب کن.اگه حل نشد بگو شاید تونستم کمکت کنم.
موفق باشی.

shokolatha
20-02-2007, 21:48
ممنون از کمکت امتحان میکنم. نتیجه رو بهت میگم

shokolatha
22-02-2007, 01:22
آقا این فیشه که من از اون استفاده می کنم کاملاً سالمه و تصویر رو به صورت رنگی منتقل میکنه
ولی وقتی اون رو به طور مستقیم به تلویزیونم می زنم سیاه سفید نشون میده
در حالی که من تصاویر وی سی دی را از طریق همین ورودی تلویزیون و با همین نوع فیش به طور رنگی در تلویزیون میبینم ولی وقتی از پشت کامپیوتر به آن وصل میکنم سیاه سفید نشون میده

یه بار دیگه بگم که مطمئنم که فیش سالمه و خروجی کارت گرافیکم هم تصاویر رو به صورت رنگی خارج میکنه
تلویزیونم هم NEC مدل قدیمی هست و توی اون Pal و Secam و ... رو هم تغییر دادم ولی هیچ تغییری نکرد
ممنون میشم راهنمایی کنید

behnam_mobile
28-02-2007, 01:41
پس مشکل از پالس های تلویزیون هست.در این صورت اگه می تونی داخل تنظیمان تلویزیون برو نوع رنگ بندی رو

تغییر بده اگر که نمی شه تلویزیونت همچین تنظیمی نداره من دیگه نمی دونم.

Blue Ray
06-07-2007, 19:03
خوب من در همین زمینه سوال دارم . پس تاپیکو با اجازتون میارم بالا

کارت گرافیک من : 7300gs

تلویزیون : LG Flat 21 inch (معمولیه یعنی HD یا LCD و ... نیست)

وقتی تصویرو به تلوزیون منتقل میکنم تصویر رنگی هست ولی واضح نیست.مثلا اگه یه سایت توش باز باشه متونش

خونده نمیشه.

ولی وقتی یه VCD تو سی دی رام میزارم تصویر تلوزیون کاملا واضحه و فیلم رو عین خود مانیتور صاف و با کیفیت

نشون میده.

واسه همین فک کردم ممکنه مشکل مربوط به resolution باشه.

اگه ممکنه راهنمایی کنید.