PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست بازی واسه k510

javad33
18-02-2007, 18:08
هرجا میرم هر بازی میگیرم همش نصفه میاد تو گوشیم.آخه رزولوشن این گوشی 128*160 هستش یعنی کوچیکتر از k750 .کلی گشتم نتیجه این شد که با چندتا بازی درجه 2 فعلا سر کنم تا بعد ببینم شما چکار مستونین برام بکنین.
بیشتر دنبال بازیهای اکشن و ورزشی هستم که فعلا هیچی گیر نیاوردم.اگر هم کسی میتئنه رزولوشن بازیها رو کم کنه بگه تا من لینک بازیهارو بهش بدم برام کوچیکشون کنه.
در ضمن اون روش تغییر رزولوشن واسه این گوشی به هیچ وجه جواب نداد.خلاصه یکی بدادم برسه

mohammad_1000
18-02-2007, 20:02
شما در قسمت بازی ها و معرفی بازی های جاوا بگردی صد در صد پیدا میکنی که بازیهای خوب و مخصوص این گوشی ها هم هستش
موفق باشید

mohammad_1000
18-02-2007, 20:07
شما در قسمت بازی ها و معرفی بازی های جاوا بگردی صد در صد پیدا میکنی که بازیهای خوب و مخصوص این گوشی ها هم هستش
موفق باشید

javad33
19-02-2007, 10:32
عزیز من ممنون از راهنماییتون.اما من این کار رو انجام دادم.والا بیکار نبودم دست به دامن شماها بشم.من میگم این گوشی صفحاش کوچیکه.مثلا من میخوام real footbal 2007 رو توش اجرا کنم اما نمیشه.خوب این تاپیک رو زدم تا اگه کسی ابازیهای این جوری واسه گوشی من داره بزاره.اکثر بازیهای جاوا خوب و درجه یکی که پیدا کردم تو گوشیم اجرا نشد.من دنبال این چیزا هستم.شما هم سوال منو جواب بده نمیخوام آدرس تاپیک بهم بدی.ببخشیدا.

mohammad_1000
19-02-2007, 11:00
دیگه اینکار به گردن آقا کمال هستش چون ایشون همکار این انجمن و حرفه ای در بازی هستن من نمیدونم چرا تا حالا جواب شما رو نداده
موفق باشید

javad33
20-02-2007, 10:29
فکر نمیکردم بروبچه های پی سی ورلد هم اینقدر نامرد باشن.یعنی واقعا کسی نمی تونه به من کمک کنه!!!
دارم دیوونه میشم.

Kolang
20-02-2007, 11:42
این چه طرز صحبت کردنه؟
مگه همکارا یا مدیرای انجمن مسئول پاسخگوشی به شماها هستن؟
همکار یا مدیر صرفا برقراری نظم تاپیک ها و کارهای مدیریتی رو بر عهده داره
کسی اینجا در مقابل شما مسول نیست که ایجوری ازش انتظار داشته باشید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم چند تا بازی مخصوصی گوشیه شما
بازیهای خیلی خیلی زیبایی هم هستند
اگه لینک بعضی ها مشکل داشت، اسم دقیق بازی رو ذکر کنید(در تاپیک دیگه) تا لینک سالمش رو قرار بدم

javad33
20-02-2007, 17:39
اولا معذرت
دوما چرا عصبانی میشی
مگه من چی گفتم.
سوما ممنون از زحماتتون
چهارما ما خیلی کوچیک شما هستیم شما به بزرگواری خودتون این بی ادبی ما رو ندید بگیر
پنجما میدونم بازی زیاده اما میخوام بدونم آیا هر بازی که ساخته میشه فقط واسه یه رزولوشن ساخته میشه یا نسخه های مختلفی داره.مثل همون اسپلینتر سل سه بعدی که لینکش هم خراب بود؟
بازم ممنون و معذرت اما من هنوز به جوابم نرسیدم.شما هم نمیخواد زحمت بکشی از این به بعد خودم میرم دنبالش.تا شما رو هم عصبانی نکنم.
بابای

Kolang
20-02-2007, 19:56
نه دوست عزیز
دیگه من شخصا به درخواست های شما پاسخ نمیدم!
شما قبل از توهین به کل کاربرا، لحن صحبت کردنتون با محمد هم اصلا خوب نبود
اما در مورد سوالتون
نه. اکثر بازیها در ابعاد مختلف توزیع میشن. اما از اونجایی که این سایز مورد نظر شما، زیاد درخواست نداره، مثل بقیه سایزها بهش توجه نمیشه (حداقل من که اینطوریم و زیاد حال گشتن دنبال این بازیها رو ندارم)

javad33
21-02-2007, 16:47
من چه جوری عذر خواهی کنم تا شما منو ببخشید؟؟؟
اگه اجازه بدین به جای این حرفا تو تالار یه کاری کنم که حداقل مفید واقع بشم.
همونطور هم که دیگه سعی میکنم کسی رو ناراحت نکنم.لحن صحبتم رو هم ملایم تر میکنم.کلا با هرکی که حرف میزنم میگه چرا فحش میدی.اما من که چیزی نگفتم!!!
بعدشم اصلا قصد اهانت نداشتم.اگه خوب نگاه کنید میبینید که جمله کاملا احساسی بوده و قصدش برانگیخته کردن حس کمک به همنوع در میان سروران ارجمند پی سی ورلد بود.
اگه شما فکر میکنی این یه نوع توهینه من شرمندتونم.سعی میکنم حداقل جبرانش کنم.
بازم معذرت.

alikhodayar
17-04-2007, 01:35
آقا دمت گرم خیلی حال دادی
واقا خیلی آقایی کردی چون من بجز اینجا هیچ جا نتونستم اینا رو پیدا کنم