PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد 6230 راهنمائی فرمائید....

server231
06-07-2005, 23:00
سلام
من یه 6230 دارم... زیاد باهاش آشنا نیستم اما کمک میخوام..
ما اگه تم داریم چجوری میتونیم نصب کنیم ؟؟؟؟؟؟؟
اگه برنامه ای داریم و میخوایم نصب کنیم و بخوائیم که اونو روی مموری کارت بریزیم و کار کنه چجوریه ؟؟؟؟
و ایضاء بازی... چون الان هر چی نصب میکنم میره تو حافظه اصلی موبایل...

چجوری میتونم تنظیم کنم که فیلم - ضبط صدا و گرفتن عکس بر روی مموری کارت ذخیره بشه نه حافظه اصلی

من تا چقدر میتونم رم بگیرم بذارم روش کارکنه و مشکلی هم نداشته باشه ؟؟؟ 256-512-1GB ؟؟؟

BlueTooch روشن باشه میتونم کسانی رو که توی حیطه من هستند رو ببینم ؟؟؟؟

اگه من یه آداپتور BuleTooch بگیرم برای کامپیوتر... میتونم از موبایلم هم به اینترنت وصل بشم ؟

میشه یه فایل MP3 رو به عنوان زنگ براش انتخاب کنم ؟؟؟؟ چجوری/

buletooch خاموش باشه بهتره یا روشن ؟؟

من یه فایل MP3 Player تحت جاوا دارم ( میدونم گوشیم سیمبیان نیست) منتها این برنامه یه فایل *.jar داره و مابقی فایلها توی پوشه هست چجوری باید نصب کنم ؟

من با Nokia PC Suite وصل میشم آخرین نسخه 6.5 وقتی واره Nokia broswer میشم .. یه
پارتیشن c میبنم بعد یه دونه E چرا ؟

چجوری میتونم تغییرات ماهیتی به موبایل بدم... یعنی یهو همین سیستم عاملی رو که داره رو پاک کنم یه نسخه دیگه از همین رو بریزم... یا همین رو دست کاری کنم....

(( نگران گوشیم هم نیستم... میخوام کامل بدونم... دوستان عزیز راهنمائی کنید))

یه مورد دیگه فایل های MMF رو چجوری میتونم باز کنم یا نصب کنم ؟

:lol: :o :)

MaFia
07-07-2005, 05:47
خيلي سوال ها شما زياد هست من سعي مي كنم جواب ها رو بدم
اول گوشي شما سري 4 هست كه فقط از جاوا ميشه استفاده كرد
در مورد نصب جاوا هم بايد در پي سي سوييت در قسمت install aplication بري و جاوا رو نصب كني يعني همه فايل ها داخل يه پوشه باشه در پي سي و بعد نصب كني
در مورد تغيير سيستم عمال هم البته شما سيستم عاملي اصلا نداري چون سري 4 هست اما مي تونيد فريم وير خودتون رو ارتقا بديد اگه قديمي باشه كه اين كار هم 100٪ بايد توسط گارانتي انجام بشه يعني شركت ها و .. اين كار رو براي شما انجام ميدن در مورد چرا خودت نمي توني هم در تاپيك ها توضيح دادم
در مورد زنگ هم فكر مي كنم شما گوشيت امكان اين رو داره مستقيم ام پي 3 رو براي زنگ انتخاب كني
همين طور هم كه مي دوني گوشي شما با mp3 اصلا مشكلي نداره و مي تونه بدون هيچ برنامه جانبي پخش كنه
فايل هاي ام ام اف هم براي گوشي شما نيست و براي گوشي هاي مانند ساوسونگ هست كه اين پسوند رو ساپورت مي كنند براي استفاده بايد اون رو كانورت كنيد
تم هاي با پسوند sis كه بعد از ارسال مانند همه برنامه هاي sis نصب ميشه كه البته گوشي شما اصلا sis رو پشتيباني نمي كنه
در مور صدا و فيم هم مگه شما نا محدود صدا و فيلم مي توني ضبط كني ؟
در مورد آداپتر بلوتوث هم يه حيطه خاصي رو داره در مورد مموري هم تا 512 رو ديدم قرار دادن و ساپورت شده

server231
07-07-2005, 22:46
سلام..
در مورد سیمبیان بودن حرفت رو قبول دارم... اما من یه برنامه پیدا کردم که سیمبیان رو روی این مدل از دستگاه میریزه... سایت رسمی نوکیا این برنامه رو تائید نمیکنه اما من ازش Screenshot که دیدم... کار میکنه ..... 49 مگ ه که 65% ش رو گرفتم

در مورد تعویض firmware اگه میشه بهم بگو... موردی نداره برام که گوشی مرخص بشه... اما میخوام یاد بگیرم.... لینک برنامه هاش و اینکه چجوری میتونم ارتقاء بدم...

فایل های تم برای این مدل NTG یا یه همچین چیزیه.. چجوری میشه نصب کرد؟؟

نگفتی میتونم از bluetooch برای اینترنت استفاده بکنم یا نه ؟؟ و اینکه bluetooch رو روشن بذارم یا نه ؟؟؟ و اینکه اونائی که توی حیطه من باشن میتونم ببینمشون یا نه ؟

من الان برنامه نصب میکنم خیلی راحت با همون برنامه اصلی خوده نوکیا منتها مشکل اینجاست که من میخوام روی مموری کارت برنامه باشه و کار کنه نه روی حافظه اصلی موبایل منظورم C:\ هستش...

میتونی با ایمیل ali.naeini@gmail.com با هم در تماس باشیم.

server231
10-07-2005, 12:19
خيلي سوال ها شما زياد هست من سعي مي كنم جواب ها رو بدم
اول گوشي شما سري 4 هست كه فقط از جاوا ميشه استفاده كرد
در مورد نصب جاوا هم بايد در پي سي سوييت در قسمت install aplication بري و جاوا رو نصب كني يعني همه فايل ها داخل يه پوشه باشه در پي سي و بعد نصب كني
در مورد تغيير سيستم عمال هم البته شما سيستم عاملي اصلا نداري چون سري 4 هست اما مي تونيد فريم وير خودتون رو ارتقا بديد اگه قديمي باشه كه اين كار هم 100٪ بايد توسط گارانتي انجام بشه يعني شركت ها و .. اين كار رو براي شما انجام ميدن در مورد چرا خودت نمي توني هم در تاپيك ها توضيح دادم
در مورد زنگ هم فكر مي كنم شما گوشيت امكان اين رو داره مستقيم ام پي 3 رو براي زنگ انتخاب كني
همين طور هم كه مي دوني گوشي شما با mp3 اصلا مشكلي نداره و مي تونه بدون هيچ برنامه جانبي پخش كنه
فايل هاي ام ام اف هم براي گوشي شما نيست و براي گوشي هاي مانند ساوسونگ هست كه اين پسوند رو ساپورت مي كنند براي استفاده بايد اون رو كانورت كنيد
تم هاي با پسوند sis كه بعد از ارسال مانند همه برنامه هاي sis نصب ميشه كه البته گوشي شما اصلا sis رو پشتيباني نمي كنه
در مور صدا و فيم هم مگه شما نا محدود صدا و فيلم مي توني ضبط كني ؟
در مورد آداپتر بلوتوث هم يه حيطه خاصي رو داره در مورد مموري هم تا 512 رو ديدم قرار دادن و ساپورت شده

سلام...
عزیز یه جواب :) یکم تحویل..