PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری که فیلم های دو تا سی دی رو به یَــتـّـــــــا سی دی تبدیل کنه

mir@
18-02-2007, 15:36
سلام
همون طور که می دونید در قدیم الایام فیلم ها به صورت VCD بود و دو CD
الآن به صورت DVD و یک سی دی معمولاً
نرم افزاری داریم که اولی رو به دومی تبدیل کنه؟
مِقسی بوکو

اگه یک مبدل PDF به PS هم بدید که یک دنیا ممنون میشم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
19-02-2007, 12:34
عزیزدل تبدیل vcd به dvd میخوای ؟

اگه یک مبدل PDF به PS هم بدید که یک دنیا ممنون میشم

تاپیک مربوطه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)

s1978b
20-02-2007, 00:45
سلام
آقا من یه نرم افزار سراغ دارم از سری نرم افزار های Ashampoo که اگه تو سایتش بری میتونی دانلودش کنی به اسم
Ashampoo Movie Shrinker که ببین اگه به دردت خورد ، کرکش رو هم دارم که مثل نقل و نبات همه جا ریخته.
این نرم افزار حتی بیشتر از 2 تا سیدی رو هم به یک سیدی تبدیل می کنه و فرمت هم یه AVI تبدیل میشه ولی بیشتر از 3 تا سیدی رو اگه یکیش کنی دیگه کیفیت مییاد پایین و بعد خود نرم افزار کمکت میکنه رایتش کنی.
اگه مشکلی بود بگو
اینم یکتا نرم افزار درخواستی البته اگه به کارت بیاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی
سعید

mir@
20-02-2007, 14:49
سلام
آقا من یه نرم افزار سراغ دارم از سری نرم افزار های Ashampoo که اگه تو سایتش بری میتونی دانلودش کنی به اسم
Ashampoo Movie Shrinker که ببین اگه به دردت خورد ، کرکش رو هم دارم که مثل نقل و نبات همه جا ریخته.
این نرم افزار حتی بیشتر از 2 تا سیدی رو هم به یک سیدی تبدیل می کنه و فرمت هم یه AVI تبدیل میشه ولی بیشتر از 3 تا سیدی رو اگه یکیش کنی دیگه کیفیت مییاد پایین و بعد خود نرم افزار کمکت میکنه رایتش کنی.
اگه مشکلی بود بگو
اینم یکتا نرم افزار درخواستی البته اگه به کارت بیاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی
سعید

جیم جمالتو داش سعید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نرم افزارت کار کرد توپ
کرکش رو هم گیر آوردم
خدا یک در دنیا صد در آخرت بهت عوض بده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عالی بود
موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمن تشکر از توجه آقا رامبد گل گلاب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mir@
20-02-2007, 15:49
آقا نرم افزار های توپیه. خدایی بسیار لذت بردم.

من یه عمر دنبال نرم افزاری بودم که صدای یه فایل صوتی سخن رانی رو تقویت کنه.

Ashampoo Music Studio مشکل من رو کاملاً حل کرد.

اگه سریال نامبر این رو بدی واقعاً ممنون میشم سعید جون.

دستت واقعاً درد نکنه.