PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تنظيمات Nlb

Lord_theOne
18-02-2007, 07:12
سلام من تنظيمات سرويسس ترمينال را جهت تنظيم كردن چند سرور توسط Nlb يا كلاسترينگ مي خواستم

chista
18-02-2007, 12:58
سلام من تنظيمات سرويسس ترمينال را جهت تنظيم كردن چند سرور توسط Nlb يا كلاسترينگ مي خواستم

دوست من کتاب 70-294 مایکروسافت رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود کنید در چپتر هفت به صورت کامل توضیح داده شده هم نتورک لود بالانسینگ و هم کلاستر سرور دنبال منابع مسخره ترجمه شده هم نباشید چون جفنگیات محض هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کافی هست همین کد 70-294 رو سرچ کنیر فقط دقت کنید کتابی که دانلود میکنید مایکروسافت پرس باشه یغنی از انتشارات مایکروسافت هر چند که در دیگر کتابها هم این مبحث موجود هست اما روان ترین مایکروسافت هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اسم کتاب هم این هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Planning, Implementing, and Maintaining a Microsoft [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Server 2003 Active Directory Infrastructure

Lord_theOne
19-02-2007, 07:12
ممنون عزيز
توي سرور هم توضيح داده ولي خيلي خيلي كم

Lord_theOne
19-02-2007, 09:03
من گرفتم ولي نمي دونم كجاش اين مبحث است

chista
19-02-2007, 16:08
من گرفتم ولي نمي دونم كجاش اين مبحث است
دوست گرامی اگر کتاب مایکروسافت رو دانلود کردین که چپتر 7 که اسمش clustering server هست و اگه کتاب دیگه ای هم هست مهم نیست دنبال clustering server or network load balancing بگردید
پیروز باشید:biggrin:

Lord_theOne
20-02-2007, 07:35
ممنون مقالات زيادي پيدا كردم فقط نمي تونم ترجمه كنم بايد ببرم براي استادم

ترنم93
05-09-2017, 12:26
سلام دوستان . سوالی دااشتم در مورد NLB.
مثلا یک NLB داشته باشیم که سرور 1 و سرور 2 نودهاش باشن . در NLB هر سرور فضای ذخیره سازی خودشو داره . خب حالا اگه کاربری از طریق سرور1 وارد سایت بشه و ثبت نام کنه در اون اونوقت اطلاعات ثبت نامش در سرور اول ذخیره می شه! حالا اگه چند روز بعد بیاد و به سرور دوم هدایت بشه، اونوقت یوزر پس اون فرد در سرور اول هست و برای LOGin دچار مشکل می شه که!!! برای این موضوع چه روشی داره NLB؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کنین. مرسی

green-mind
12-09-2017, 15:08
.
.
.
ببینید این دو تا سرور میان ی سرور مجازی درست میکنند کلاینت هر وقت بخواد وصل میشه در اصل میره توی اون سرور مجازی وصل میشه
چون اطلاعات تو سرور مجازی ذخیره شده پس مشکلی وجود نخواهد داشت.