PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رجیستر کردن گوشی های چنج شده در شبکه

nakhordemast
18-02-2007, 01:19
خوب حالا هر کس در مورد ثبت کردن گوشی های imeiچنج شده اطلاع یا خبر یا تجربه ای داره بگه .

.
اول خودم شروع میکنم.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

من رفتم پرسیدم گفتند که سریال گوشی ها رو باید بری توی وزارت بازرگانی با نشون دادن فاکتور خرید و بلیط رفت و برگشت به یک کشور خارجی نشون بدی تا برات رجیسترش کنن.
این تنها راه به نظر میرسه . بعضیا هم میگن تو مخابرات باید آشنا داشته باشی.
بعضیا هم میگن باید صبر کنی تا اعلام بشه بعد بری مخابرات 10-15 تومن بدی واسه گمرکی بعد برات ثبت میکنن.
شما چه اطلاعاتی دارین . تا حالا ثبت کردین؟

nakhordemast
18-02-2007, 01:28
برای چنج کردن سریال گوشی ها مثلا و810 باید شماره یه و810 دیگه که توی شبکه شناخته شده هست را جایگزین شماره فعلی گوشی بکنن . با این حساب در یک زمان چند تا گوشی با یک شماره imeiیکسان وارد شبکه میشه . . عملا اگر مخابرات بخواد نسبت به قطع اینها اقدام بکنه باید همه رو ( از جمله اون گوشی اصلی اولی ) قطع کنه . به نظر شما واقعا این اتفاق میفه؟

mohammad_1000
18-02-2007, 11:05
سلام
دوستان شما باید جعبه گوشی و برگه سبز آن که وارد کردید و سریال اون که با کارتن قاب و برگه گارانتی که حالا شما ندارید بخونه میبرید مخابرات رسالت تهران و مبلغ 7 هزار تومان هم میدید و براتون ریجستر میکنن و هر شخص میتواند در هفته 20 گوشی ریجستر کند
موفق باشید

nakhordemast
18-02-2007, 12:07
سلام
دوستان شما باید جعبه گوشی و برگه سبز آن که وارد کردید و سریال اون که با کارتن قاب و برگه گارانتی که حالا شما ندارید بخونه میبرید مخابرات رسالت تهران و مبلغ 7 هزار تومان هم میدید و براتون ریجستر میکنن و هر شخص میتواند در هفته 20 گوشی ریجستر کند
موفق باشید

برگه سبز چیه؟ یعنی بای یه دونه گوشی برگ سبز صادر میشه؟
اگر یدونه گوشی بهت هدیه دادن بدون برگ سبز چاره چیه؟

royaye_talkh55
19-02-2007, 08:22
تو محله ما اصلا از اين خبرا نيست
شما گوشي و كارتون رو مي بري مخابرات يه فرم پر مي كني و بعد فعال ميشه همين!

najafiinfo
19-02-2007, 08:47
سلام
دوستان اگر كسي اطلاعات دقيقي داره بگه نه اينكه هر كس هر چيزي را كه شنيده بگد
در ضمن من يك گوشي دارم اگر كسي بتونه رجيسترش بكند اونم روي چشم:)

bineshan
19-02-2007, 13:29
اين مسئله مثل قضيه ابدارچي و رئيسه ميمونه
اگه وزير هم دستور بده امكان پذير نيست ولي اگه يه كارمند ساده اشنا تو مخابرات داشته باشي تو تي ثانيه انجام ميشه
موفق و پر پارتي باشيد

mostafa_khan
19-02-2007, 13:41
اين مسئله مثل قضيه ابدارچي و رئيسه ميمونه
اگه وزير هم دستور بده امكان پذير نيست ولي اگه يه كارمند ساده اشنا تو مخابرات داشته باشي تو تي ثانيه انجام ميشه
موفق و پر پارتي باشيد

واقعا هم همین طوره....من امروز بازم یه سر به مخابرات زدم هیچ خبر جدیدی نبود همون حرفای قبلی که همه ی من و شما می دونیم:sad: