PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه های remote control برای web

masood2525
17-02-2007, 17:37
با سلام
من 100 تا کامپیوتر دارم که با هم شبکه اند با یک رنج ip این 100 تا تو شبکه شون به اینترنت وصل می شن
(یعنی ip ها همه مجازی اند و به یک ruter می رن که انجا ip valid می گیرن و ip شون ip استاتیکی تو اینترنت نیست)
منم تو شرکت با یک adsl به اینترنت وصلم حالا من یک برنامه می خوام که بتونم به تمام این سیستم ها دسترسی داشته باشم هارد این کامپیوتر ها رو ببینم
راستی برای این کار هر برنامه ای می تونم روی سیستم خودم و 100 تای دیگه نصب کنم
کسی Symantec pcAnywhere 12.0 را کار کرده ؟؟ یا می تونه برنامه ای در این مورد معرفی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باتشکر

chista
17-02-2007, 18:27
با سلام
من 100 تا کامپیوتر دارم که با هم شبکه اند با یک رنج ip این 100 تا تو شبکه شون به اینترنت وصل می شن
(یعنی ip ها همه مجازی اند و به یک ruter می رن که انجا ip valid می گیرن و ip شون ip استاتیکی تو اینترنت نیست)
منم تو شرکت با یک adsl به اینترنت وصلم حالا من یک برنامه می خوام که بتونم به تمام این سیستم ها دسترسی داشته باشم هارد این کامپیوتر ها رو ببینم
راستی برای این کار هر برنامه ای می تونم روی سیستم خودم و 100 تای دیگه نصب کنم
کسی Symantec pcAnywhere 12.0 را کار کرده ؟؟ یا می تونه برنامه ای در این مورد معرفی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باتشکر

من قبلا هم این سوال رو پرسیدم ولی کسی جواب نداد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه یه نفر بگه که چرا شما از ریموت اسیستنت خود ویندوز استفاده نمیکنید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با باز گذاشت ریموت اسیستنت روی پالیسی دومین به راحتی میتونید از پشت پی سی خودتون تمام سیستمها رو کنترل کنید و به قول خودتون به هاردشون دسترسی داشته باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

secure
17-02-2007, 19:08
علاوه بر Remote Assistant که جناب chista معرفی کردن برنامه Net support school بهترینه:biggrin:

masood2525
19-02-2007, 10:48
سلام من به سروری و روتری که تو مخابراته و کامپیوتر ها رو شبکه کرده دسترسی ندارم و نمی نونم رو سرور برنامه ای نصب کنم من فقط باید با یک برنامه بتونم ip دینامیکی که هر دفعه به اینترنت وصل می شم رو بگیره و اونو تو خودش ست کنه ؟؟؟؟
من ip استاتیکی ندارم که توی remote desktop خود xp یا Net support school ست کنم ؟؟؟؟
ولی computer name و دیگر مشخصاتی که روی سیستم ست می شوند رو دارم

hosein_scan
06-12-2007, 11:57
برنامه ADMWIN اين كار رو خيلي شيك انجام ميده :p