PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه نظر شما براي طراحي سايت ...

ali_yousefian19
06-07-2005, 14:16
سلام
خسته نباشین
میخواستم بدونم به نظر شما بهترین برنامه برای طراحی سایت چیه ؟
اصلا به نظر شما الان طراحی صفحات دینامیک تو بورسه یا استاتیک؟
به نظر شما من asp كار كنم يا dream يا php يا ...
با تشکر

AveCina
06-07-2005, 14:38
MS Word ( شوخی کردم)

فکر کنم همه اونایی که گفتی بسته به نوع کارت عالی باشن

ali_yousefian19
06-07-2005, 20:15
يعني من بايد همشون را بخونم تا ياد بگيرم يه طراحي سايت بكنم :cry:
(ميرم يه بسته آموزشي php nuk از موسسه نسل جوان ميگيرم خودم را راحت ميكنم - آخه گفته با ياد گرفتش راحت يه سايت طراحي كنين :mrgreen: )
اگه ميشه يكم بيشتر راهنمايي كنين :wink:

K053_LSH_KV90
06-07-2005, 21:00
FRONT :arrow: PAGE

مهمان
06-07-2005, 22:40
سلام
براي شروع front page پيشنهاد ميشه.
البته دانستن و درک tagهاي html ضروري مي باشد.
سپس خواندن vbscript و javascript.
در انتها asp را به خوبي ياد بگيريد.
ديتابيس هم مي توانيد از اکسس و sql server استفاده نماييد.
پس از ساخت و طراحي و برنامه نويسي سايت مي توانيد روي asp.net سوئيچ کنيد.
موفق باشيد.

Nesta
06-07-2005, 23:34
سلام
براي شروع front page پيشنهاد ميشه.
البته دانستن و درک tagهاي html ضروري مي باشد.
سپس خواندن vbscript و javascript.
در انتها asp را به خوبي ياد بگيريد.
ديتابيس هم مي توانيد از اکسس و sql server استفاده نماييد.
پس از ساخت و طراحي و برنامه نويسي سايت مي توانيد روي asp.net سوئيچ کنيد.
موفق باشيد.
سلام منم با توضیحات امیر کاملا موافقم dreamWeaver mx 2004 هم به نظرم در حد عالی‌ هست و همه چیز هم درسه پشتیبانی‌ می‌شه و کلا عالی‌ هست. :wink:

sa3er
07-07-2005, 01:12
يه اشتباهی که اينجا مشهوده اينکه همه شما عزيزان زبانهای برنامه نويسی تحت وب رو با برنامهای طراحی صفحات وب ادغام کرديد.... که خوب با هم تو يه گروه قرار نمی گيرند...

هر چند برنامهای طراحی بسته به نوع زبان تحت وب متغیرند ولی ؛
برای طراحی صفحات وب static يا بر پايه قابلیتهای front page extension خوب front page پيشنهاد ميشه...

ولی برای طراحی صفحات dynamic از dm به نيکی ياد ميشه.

زبان برنامه نويسی هم که اگه نمی خوای تو کاره تجارت بيفتي و فقط می خوای يه سايت سرگرم کننده بزنی خوب PHP کافيه به نظر من.

اگه سایت خونگی/شخصی داشته باشی من HTML رو پيشنهاد می کنم.

برای کارای حرفهای ديگه و تجاری خوب ASP يا cgi و perl واقها عاليند

درود؛

Nesta
07-07-2005, 03:14
سلام آقای ساسر خوب ما هم اگه دقت کنید برنامه های وب معرفی‌ کردیم دیگه به نظر شما اینا زبان برنامه نویسی‌ هستش؟ مثلا asp.net php front page dreamweaver mx ما فقط پرل رو نگفتیم که اونم به نظر کارشناسان این رشته در حد برنامه های دیگه نخواهد بود. :?

sa3er
07-07-2005, 11:12
سلام آقای ساسر خوب ما هم اگه دقت کنید برنامه های وب معرفی‌ کردیم دیگه به نظر شما اینا زبان برنامه نویسی‌ هستش؟ مثلا asp.net php front page dreamweaver mx ما فقط پرل رو نگفتیم که اونم به نظر کارشناسان این رشته در حد برنامه های دیگه نخواهد بود. :?

قصد جسارت نداشتیم nesta جان ولی
باز هم اشتباه فرموديد يه بار ديگه message منو بخونيد...

front page, dm زبان برنامه نويسی نيستند! IDE برای طراحی صفحات وب هستند

در ضمن در مورد زبان برنامه نویسی perl زود قضاوت نکنيد که از نظر امنيتی پوز بقيه رو به خاک ماليده.. شما با perl می تونيد يه فايل exe رو از اول compile کنيد... می خوام بدونم کدوم يکی زبانهای ديگه اين قابليت رو دارند؟ البته اين فقط يکی از هزاران مزيتش هست...

نسبت perl به php عينا مثل نسبت vb به assembly هست.

درود

مهمان
07-07-2005, 14:12
سلام
جناب sa3er
منظور ما هم ابن نبود که front page زبان هست.
يادگيري html در پست فوق پيشنهاد شده هست.
حالا شما تفسير ديگري مي کنيد بحثش جداست.
خيلي از سايتها با asp هم جواب ميدهند.
اين دوست ما که نمي خواهد سايت ناسا راه اندازي کند که بخواهد زبانهاي مشکل و حرفه اي را ياد بگيرد.
هر چند که asp هم قدرت خاص خودش را دارد.

ali_yousefian19
07-07-2005, 14:30
آقايون از همتون ممنون
ولي يه سوال :
اگه يك كسي html بلد نباشه نميتونه بره مثلا asp.net يا php ياد بگيره
در ضمن من ميخوام با ياد گرفتن اين زبان برنامه نويسي بتونم تو يك شركت مشغول كار بشم(منظورم اين بود كه يه برنامه اي را معرفي كنم كه اگه رفتم يه جا و گفتم من طراحي سايت با همچين زباني را بلدم تحويلم بگيرن)
در ضمن اوونجاي كه من ميخوام برم كلاس (كلاسهاي شهرداري اصفهان) vbscript و java script نداشتن ولي ++java داشتن ميشه بجاي اوون دوتا كه شما پيشنهاد دادين ++java را برم.
بازم از همگي ممنون كه به سوال من جواب دادين

Nesta
07-07-2005, 17:11
سلام دوست عزیز شما لازم نیست همه کد هرو بلد باشید مثلا در front page or dreamweaver شما میتوانید و شی‌ ها کار کنید و خیلی‌ کم میتوانید کد هرو دست بزنین یعنی‌ می‌شه ولی‌ خیلی‌ نیازی نیست .در مورد php این زنان اوپن سورس هست و باید حتما کد هرو بلد باشید.
و vbscript and java باید بگم که این هم باید حتما یا کد های آماده یا ویرایش کنید.

sa3er
07-07-2005, 19:46
اين دوست ما که نمي خواهد سايت ناسا راه اندازي کند که بخواهد زبانهاي مشکل و حرفه اي را ياد بگيرد.

امیر عزیز منم عرض نکردم بره زبانهای حرفه ای رو ياد بگيره.. اتفاقا پيشنهاد کردم برای سايتهای خانگی و شخصی html هم کافی هست... در پست اوليم.

آقايون از همتون ممنون
ولي يه سوال :
اگه يك كسي html بلد نباشه نميتونه بره مثلا asp.net يا php ياد بگيره
در ضمن من ميخوام با ياد گرفتن اين زبان برنامه نويسي بتونم تو يك شركت مشغول كار بشم(منظورم اين بود كه يه برنامه اي را معرفي كنم كه اگه رفتم يه جا و گفتم من طراحي سايت با همچين زباني را بلدم تحويلم بگيرن)
در ضمن اوونجاي كه من ميخوام برم كلاس (كلاسهاي شهرداري اصفهان) vbscript و java script نداشتن ولي ++java داشتن ميشه بجاي اوون دوتا كه شما پيشنهاد دادين ++java را برم.
بازم از همگي ممنون كه به سوال من جواب دادين

خير يادگيری html قبل از php و asp و asp.net يک بايد نيست... بلکه توصيه شده.

برای حرفهای شدن در اين حرفه باید بسیار وقت گذاشت... و تنها کتاب موثر نیست بلکه تجربه...

Java ++ یک زبان برنامه نویسی تحت محیط سیستم عامل هست... ولی JavaScript و VBScript تحت وب هستند... بله JS و vbs رو هم یاد بگیرید بد نیست... بعضی جاها بدرد می خوره.

ali_yousefian19
08-07-2005, 16:59
سلام
از همگي بخاطر جوابها ممنون
ساسر جان يک سوال برا من ÷يش اوومده
با توجه به ابنکه طبق حرف خودتون يادگيري يک زبان مثل ASP و PHP مستلزم يادگيري HTML نيست ÷س براي چي يادگيري HTML يا JAVA SCRIPT توصيه ميشه؟
ممنون از لطفتون

Nesta
08-07-2005, 17:14
سلام دوست عزیز زبان html یک زبان پایه و مادر محسوب می‌شه در طراحی‌ وب بخاطر همون اول این زبان توصیه می‌شه برای یادگیری .

ali_yousefian19
09-07-2005, 21:29
ممنون نستا جان
از همگي ممنون توضيحاتتون واقعا بدردم خورد

Nesta
09-07-2005, 21:32
ممنون نستا جان
از همگي ممنون توضيحاتتون واقعا بدردم خورد
سلام خواهش می‌کنم ولی‌ برای شروع کار به نظر من بهتر هست شما از Front page شروع کنید .
که یادگیری هم آسان هست و بد که خوب بلد شدید .به زبان های دیگه رجوع کنید.