PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : V3i دارها کمک کنند ، یک سئوال عجیب و غریب در مورد این گوشی دارم...

apoosh
17-02-2007, 14:10
چند روزی هستش که این گوشی را خریدم اما هرچی دنبال فعال کردن report آن می گردم چیزی پیدا نمی کنم ، یعنی می شه این گوشی برای sms ها گزینه deleviry نداشته باشه؟!

GsM
17-02-2007, 19:00
چند روزی هستش که این گوشی را خریدم اما هرچی دنبال فعال کردن report آن می گردم چیزی پیدا نمی کنم ، یعنی می شه این گوشی برای sms ها گزینه deleviry نداشته باشه؟!

آره دوست عزیز!! ایم گوشی این گزینه رو نداره!!! وفقط برای حلی کردن این موضوع یک راه است و اون هم استفاده از فایل های seem !! که اون هم در پایین برات میزارم!!! اما تا اونجا که تجربه شده!!! روی همه گوشی ها!!! جواب نمیده!!!
اگه در مورد seem هم مشکلی داری!! حتما به کلوپ سر بزن!!!

این فرمان برای فعال کردن اون هست!!!!

0001_0032
offset 3D

bit 1: SMS delivery reports (1 on, 0 off)

این هم آموزش تصویری اون!!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشین!!!!

apoosh
17-02-2007, 23:02
دستت درد نکنه از راهنماییت ، امیدوارم که روش شما موثر واقع بشه اما اینکه repor نداره خیلی خیلی عجیبه ، من اگه می دونستم این گوشی را نمی گرفتم. عجیبتر هم اینجاست که v3 که ورژن قدیمی این گوشی هستش Delivery داره! کسی می دونه چرا v3i این گزینه را نداره؟

GsM
18-02-2007, 00:12
ببین !! من با خیلی از افراد فروم های خارجی که بحث رو مطرح کردم!!!! بیشتر اون ها در منو گوشیشون این منو رو داشتن!!
نه اینکه اضافه کرده باشن!!! خود گوشی داشته!!!! حالا اینکه ورژن های توایران !!! ندارن!! برای همه سوال است!!!
موفق باشی....

apoosh
18-02-2007, 11:05
خداییییییییییییییش خیلییییییییی عجیبه!!!!!!!!!!!!!!!!