PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش کار با NetSupport School

emran
16-02-2007, 02:48
سلام
کسی از دوستان روش کار با نرم افزار فوق رو بلده.
من و دوستم با کامپیوتر هامون یک شبکه P2p ایجاد کردیم از طریق یک کابل مستقیم شبکه.
الان می خوایم بر روی همین شبکه از این نرم افزار استفاده کنیم. چکار باید بکنیم که بتونیم صفحه مانیتور همدیگه رو ببینیم و کنترل کامپیوترهای همدیگه رو در اختیار بگیریم.
ممنون

mhkg_ir
16-02-2007, 16:38
به نام خدا
با سلام
بهتره بدون استفاده از Net Support این کار رو انجام بدید . البته اگر از ویندوز استغاده می کنید
شما می توانید با استفاده از Remote Desktop ویندوز این کار را انجام بدید البته نمی توانید به طور همزمان از یک کامپیوتر هم Remote استفاده کنید و هم Local.

secure
16-02-2007, 17:09
این برنامه دو قسمت داره student , tutor که هر دو باید نصب باشه tutor مربوط به کامپیوتری هست که اجازه داره کامپیوتر student رو ببینه شما روی هر دو کامپیوتر هر دوی اینها نصب کنید تا هم شما دسترسی به کامپیوتر دوستتون رو داشته باشین و هم دوستتون بعد از نصب Net Support schol tutor رو باز کنید و یک بار refresh رو بزنید تا کامّیوتر دیگه رو پیدا کنه بقیش آسونه خودتون میتونید پیدا کنید .

mahhdy
08-03-2007, 01:43
سلام
یعنی نمی خواد deploy کرد؟؟؟
آخه من تو خونه نصب کردم ولی نمی بینم اون یکی گامپیوتر رو
یه سوال دیگه آیا برای مانیتورینگ و کنترل از دور غیر از ان نرم افزار بهتری هم هست؟
شنیدم تو کافی نت ها یه پیز دیگه استفاده میشه
ممنون می شم.

ashkan 261
04-11-2009, 08:24
سلام

میخواستم بدونم برای اینکه تمام سیستم ها به اینترنت هم وصل باشه باید چکار کنم؟

من آیپی های سیتم هارو توی قسمت کاستوم ست کردم و ایپی اینترنت رو هم بهش اضافه کردم . اما بر خلاف 192.168.0.0 سابنت ماسک اتوماتیک تنظیم نمیشه و فکر میکنم به همین دلیل هست که توی اتصال به اینترنت به مشکل بر خوردم . آیا اگه سابنت ماسک رو تنظیم کنم درست میشه ؟ یا کار دیگه ای باید انجام بدم؟

پیشاپیش از کمکتون تشکر میکنم

dadasanh
21-01-2010, 18:18
با سلام در اين نرم افزار امكاني وجود دارد به نام مجري نصب كه مي توان يك ستابsetup مخصوص با تنظيمات از پيش تعيين شده ساخت اگر كسي بلد است لطفا به من ايميل بزندبا تشكر dada_sanh@yahoo.com

hamid_mk
26-12-2011, 12:47
سلام
میخوام بدونم طرف اگه در حوضه دانش آموز باشه و بخواد با مربیش چت کنه باید چی کار کنه؟
من هیج امکاناتی برای دانش اموز نمیبینم!!
کمک کنید لطفا

sakhtafzar_sakht
27-11-2012, 15:21
چگونه میتوان با net support کار کرد ؟(توضیح کامل و واضح میخوام)
یه سوال دیگه؟
توضیحاتی راجبه remot desktop &remot asistance