PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توضیحی مختصر درباره Ulead Video Studio 10

cyrus_achamenian
15-02-2007, 16:52
سلام بر شما
اگر برای کسی امکان داره یه توضیح و راهنمایی کوچیک درباره edit ویدیو های فرمت vob ( منظورم DVD ، البته جسارت نشه ) بده...البته بیشتر من دنبال این می گردم که چه طور میشه صحنه ای رو حذف کرد و یا تیکه ای از فیلم رو جدا کرد و با پایین اوردن کیفیت حجم اونو کم کرد ( دوربین فیلم برداری DVD دارم و گاهی وقتا این دو عملیاتی که گفتم خیلی ضروری میشه! )
خودم خیلی سر و کله زدم ولی نشد!!!!!!!

خیلی خیلی...ممنون از شما

Elfin-D
16-02-2007, 01:48
منتقل شد...........

animeditor
16-02-2007, 03:26
سلام جمیعاً

پس می خوای مونتاژ رو اساسی یاد بگیری.
خب چرا Ulead Video Studio 10 ؟ برنامه Adobe Premiere که هم عمومی تره و هم حرفه ایه.
به نظر من که کار کردن با پریمیر از کار با Ulead Video Studio 10 آسون تره!!!
پس شما شروع کن ... بسم الله...

راستی!
یه چیزی به همه بگم.
هیچ وقت سعی نکنید الفین رو از روی آواتارش شناسایی کنید:biggrin: (شوخی)
ولی وجداناً آواتاراش قشنگن.
همین جا هم از زحماتشون تشکر می کنم.

التماس دعا
یا علی

bb
16-02-2007, 03:30
اين ورژن تازه
پلاگين هاش كجاست
انگار مشكل داره

cyrus_achamenian
16-02-2007, 09:08
سلام جمیعاً

پس می خوای مونتاژ رو اساسی یاد بگیری.
خب چرا Ulead Video Studio 10 ؟ برنامه Adobe Premiere که هم عمومی تره و هم حرفه ایه.
به نظر من که کار کردن با پریمیر از کار با Ulead Video Studio 10 آسون تره!!!
پس شما شروع کن ... بسم الله...

راستی!
یه چیزی به همه بگم.
هیچ وقت سعی نکنید الفین رو از روی آواتارش شناسایی کنید:biggrin: (شوخی)
ولی وجداناً آواتاراش قشنگن.
همین جا هم از زحماتشون تشکر می کنم.

التماس دعا
یا علی

جدی Adobe Premiere آسونتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( فکر می کردم سخته که تا حالا امتحان نکردم! )
می شه پس لینک دانلودشو به من بدید؟؟؟
با تشکر...

cyrus_achamenian
17-02-2007, 22:39
پس اگه ممکنه لطف کنید توضیح کوتاهی درباره اون عملیات در Adobe Premiere بدید
الآن دارم این ورژن رو دانلود می کنم : Adobe Premiere Pro 2.0
با تشکر...

cyrus_achamenian
18-02-2007, 15:19
راستی این Premiere فرمت های DVD رو هم پشتیبانی می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bb
22-02-2007, 18:12
dvd رو پشتيباني ميكنه .
flv هم داره
فرمت هاي quick time رو هم پشتيباني مي كنه .
فقط متاسفانه mpg رو پشتيباني نمي كنه

cyrus_achamenian
24-02-2007, 22:39
سلام
این دو محصول Ulead :

Ulead DVD MovieFactory

Ulead DVD Workshop

چیه و آیا به درد کارایی که (در پست اول) گفتم می خوره؟؟؟؟؟

__________________________________________________ ____________

یه سوال دیگه :
فرق Ulead MediaStudio Pro با Ulead VideoStudio چیه و (دوباره) کارهایی که در بالا گفتم رو انجام می ده؟؟؟

animeditor
24-02-2007, 22:51
سلام جمیعاً

سیروس جان!
این دو تا برنامه، واسه ساخت Dvd و تبدیل های اون و تنظیم منوهای Dvd استفاده می شن. واسه مونتاژ همون پریمیر بهترین امکانات رو می ده.
البته در حالت عادی و بدون پلاگین، پریمیر نمی تونه فایل های Vob رو مستقیماً ساپورت کنه. بهتره که اول اون ها رو به Avi تبدیل کنید.

التماس دعا
یا علی

cyrus_achamenian
24-02-2007, 23:07
سلام جمیعاً

سیروس جان!
این دو تا برنامه، واسه ساخت Dvd و تبدیل های اون و تنظیم منوهای Dvd استفاده می شن. واسه مونتاژ همون پریمیر بهترین امکانات رو می ده.
البته در حالت عادی و بدون پلاگین، پریمیر نمی تونه فایل های Vob رو مستقیماً ساپورت کنه. بهتره که اول اون ها رو به Avi تبدیل کنید.

التماس دعا
یا علی

پس با چی دوباره به Vob تبدیل کنم؟؟؟ ( چون می دونید دوربین DVD گرفتم که بتونم فیلمامو رو DVD-player ها ببینم! ) در ضمن اگه به Avi تبدیل کنم کیفیتش پایین نمی یاد؟؟
حالا شما نمی دونید این پلاگینی که گفتید برای فایل های Vob رو از کجا می تونم پیدا کنم؟؟
ولی Ulead Video فایل های Vob رو ساپورت می کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cyrus_achamenian
08-03-2007, 11:24
سلام
یکی لطف کنه بگه من چجوری باید فایل خروجی از این Ulead بگیرم...بعد از اینکه کلی وقت می ذاری ویرایش ( یا هر چیزه دیگه ای ) یا عکس ها رو روش آهنگ می ذاری...بعد هر چی دنبال یه جایی می گردم که خروجی بگیرم پیدا نمی کنم!!!!!!!! Save هم که کنی با پسوند خود Ulead سِیو می کنه !!
ممنون می شم اگه کمکم کنید

__________________________________________________ ________________

سوال دیگه اینکه تو انجمن آموزشی برای Adobe Premier از قبل وجود نداره؟؟؟؟

rozbehahmadi
08-03-2007, 18:58
با تشکر
اگر امکانش هست بنویسید چگونه با فارسی نویس مریم در یولید می نویسند

animeditor
09-03-2007, 04:09
سلام جمیعاً

چجوری باید فایل خروجی از این Ulead بگیرم
از گزینه Create Video File استفاده کن. البته دقیق یادم نیست که همین بود یا نه!!!
ولی یه چیز توی مایه های همین بود.

چگونه با فارسی نویس مریم در یولید می نویسند
آقای روزبه احمدی عزیز، خیلی خوش اومدی.
یه سرچ توی انجمن می زدی، حتماً جوابت رو پیدا می کردی. این یه تاپیک واسه جواب:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

التماس دعا
یا علی

cyrus_achamenian
09-03-2007, 14:58
سلام جمیعاً

از گزینه Create Video File استفاده کن. البته دقیق یادم نیست که همین بود یا نه!!!

التماس دعا
یا علی

آخه مشکل اینه من همچی چیزی پیدا نکردم...اگر پیدا می کردم که مطمئنا ازش استفاده می کردم!!! نمی دونید تو کدوم مِنو هستش؟؟؟؟

قسمت دوم پستم رو هم ندیدید :

سلام
یکی لطف کنه بگه من چجوری باید فایل خروجی از این Ulead بگیرم...بعد از اینکه کلی وقت می ذاری ویرایش ( یا هر چیزه دیگه ای ) یا عکس ها رو روش آهنگ می ذاری...بعد هر چی دنبال یه جایی می گردم که خروجی بگیرم پیدا نمی کنم!!!!!!!! Save هم که کنی با پسوند خود Ulead سِیو می کنه !!
ممنون می شم اگه کمکم کنید

__________________________________________________ ________________

سوال دیگه اینکه تو انجمن آموزشی برای Adobe Premier از قبل وجود نداره؟؟؟؟

sinayam
15-03-2007, 16:42
سلام دوستان
راجع به پست اول می خوام بگم من هم همین مشکل رو داشتم و هیچ نرم افزاری مثلا ادیوس پریمیر و مدیا استودیرو پرو و نرم افزارهای دیگه افیل vob رو قبول نمی کردند و یا اگه قبول می کردند درست نمایشش نمی دادند ودچار مشکل می شدند . البته روی سیستم من شاید این جور بود و فقط با یولید ویدئو استودیو 10 تونستم کار خودمن رو راه بیاندازم و با کیفیت عالی و حجم کم خروجی بگیرم از طریق import dvd اون نرم افزار ، لطفاٌ این روش رو امتحان کن و dvd رو داخل dvd rom بگذار و import dvd رو انجام بده مشکلت حل می شود

cyrus_achamenian
15-03-2007, 21:30
سلام دوستان
راجع به پست اول می خوام بگم من هم همین مشکل رو داشتم و هیچ نرم افزاری مثلا ادیوس پریمیر و مدیا استودیرو پرو و نرم افزارهای دیگه افیل vob رو قبول نمی کردند و یا اگه قبول می کردند درست نمایشش نمی دادند ودچار مشکل می شدند . البته روی سیستم من شاید این جور بود و فقط با یولید ویدئو استودیو 10 تونستم کار خودمن رو راه بیاندازم و با کیفیت عالی و حجم کم خروجی بگیرم از طریق import dvd اون نرم افزار ، لطفاٌ این روش رو امتحان کن و dvd رو داخل dvd rom بگذار و import dvd رو انجام بده مشکلت حل می شود

باشه ممنون امتحان می کنم...
البته من مشکلی در import ندارم!!!!!! در خروجی گرفتن مشکل دارم...دوربین DVD دارم و فقط می خوام فیلم هامو ویرایش کنم ؛ و نمی خوام حجمشو عوض کنم و یا حنی فرمتشو از vob به چیز دیگه ای تغییر بدم!!

animeditor
19-03-2007, 14:47
سلام جمیعاً

سیروس جان، حق با شماست.
باهاس با همت دوستان، یه سری کامل آموزش پریمیر و حتی برنامه های دیگه رو توی انجمن بذاریم.
نگفتی که به کجای کار رسیدی؛ بالاخره می خوای با پریمیر کار کنی یا Video Studio.
شما فعلاً پریمیر رو شروع کن؛ سوالی بود در خدمتم.

التماس دعا
یا علی

cyrus_achamenian
24-03-2007, 14:00
سلام جمیعاً

سیروس جان، حق با شماست.
باهاس با همت دوستان، یه سری کامل آموزش پریمیر و حتی برنامه های دیگه رو توی انجمن بذاریم.
نگفتی که به کجای کار رسیدی؛ بالاخره می خوای با پریمیر کار کنی یا Video Studio.
شما فعلاً پریمیر رو شروع کن؛ سوالی بود در خدمتم.

التماس دعا
یا علی

با سلام
حقیقتش اینه که می خوام از Video Studio استفاده کنم...چون که ( همونجور که دوستمون هم گفتن ) این برنامه است که فایل های DVD رو باز می کنه!!

در ضمن همچین چیزی پیدا نکردم :

البته یه گزینه دیگه پیدا کردم "Save Trimmed Video" که فکر کنم خودشه...چون فصل امتحانامه فرصت نمی کنم رو یه ویدیو کار کنم و بعد سِیوِش کنم!!!!

منتظر المهدی
28-09-2011, 08:06
با سلام

درباره مطلب اول کافی به تب capture برید و گزینه import from digital media رو زده بعد درایو دی وی دی تون رو انتخاب کنید بعد هم خیلی راحت یه فایل mpeg با کیفیت خود دی وی دی تون بگیرید یا از همون گزینه import folder رو انتخاب کنید ادرس فولدر video_ts مد نظرتون رو بدید بقیش هم مثل قبله

در مورد دوم هم میرید داخل تب share گزینه creat disk رو برای خروجی دیسک و creat file رو برای خروجی فایل مثل mpeg انتخاب کنید

مطلب دیگه اینکه اگه ریا نشه من هم مسلط به video studio هستم هم به پریمیر وبه نظر من برای کارهای عمومی و غیر حرفای بهترین نرم افزاره البته اگه بتونید نسخه corel video studio x4 رو تهیه کنید تمام مشکلاتی که من تا نسخه x3 باهاش داشتم رو برطرف کرده و کاملا جوابگو هست

Setareh 2006
06-10-2011, 13:09
سلام
سیستم من پنتیوم 4 ، رم 512 مگ و ویندوز اکس پی sp3 هست .
مشکلم اینه که هر ورژنی از کورل ویدئو استودیو ( 2 تا 4 ) رو نصب و اجرا می کنم موقع کار کردن پروژه و همینطور هنگام خروجی گرفتن ، اواسط کار ، برنامه هنگ می کنه . کارم لنگ این برنامه است لطفا بگین چرا هنگ می کنه ؟ اگر سریع پاسخ بدیدن ممنون میشم .

Erfan.B
06-10-2011, 13:51
دوست من سیستم شما ضعیفه البته بهتر بود تو قسمت مشکلات سخت افزاری تاپیک می زدی و بحث می شد. ممکنه از پاورت باشه ولی این سیستم به نظر ممکنه کم بیاره.
موفق باشی دوست من.

masoudtr
06-10-2011, 13:51
سلام
سیستم من پنتیوم 4 ، رم 512 مگ و ویندوز اکس پی sp3 هست .
مشکلم اینه که هر ورژنی از کورل ویدئو استودیو ( 2 تا 4 ) رو نصب و اجرا می کنم موقع کار کردن پروژه و همینطور هنگام خروجی گرفتن ، اواسط کار ، برنامه هنگ می کنه . کارم لنگ این برنامه است لطفا بگین چرا هنگ می کنه ؟ اگر سریع پاسخ بدیدن ممنون میشم .
سیستم ات خیلی ضعیفه شما از یولید 8 یا نهایتا 9 استفاده کن

Setareh 2006
06-10-2011, 14:50
سیستم ات خیلی ضعیفه شما از یولید 8 یا نهایتا 9 استفاده کن
ممنون که سزیع جواب دادی . البته قبلا که با همین سیستم از ویدئو استودیو استفاده می کردم مشکلی پبش نمی مود الان یک مدتیه که اینجوری شده .
سی دی که از بیرون گرفتم فقط همین ورژن ها رو داشت . 8 و 9 رو میشه بیرون تهیه کرد ؟
اگر بخوام سیستم قوی بگیرم چی بگیرم که دیگه با این مشکل مواجه نشم ؟

Erfan.B
06-10-2011, 17:52
ممنون که سزیع جواب دادی . البته قبلا که با همین سیستم از ویدئو استودیو استفاده می کردم مشکلی پبش نمی مود الان یک مدتیه که اینجوری شده .
سی دی که از بیرون گرفتم فقط همین ورژن ها رو داشت . 8 و 9 رو میشه بیرون تهیه کرد ؟
اگر بخوام سیستم قوی بگیرم چی بگیرم که دیگه با این مشکل مواجه نشم ؟

دوست عزیز شما تو قسمت مشاوره یه تاپیک بزن ، بودجه ات رو مشخص کن و کاربردت رو ، اون جا دوستان حتماً بهت کمک می کنن.
موفق باشی دوست من.:11:

masoudtr
07-10-2011, 00:56
ممنون که سزیع جواب دادی . البته قبلا که با همین سیستم از ویدئو استودیو استفاده می کردم مشکلی پبش نمی مود الان یک مدتیه که اینجوری شده
منم قبلا که یک سیستم ضعیف داشتم همینجوری بود
ویندوز که تازه نصب شده بود و یولید 10 را نصب میکردم اوایل بدون مشکل بود ولی بعد میرفت رو اعصاب نسخه 8 و 9 را اگه بخوای تو اینترنت فراوونه حجم اش هم کمه

Setareh 2006
07-10-2011, 12:07
منم قبلا که یک سیستم ضعیف داشتم همینجوری بود
ویندوز که تازه نصب شده بود و یولید 10 را نصب میکردم اوایل بدون مشکل بود ولی بعد میرفت رو اعصاب نسخه 8 و 9 را اگه بخوای تو اینترنت فراوونه حجم اش هم کمه

حجم یولید 8 و 9 چقدره ؟ یک لینک مطمئن برای دانلود سراغ دارین ؟

Setareh 2006
10-10-2011, 11:52
تو اینترنت یولید 8 ورژن ترایل رو پیدا کردم رفتم کافی نت دانلودش کردم الان که نصب کردم دیدم جای سریال دادن نداره . یک کرک پیدا کردم کرکش کردم .
تو ورژن 8 ، قسمت title و اینا خیلی ساده است . از سایت خود یولید یه جیزهایی دانلود کردم ولی نمی دونم دقیقا کجا باید بریزم اش تا برنامه بهم نریزه .
از اون سی دیم که ورژن 11 تا x4 رو داره میشه استفاده کرد ؟ اگه میشه دقیقا بگین چی رو کجا بریزم ؟