PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای راه اندازی Adsl

*PiNk PaNTHeR*
14-02-2007, 19:49
سلام
من مودم خوب خریدم، اما نمیدونم از کجا کارت تهیه کنم و کجای مخابرات برم بگم بیاین راه بندازین؟
دستتون درد نکنه.( من توی مشهد زندگی میکنم. اگه میشه آدرس دقیق بدین که کجا برم کارت بخرم و کجای مخابرات برم)
الهی قربون همتون برم:biggrin:

secure
16-02-2007, 00:28
فکر کنم این 2 تا لینکی که میزارم مشکلتون رو حل کنه

لینک 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

erfan2000volt
18-02-2007, 12:25
عزیز می تونی بگی مودمت چیه و قیمتش چنده؟؟

mehran-h
18-02-2007, 18:14
سلام
من برای شرکت خودمون که اقدام کردم ، دیدم بهترینش خود مخابراته و شرکتهای واسط فقط فکر جیبشونن
رفتم مخابرات منطقه خودمون و پرسیدم که خدمات ADSL دارن یا نه که جوابشون مثبت بود . بعدش از طریق اونا به شرکتی که وابسته خودشون بود رفتم و تمام تجهیزات رو از اونا تهیه کردم . در ضمن بگم که اگه میتونی یه جورائی برو سراغ دیش و ریسیور SEND یا SEND/RECEVEکه هم بهتره و هم سرعت وحشتناکی داره ولی باید چند موضوع رو در نظر بگیری :
1 - از لحاظ محلی مشکل نداشته باشی . می دونی که . . . .
2 - تجهیزاتش یه خورده گرونه ولی می تونی را ههائی رو پیدا کنی که ازش پول دربیاری مثل shareکردن با چند کامپیوتر دیگه و یا خدمات به کافی نتهای دیگه.
3 - مسئله پرداخت حق اشتراک با شرکتها بین المللی سرویس دهنده (ISP) که باید دلار بدی.
د ضمن مودم که خریدی و خط هم گرفتی دیگه نیازی به خرید کارت مثل DIALUP نداری.
اگه بازم باهام کاری داشتی خبرم کن.
یا علی . سلام مارو هم به آقا برسون .