PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری W900

ahangaran
14-02-2007, 16:18
گوشی من سونی اریکسون W900 می باشد . امروز وقتی شارژ آن تمام شد و خاموش کرد پس از شارژ وقتی روشن کردم پیغام Phone Code Lock داد ولی من یادم نیست که چه کدی به گوشی داده ام .
حالا باید چکار کنم .
لطفا کمک کنید .

faridOnline
14-02-2007, 17:25
گوشی من سونی اریکسون W900 می باشد . امروز وقتی شارژ آن تمام شد و خاموش کرد پس از شارژ وقتی روشن کردم پیغام Phone Code Lock داد ولی من یادم نیست که چه کدی به گوشی داده ام .
حالا باید چکار کنم .
لطفا کمک کنید .

شما 2 راه داري :

1- به حافظت بيشتر فشار بياري تا يادت بياد
2- گوشيت فلش و unlock بشه

nakhordemast
16-02-2007, 17:55
حالا باید چکار کنم .
لطفا کمک کنید .

البته میدونی که حالت پسش فرض 0000 ( چهار تا صفر) هست . ولی اگر تغییرش داده باشی راهش همونیه که دوستمون گفت.
راستی یه سوال. از آنتن دهی گوشیت راضی هستی؟ آخه یه دست دومش گیرم اومده میده 350 . می ارزه؟

nakhordemast
16-02-2007, 18:00
حالا باید چکار کنم .
لطفا کمک کنید .

البته میدونی که حالت پسش فرض 0000 ( چهار تا صفر) هست . ولی اگر تغییرش داده باشی راهش همونیه که دوستمون گفت.
راستی یه سوال. از آنتن دهی گوشیت راضی هستی؟ آخه یه دست دومش گیرم اومده میده 350 . می ارزه؟