PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزشگاه تعمیرات موبایل

Mirzaie
13-02-2007, 21:52
اواخر بهار امسال به دلیل داشتن وقت آزاد و همچنین علاقه شدید به الکترونیک و مطالب پیرامونش تصمیم گرفتم یک دوره تعمیرات موبایل رو در یکی از این موسسات به اصطلاح آموزشی بگذرونم! بدون هیچ پیش زمینه قبلی شروع به ورق زدن آگهی روزنامه‌های دم دست کردم و دیدم که خدا بده برکت! مثل نقل و نبات آموزشگاه ریخته این تو ! (منظور روزنامه)، همشون هم نوشتن که ما گواهینامه فنی و حرفه‌ای میدیم و از این حرفها ... گفتیم خوب بذار ببینیم کدوم از اینا معروف‌تر تره! در همین ایام ، یکی از این موسسات برای جذب کار آموزان (چیز بهتری نتونستم پیدا کنم!) اقدام به پخش آگهی های تلویزیونی می کرد و خوب ما هم قانع شدیم که باید جای خوبی باشه! به همین سادگی ...

فردا اون روز پخش آگهی به سراغ آموزشگاه فوق رفتم و با پرداخت 130 هزار چوق به اضافه تقریبا 5 هزار چوق برای امتحان سازمان فنی و حرفه ای در کلاسهای فوق ثبت نام کردم و از هفته بعدش کلاس‌هامون شروع شد. از اینجا به بعد وارد اصل مطلب میشویم:

روز اول که وارد کلاس شدیم قبل از ورود استاد تعمیرات ، مدیر موسسه وارد کلاس شد و انگار که قراره یک سخنرانی بدیع و اعجاب انگیز برای اهالی محترم چاله میدون انجام بده! غیبت بده ولی بعد از کلی شاخ و شونه کشیدن و حرف ناحساب زدن توسط ایشون با توجه به این که سن اکثر داوطلبان بیشتر از 22 سال بود و حتی چند فرد سن بالا در کلاس داشتیم، بلاخره نفهمیدیم که این نوع برخورد از چی ناشی میشه؟×!

بگذریم، کلاسها شروع شد و به یاد دوران دبیرستان، استاد محترم برای ما جزوه میگفت و ما هم می نوشتیم، اون هم در عصر تکنولوژی که بقال سر کوچه هم دستگاه فتوکپی داره! من که به یاد مکتب در قرون وسطی میفتادم ولی کاریش نمی شد کرد. خلاصه یک هفته درس تئوری در زمینه اصطلاحات و مبانی موبایل داشتیم و یک هفته هم الکترونیک با گرایش (تعمیرات)موبایل. از حق نگذریم کلاسهای الکترونیک با توجه به فشرده بودن اونها واقعا آموزنده و جذاب بودن (البته برای اونایی که حالیشون می شد!) ولی در کلاسهای تئوری، استاد محترم از روی جزوه می خوندن و ما هم می نوشتیم. بعد از پایان دوران جزوه نویسی تازه متوجه شدیم که استاد فوق، تازه کار تشریف دارن و چیز زیاد که چه عرض کنم، حتا از مطالب عمومی و معمولی موبایل هم چیزی نمی دونستن! تازه به داوطلبان اشاره میکردن که اگر چیزی بلد هستین به ما هم بگید تا به بقیه رفقا آموزش بدیم!!! دارید منو ! روزهای آخر کلاس قرار بر این شد که برای اولین بار در تاریخ!، آموزش باکس UFS3 (دستگاهی کوچک برای فلش کردن گوشی‌های موبایل) رو به ما یاد بدهند. کلی منت گذاشتن که هیچ کجا باکس رو نمی گن و اگر هم بگن کلی پول میگیرن و از این حرفها! خلاصه که جوری به ما در مورد باکس گفتن که همه (هاجو واج) مونده بودن. بعدش هم اومدن و گفتن هر کسی از ما باکس بخره، ما به اون آموزش کامل باکس رو هم یاد میدیم! (یعنی به ما ناقص گفته بودن) ... بعد از کلاس خدمت استاد رفتیم و قیمت باکس رو پرسیدیم که ایشون رقمی معادل 450 تومن رو اعلام کردن! اون هم برای باکس UFS3 که در آن زمان نوع اورجینالش بیشتر از 150 هزار تومن نبود! این وسط یک 300 هزار تومنی گم شده بود! خلاصه وقتی که باکسهای 450 تومنی رو دیدم تازه متوجه شدیم که آنها از نوع 90 هزار تومنی هستند که در بازار به عنوان تقلبی ارائه میشوند!

برای ادامه مطلب بر روی این نوشته کلیک کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NINTENDO_DS
14-02-2007, 09:38
ای ول کلش رو خوندم منم یکدور رفته بودم اسم بنویسم ولی وقتی رفتم تو و یک نگاه دور و بر رو کردم یاد سمساری سر کوچه مون افتادم

RedDragon
14-02-2007, 11:09
ا سلام خدمت آقا محمد
منم يه دوره رفتم که با در صدي کمتر از شما سرم شيره ماليده شد!:ohno:
اولش که 200 تومن گرفتن
دوره ما 3 ماه بود که بعد کردنش 4 ماه:blink:
آموزشگاه پل هم طبق گفته مدير آموزشگاه درش رو گل گرفتن!
بعد از اون خرابکاريها که يک نمونه شم شما گفتيد
شکر خدا به ما جزوه دادند چون تو تابستون اصلاً حال نميده جزوه بنويسي!
باکس HWK را هم کامل آموزش دادند
بورد هم تا دلت بخواد بود فقط رو بورده ديگه چيزي نمونده بود که ما بخواهيم ببينيم:blink:
کلاس الکترونيک براي ما که رشته رياضي خونده بوديم خوب بود
ولي برعکس مربي ما با گوشي مثل پاره آجر رفتار ميکرد که ملت هاج و واج نگاه ميکرد
(هر وقت پيني(PIN ) چيزي هم ميشکست ميگفت چون چند بار باز و بست شده عاديه:puke: )
بقيه شم نسبتاً خوب بود يه چيزايي ياد گرفتيم
براي ياد گرفتن بايد مخ مربي نرم افزار و سخت افزار را بريزي تو گاري:evil:
اون وقت گوشي مشتري هم ميدن فلش کني!:cool:
خودم تو اون دوره چند تايي گوشي نوکيا و سامسونگ فلش کردم
باکس هم انصافاً خدا پدرشو بيامرزه همون 95 ميگرفت که من نخريدم:happy:
حالا ديگه حال تعميرات ندارم درسمو بخونم بهتره

حالا ميفهم که چرا طرف از اصفهان ميومد شهر ما آموزشگاه!!!!!!:biggrin:

mohammad_1000
14-02-2007, 11:27
دوست عزیز چرا دروغ میگی کجا آموزشگاه پل 200 هزار تومان میگیره برای چی شیره بمالن من الان دارم 145 هزار تومان دادم و میرم که الان در قسمت عملی موبایل هستیم
جناب آقای سید جوادی مدیر آموزشگاه نظارت عمیقی رویه هم آموزشکاهش و هم تعمیر گاهش داره
در ضمن دوره 33 جلسه 4 ساعته هستش و کلن میشه 130 ساعت
که 2 ماه بیشتر طول نمیکشه
حالا من نمیدونم شما چرا بد میگی از این آموزشگاه جای سوال داره
الان در حال حاضر بهترین آموزشگاه هستش با مربیان مجرب که هر کدوم نزدیکه به 15 سال سابقه کار و تدریس دارند
مخصوصا" آقای باقری مربی الکترونیک که الکترونیکو کاملا" حرفه ای و شیرین تدریس میکنه
موفق باشید

RedDragon
16-02-2007, 17:48
محمد جان من اصلاً آموزشگاه پل نرفتم(اصلاٌ من تهران نيستم بابا )
در مورد پلمپ آموزشگاه خبر دارم كه يك بار اين اتفاق افتاده!

mohammad_1000
16-02-2007, 21:53
اگر به پست خودتون دقت کنید میبینید که نوشتید من یک دوره رفتم
در ضمن هیچ وقت این آموزشگاه بسته نشده
موفق باشید

RedDragon
17-02-2007, 10:17
ولی من نگفتم که رفتم آموزشگاه پل فقط گفتم آموزشگاه موبایل رفتم همین.

mohammad_1000
17-02-2007, 11:20
دوست عزیز این که کاملا" نمایان هستش شما نوشتید من ی دوره رفتم
نه بزار یک کسی بیاد داوری کنه
موفق باشید

M O H S E N
17-02-2007, 13:27
به نظر من كه شركت در چنين كلاس هايي فقط براي سرگرمي ميتونه باشه.

آخه تعميرات موبايل به چه درد آدم ميخوره؟ ( به جز كساني كه ميخوان اين كاره بشن.)

بهتره به جاي اين كلاس ها در كلاس هاي برنامه نويسي . Icdl و كلي كلاس هاي ديگه شركت كنين.

RedDragon
17-02-2007, 17:15
دوست عزیز این که کاملا" نمایان هستش شما نوشتید من ی دوره رفتم
نه بزار یک کسی بیاد داوری کنه
موفق باشید

محمد جان من نوشتم كه منم يه دوره رفتم اين درست ولي نگفتم كه رفتم آموزشگاه پل:blink:
در مورد شيره مالي هم من كلي گفتم چون 95 درصد اين آموزشگاهها همين كار را ميكنن!:sad:
آموزشگاهي كه من رفتم اسمش *پيام* تو تابستون هم رفتم الانم ديگه تموم شده
اميدوارم سوء تقاهم پيشامده برطرف شده باشه:rolleye:
در مورد پلمپ آموزشگاه هم گفتم كه فقط شنيدم
بابا براي بار دوم ميگم من تهران نيستم چه برسه بخوام برم آموزشگاه پل:ohno:

MAMAMAMAM
08-09-2008, 19:15
Lotfan Ye Amozeshga Ba Level Bala Dar Tehran Ra Moarfi Konid

sadegh_2816
23-11-2008, 11:41
سلام
من چیزی درباره تعمیرات دستگاه های فتوکپی می خوام
لطفا اگه چیزی برام دارید برام بفرسید روی میلم sadegh_2816@yahoo.com
از لطف شما پیشاپیش سپاسگذارم

shepesh206
08-05-2012, 14:40
سلام
من چیزی درباره تعمیرات دستگاه های فتوکپی می خوام
لطفا اگه چیزی برام دارید برام بفرسید روی میلم sadegh_2816@yahoo.com
از لطف شما پیشاپیش سپاسگذارم

سالاد با سس اضاف هم بزاریم واستون ؟!

rf5
24-06-2012, 12:50
خدا پدر مارشون رو بیامورزه فقط آموزشگاه رایا همراه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]