PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : (کمک) !! (کمک) !!‌ (کمک) !! (کمک) !! (کمک) !! (کمک) .... ممنون میشم ....

cully_4u
13-02-2007, 19:26
یه مشکل خیلی عجیب برام پیش اومده ... امیدوارم بتونم با راهنمایی شما حلش کنم ، وگرنه 80 ، 90 تومن پیاده شدم !

من یه کارت --- ( کارت ----- ) مدل TWINHAN 1025 داشتم که تا حدود 6 ماه ژیش باهاش کار می‌کرم ... از اون موقع دیگه ازش استفاده نکردم ، یعنی به سیستم از طریق PCI وصل بود ، ولی ازش کار نمیکشدیم ...

حالا بعد از 6 ماه اومدم ازش استفاده کنم ، ولی بعد از نصب دوباره ویندوز ، و وصل کردن قطعه به دستگاه ، ویندوز متوجه میشه که کارت رو به سیستم وصل کردم ، و بعد از ریست کردن گزینه نصب سخت افزار جدید رو اعلام میکنه ، ولی وقتی درایورش رو از طریق CD نصب میکنم ، درایور رو VALID نمیدونه ، یعنی انگار اصلا درایور رو نصب نکردی ...
درایورش هم از این AUTO هاست که شما فایل SETUP رو نصب میکنید و بعد از ریست شدن سیستم ، درایور نصب میشه ...

من نمیدونم چیکار کنم ... از صبح تا حالا 4 بار ویندوز XP عوض کردم ...
قبلا که نصب میکردم به هیچ عنوان یه همچین مشکلی نداشتم ... امکان داره کارت سوخته باشه ؟ ( امکان داره دستگاه کارت سوخته رو بشناسه ؟ مثل الان که گرینه NEW HARDWARE رو اعلام میکنه ؟)

کمک کنید ...
لطفاً ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord_theOne
15-02-2007, 03:33
Pci كارت را عوض كن

EHSANRF
20-02-2007, 11:45
هيچي نيست در كيس رو باز كن

بعد درش بيار دوباره بزن سر جاش

مطمئن باش خوب ميشه

cully_4u
20-02-2007, 15:55
همه این کار ها رو کردم ولی جواب نداد ( قبل از اینکه این تاپیک رو بزنم همه این کارها رو کردم ) ...

ولی حالا دیگه درست شده ...
بصورت خیلی غیرطبیعی ...!!!