PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من را تو انتخاب هاست راهنمایی کنید (لطفآ دلیل هم بیارید)

justmp3
13-02-2007, 18:59
من بین این 3 تا هاستی که معرفی میکنم موندم که کدام را انتخاب کنم...
لطفآ خودتون یک توضیحی هم بدید:
هاست اول:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هاست دوم (نمونه لینوکس گزینه Advance مد نظره):
هاست سوم (نمونه ویندوز گزینه Advance مد نظره):

خواهشآ من را راهنمایی کنید...با تشکر

hostafarin
14-04-2007, 18:05
فروش ویژه هاست آفرین

هاست آفرین دارای 8 سرویس عادی است که مناسب برای سرویس دهی انواع سایت ها ( از جمله :بلاگ ها ، خبر گزاری ها ، فروشگاه ها، وب سایت های دانلود و ... ) می باشد.

پایین ترین قیمت :
200 مگابایت فضا , 4 گیگابایت پهنای باند , فقط 15000 تومان

بالاترین سرویس با پایینترین قیمت:
50000 مگابایت فضا , دامنه رایگان , بقیه امکانات نامحدود , فقط 165000 تومان

تمام سرویس های ما به کنترل پنل قدرتمند plesk 8.1 که آخرین ورژن از از این کنترل پنل می باشد مجهز می باشد. لازم به ذکر است که هاست آفرین دارای برنامه ی خود آموز کنترل پنل است (آموزش کنترل پنل پلسک از طریق فلش و استفاده از نمونه ی آزمایشی کنترل پنل)

تمامی سرویس های هاست آفرین دارای 37 اسکریپت می باشد که به شما امکان نصب،پیکربندی مجدد و حذف را از طریق کنترل پنل های خود را می دهد.این اسکریپت ها شامل :
برنامه های مدیریت محتوا مانند مامبو , برنامه های فروشگاههای آنلاین , برنامه هایی برای چت , برنامه های مدیریت گالری های عکس و....

تمامی سرویس های هاست آفرین با استفاده از سیستم عامل لینوکس ، این امکان را به کاربران میدهد که با امنیت اطلاعات بالا تری از سورس های PHP استفاده کنند.

پشتیبانی هاست آفرین به صورت 24 ساعت روز و 7 روزه هفته و 365 روز سال می باشد.

هاست آفرین ضمانت 99.9% آپ تایم بودن سرویس دهی را به مشتریان خود را میدهد.

هاست آفرین ضمانت 30 روزه استرداد پول دریافتی را می کند. (چنانچه مشتری در طی 30 روز اول از سرویس خریداری شده نا راضی باشد مبلغ گرفته شده تمام و کمال استرداد خواهد شد.)

هاست آفرین اطمینان 100% در مورد امنیت اطلاعات به شما می دهد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Support@HostAfarin.Com (Support@HostAfarin.Com)