PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین برنامه قفل گذاری روی فولدر که این ویژگی ها را داشته باشه؟

Gladiator_2000
12-02-2007, 23:28
1 - پوشه غیر قابل حذف باشه
2 - حتی هنگام نصب مجدد ویندوز پوشه باز نشود
3 - یا هنگام هارد به هارد غیر قابل دسترس باشد
4 - و هنگام بستن فولدر به صورت اتوماتیک قفل شود

خیلی ممنون می شوم از دوستان که بهترین برنامه ای که در این مورد می شناسند معرفی کنند

nikndm
13-02-2007, 10:37
سلام من مدتهاست از فولدر لاک folder lock استفاده می کنم که حتی موقع حذف خودش هم پسورد می خواد. امتحانش کن نباید بد باشه. در همین سایت هم قبلا معرفی شده است

WooKMaN
13-02-2007, 19:00
Folder Lock 5.7.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2.2MB

Booseh_ye_Irani
14-02-2007, 06:02
Folder Lock 5.6.3

farid ejay
14-02-2007, 09:35
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

pd2006
16-02-2007, 09:58
سلام
به نظر من از تمام این برنامه ها بهتر اینه که درایو خاصی رو برای فایلهای شخصیت در نظر بگیری و اونو به Ntfs تبدیل کنی .
بعدش برای اون تعیین کنی که چه کسانی میتونن واردش بشن و چه کسانی نمیتونن .

در اینصورت حتی بعد از نصب ویندوز جدید و یا هارد به هارد کردن هم هیچ کس نمیتونه وارد اون درایو بشه .

J A V I D
16-02-2007, 10:41
Hiden File And Folders V2
تما این کار رو که می خوای می کنه در ضمن یه قابلیت که فولدر رو مخفی می کنه و اگه هیدن رو بازم کنید اونو نشون نمی ده یکی دیگه از قابلیت های برنامه اینه که خودشم قابلیت هیدن شدن داره یعنی انگار یه همچین چیزی رو کامپیوتر نصب نیست (هیچ جا اثری ازش نمی بینید حتی تو اد ریمو) و برنامه با استفاده از میان بر (ببخشید فارسی نوشتم) بالا می آد یا می تونید تنظیم کنید با تایپ یه عبارت بالا بیاد که هنگام بالا اومدن هم پسورد می خواد ... در ضمن سرعت کامپیور رو به هیچ عنوان نمی گیره ....

Folder Lock رو امتحان نکردم ولی ظاهرا باید برنامه جالبی باشه

موفق و پیروز باشید

جاوید

WooKMaN
16-02-2007, 10:54
Hiden File And Folders V2
تما این کار رو که می خوای می کنه در ضمن یه قابلیت که فولدر رو مخفی می کنه و اگه هیدن رو بازم کنید اونو نشون نمی ده یکی دیگه از قابلیت های برنامه اینه که خودشم قابلیت هیدن شدن داره یعنی انگار یه همچین چیزی رو کامپیوتر نصب نیست (هیچ جا اثری ازش نمی بینید حتی تو اد ریمو) و برنامه با استفاده از میان بر (ببخشید فارسی نوشتم) بالا می آد یا می تونید تنظیم کنید با تایپ یه عبارت بالا بیاد که هنگام بالا اومدن هم پسورد می خواد ... در ضمن سرعت کامپیور رو به هیچ عنوان نمی گیره ....

Folder Lock رو امتحان نکردم ولی ظاهرا باید برنامه جالبی باشه

موفق و پیروز باشید

جاوید

جاوید جان میشه یه لینکی از این برنامه بمن بدی ؟ ... آخه من نتونستم پیدا کنم ... ممنون;)

J A V I D
16-02-2007, 12:16
وکمن جان من یکم اسمشو اشتباه نوشتم واسه همین احتمالا پیدا نکردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرکشم فکر کنم تو فایلش باشه!

دانلود لینک:

موفق و پیروز باشید

جاوید

nikndm
20-02-2007, 22:16
جاوید عزیز خود وینرر پسورد داره. اگر ندارید که کار مشکل شد.