PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمیتونم e mail رو در سایت یاهو چک کنم

geja
12-02-2007, 21:57
سلام بچه ها نمیتونم ای میلم رو چک کنم چکار کنم :sad:

AK1
12-02-2007, 23:04
با سلام
دوست عزيز يكم بيشتر توضيح بده

در چهئحالتي نمي توني چك كني با چه برنامه و يا مرورگري

توضيح [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

geja
12-02-2007, 23:22
بعنوان مثال در این ساعت با اینتر نت اکسپلورر 7 وقتی وارد محیط اصلی یاهو میشوم و ایمیل هامو میخوام چک کنم
امکان وارد شدن ندارم

Elfin-D
13-02-2007, 00:41
بعنوان مثال در این ساعت با اینتر نت اکسپلورر 7 وقتی وارد محیط اصلی یاهو میشوم و ایمیل هامو میخوام چک کنم
امکان وارد شدن ندارم
ارور خاصی میده
با اجازه ی ورود نمیده
یا ایمیل ها رو نمایش نمیده؟
مخلصیم

Persian.Boy
13-02-2007, 01:09
امکان وارد شدن ندارم

یاهو مسنجرت رو باز کن و همون اسم و پسوردی رو که در سایت یاهو بهت اجازه ورود رو نمیده بهش بده ببین میتونی

وارد یاهو مسنجر بشی و لیست دوستاتو ببینی.

اگر وارد نشــــــد پس بدون که یا پسوردتو اشتباه میزنی و یا اینکه آی دی شما توسط کسی هک شده و یا اینکه
خود یاهو آی دی هایی رو که در هنگام ثبت نام کردن کشور ایران رو انتخاب کردند رو قفل کرده و آی دی شما هم
جزو همان دسته است.

اما اگر تونستی وارد یاهو مسنجر بشی بدون که مشکل شما 100 درصد به خاطر وارد نشدن کوکی سایت یاهو به
سیستم شماست. باید خودت دنبال برنامه ای مانند فایروال و یا Internet Option بگردی و کوکی هاتو حداقل برای سایت
یاهو باز کنی.

موفق باشید.

geja
13-02-2007, 19:12
ارور خاصی میده
با اجازه ی ورود نمیده
یا ایمیل ها رو نمایش نمیده؟
مخلصیم

ارور نميده اجازه ورود رو كلا به قسمت اي ميل ها رونميده :sad:

geja
13-02-2007, 19:14
یاهو مسنجرت رو باز کن و همون اسم و پسوردی رو که در سایت یاهو بهت اجازه ورود رو نمیده بهش بده ببین میتونی

وارد یاهو مسنجر بشی و لیست دوستاتو ببینی.

اگر وارد نشــــــد پس بدون که یا پسوردتو اشتباه میزنی و یا اینکه آی دی شما توسط کسی هک شده و یا اینکه
خود یاهو آی دی هایی رو که در هنگام ثبت نام کردن کشور ایران رو انتخاب کردند رو قفل کرده و آی دی شما هم
جزو همان دسته است.

اما اگر تونستی وارد یاهو مسنجر بشی بدون که مشکل شما 100 درصد به خاطر وارد نشدن کوکی سایت یاهو به
سیستم شماست. باید خودت دنبال برنامه ای مانند فایروال و یا Internet Option بگردی و کوکی هاتو حداقل برای سایت
یاهو باز کنی.

موفق باشید.

اگه امكان داره بيشتر توضيح بده

dark-war
05-07-2007, 01:50
منظورش اینه که یاهو مسنجر باز کن به جای یوزرنیم ایمیلتو بزن مثلا اگه ایمیلت geja@yahoo.com است تو یوزرنیم بزن geja و در پسورد هم پسورد ایمیلتو بزن

جزو همان دسته است.

Ehsani
05-07-2007, 02:03
منظورش اینه که یاهو مسنجر باز کن به جای یوزرنیم ایمیلتو بزن مثلا اگه ایمیلت geja@yahoo.com است تو یوزرنیم بزن geja و در پسورد هم پسورد ایمیلتو بزن

جزو همان دسته است.

تائید میشه..در زدن و انتخاب نوع پسورد دقت کنید