PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودم با قابليت ساپورت ويستا

kami2082
12-02-2007, 12:00
سلام
لطفا يك نفر صاف و پوست كنده يه مودم خوب با قابليت ساپورت ويستا معرفي كنه !
اگه بتونه نسخه 64 بيت رو هم ساپورت كنه بهتره اگر نه همون 32 بيت هم بگين من راضيم !!!

mhaf
13-02-2007, 20:44
سلام
لطفا يك نفر صاف و پوست كنده يه مودم خوب با قابليت ساپورت ويستا معرفي كنه !
اگه بتونه نسخه 64 بيت رو هم ساپورت كنه بهتره اگر نه همون 32 بيت هم بگين من راضيم !!!

فکر میکنم گیگابایت رو ویندوز ویستا کار میده در ضمن گیگا بایت 64 بیت هم کار میکنه

andyan
06-03-2007, 11:57
سلام
مودم zoltrix z-cyber با ویستا سازگاری دارد. البته درون سی دی درایورش درایور ویندوز ویستا وجود نداره که شما میتونید اون را از سایتش داونلود کنید. حجم این درایور کمتر از یک مگابایت است.

mostafa_aa
06-03-2007, 21:39
سلام
مودم zoltrix z-cyber با ویستا سازگاری دارد. البته درون سی دی درایورش درایور ویندوز ویستا وجود نداره که شما میتونید اون را از سایتش داونلود کنید. حجم این درایور کمتر از یک مگابایت است.

سلام دوست عزیز

منم به تازگی مودم Zoltrix z-cyber smart spirit 56k گرفتم ولی مودم به اینترنت وصل نمیشه ممنون میشم درایوری که گفتی لینکشو بذاری

مرسی

andyan
07-03-2007, 12:50
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mostafa_aa
07-03-2007, 16:52
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام Andyan

این فایلی که گفتی نصب نمی شه یعنی وقتی Update Driver رو می زنم و آدرس فایلو می دم هیچیو به عنوان مودم نمیشناسه

مشکل من اینه که با وجود اینکه مودم رو ویندوز شناخته بعد از وصل شدن با Connecton که ساختم بعدا با همون connection نمی تونم به اینترنت وصل بشم و به مدت چند ثانیه کامپیوتر هنگ می کنه و بعدشم هیچ و برای وصل شدن به اینترنت حتما باید یه کانکشن دیگه درست کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

andyan
08-03-2007, 11:44
این لینک داونلود نیست. لینک صفحه ای است که درایور تمام ویندوزها را معرفی کرده و تو هرکدوم را که بخواهی میتونی داونلود کنی.

mostafa_aa
08-03-2007, 12:48
این لینک داونلود نیست. لینک صفحه ای است که درایور تمام ویندوزها را معرفی کرده و تو هرکدوم را که بخواهی میتونی داونلود کنی.

سلام

بابا دمت گرم دیگه اونقد کامپیوتر و اینترنت حالیم هست که این چیزارو بفهمم ....

مشکل اینه که فایل مربوط به ویستا رو دانلود کردم و اون موقع بود که مسائلی که گفتم رخ داد

به هر حال مرسی که اینقد درگیر این مسئله شدی ، اگه باز راهنمایی بیشتری داری خوشحال میشم بگی

مرسی

M o h a m m a d
08-03-2007, 13:57
MER30 مرسی

Gabana
09-03-2007, 00:54
سلام
من امروز مودم گيگا بايت رو تهيه كردم و به راحتي روي ويستا نصب شد و مشكلي هم نداشت . اين مدل رو هم مد نظر داشته باشيد دوستان :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

loka
11-03-2007, 09:39
in modemi ke goftin bara adsl datak ham javab mide?

Behroooz
11-03-2007, 22:48
مودم من اسمارت اسپايريته زولتريكسه . درايور ويستا رو راش گرفتم ولي ويندوز ويستا اين درايور رو قبول نميكنه . چرا؟

Gabana
11-03-2007, 23:58
چه مشكلي پيش مي آد ؟
دقيقا چه Error ي مي ده ؟

Lord_theOne
12-03-2007, 04:06
شايد درايورش مشكل دارد برو به سايت مودمت و درايور ويستا اخرين نسخشو بگير

mostafa_aa
13-03-2007, 00:07
شايد درايورش مشكل دارد برو به سايت مودمت و درايور ويستا اخرين نسخشو بگير

سلام

بهروز جان راست میگه ، این درایوری که تو اون سایت گذاشته ویندوز ویستا قبول نمی کنه .

andyan
13-03-2007, 00:29
والا نمیدونم مشکل شما چیه. من که دو روز بعد از اینکه این درایور منتشر شد از همون سایت داونلودش کردم و به راحتی هم نصب شد. الان هم با این درایوره که تونستم بیام اینجا.

borzou_one
18-03-2007, 16:03
سلام دوستان
یه مشکلی برای من پیش اومده من وقتی مودم زولتریکس را در ویستا نصب میکنم بدون مشکل نصب میشه وبه اینترنت هم وصل میشم ولی وقتی که ری استارت میکنم دوباره باید مودم را نصب کرده وبه ویندوز بشناسونم .چطوری این مشکل را حل کنم طوری که پس از هربار ری استارت احتیاج به نصب دوباره مودم نباشه .
ممنونم

andyan
31-03-2007, 03:36
سلام دوستان
یه مشکلی برای من پیش اومده من وقتی مودم زولتریکس را در ویستا نصب میکنم بدون مشکل نصب میشه وبه اینترنت هم وصل میشم ولی وقتی که ری استارت میکنم دوباره باید مودم را نصب کرده وبه ویندوز بشناسونم .چطوری این مشکل را حل کنم طوری که پس از هربار ری استارت احتیاج به نصب دوباره مودم نباشه .
ممنونم

به قسمت davice manager برو و روی نام مودمت که احتمالا یک علامت زرد روی اونه راست کلیک کن و disable را کلیک کن و yes را بزن. وقتی disable شد دوباره روی اون راست کلیک کن و ایندفعه روی enable کلیک کن. وقتی enable شد میتونی از مودم استفاده کنی. ولی بعد از هر بار ری استارت باید دوباره این کار را انجام بدی.

Behroooz
04-04-2007, 19:48
در هال حاضر فقط مودم اي ام دي با ويستا سازگاري واقعي داره

Gabana
04-04-2007, 20:11
مودم هاي اي ام دي ديگه چه صيغه ايه ؟
---
مودم هايي كه چيپ hsf دارن به راحتي روي ويستا نصب ميشن /.

Behroooz
05-04-2007, 06:21
مودم هاي اي ام دي ديگه چه صيغه ايه ؟
---
مودم هايي كه چيپ hsf دارن به راحتي روي ويستا نصب ميشن /.

منظورم مودم amd هستش كه ساخت شركت amd است .

مودم من كه زولتريكس اسمارت اسپايريته قصد نصب شدن روي ويستا رو نداره . و هيچ درايوري رو قبول نميكنه .