PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صفحه مانیتور داخل گوشی !!!!!!!!!

Watson
11-02-2007, 21:54
آقایون سلام
من یه برنامه چند وقت پیش تو گوشی یکی دیدم که میشد با بلوتوث صفحه مانیتور رو تو گوشی میتونستی ببینی :blink:
حالا میخام بینم دارینش ؟
گویشم 7610

mohammad_1000
12-02-2007, 09:59
سلام
« انتقال زنده تصویر دوربین از طریق بلوتوث »
نرم افزار Blustreamer یکی از نادرترین نرم افزارهای موبایل است!
شما توسط این نرم افزار می توانید به کمک بلوتوث، تصویری که گوشی شما نشان می دهد را به صورت زنده برای گوشی دیگر بفرستید!
یک کار بسیار زیبا و جالب که در حین آن می توانید به صورت نوشتاری هم با هم چت کنید!
این پک که برای دانلود آماده است، شامل یک فایل Setup نیز است که به کمک آن می توانید تصویر دوربین را به صورت زنده برای کامپیوترتان نیز بفرستید!!

برای این کار لازم است که هر دو گوشی این نرم افزار ( Blustreamer.sis ) را نصب کنند و هم زمان با هم آن را باز کنند.
کسی که می خواهد تصویر بفرستد، گزینه اول سمت چپ را باید انتخاب کند، و کسی که می خواهد تصویر را دریافت کند، گزینه دوم از سمت چپ را باید انتخاب کند!!
البته کمی کار با این نرم افزار مشکل است و برای متصل کردن گ.شی ها به یکدیگر باید چند بار این عمل را تکرار کنید!!

چون این نرم افزار از سری نرم افزارهایی است که فشار زیادی به بلوتوث وارد می کنند، لذا همه گوشی های سری 60 که دارای بلوتوث و دوربین هستند، قادر به استفاده از نرم افزار نخواهند بود.
گوشی هایی از قبیل N70 که دارای بلوتوث قوی و پر سرعت هستند، یک گوشی مناسب برای این کار هستند!!

چند گوشی پیشنهادی من:

- N70
- 6630
- 3230
- 6670
- 7610
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود با حجم 470 کبلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

Watson
12-02-2007, 12:07
محمد جان دستت درد نکنه مرسی اما انگار منظور منو درست متوجه نشدی !
ببین اون برنامه ای که من میگم تصویر مانیتور کامپیوتر رو با بلوتوث میفرسته تو گوشی ! و با گوشی میتونی تصاویر مانیتور رو ببینی حالا اینو داری ؟

mohammad_1000
12-02-2007, 16:26
خوب دوست عزیز شما نگفتی که صفحه مانیتور چه چیزی
خوب هیچ کس متوجه نمیشه
موفق باشید

Watson
12-02-2007, 17:25
حالا این برنامه رو داری

Kolang
12-02-2007, 22:01
اگه 4 حرف از اسم برنامه رو بگی برات پیدا میکنم
دفعه دیگه اگه دیدیش، یه کلمشو به خاطر بسپار ;)

mohammad_1000
13-02-2007, 19:12
دوست عزیز نمیدونم باید بین ده هزار تا بیست هزار برنامه بگردم تا پیداش کنم
موفق باشید

Hamid110
14-02-2007, 05:13
محمد جان دستت درد نکنه مرسی اما انگار منظور منو درست متوجه نشدی !
ببین اون برنامه ای که من میگم تصویر مانیتور کامپیوتر رو با بلوتوث میفرسته تو گوشی ! و با گوشی میتونی تصاویر مانیتور رو ببینی حالا اینو داری ؟

سلام . .

من هم اول پست شما رو دیدم . . فکر کردم برنامه ای رو که الان محمد معرفی کرده رو میخوای . .
اما دیدم . . گفتی برنامه ای برای دیدن مونیتور با بلوتوس . .
برنامه ای که شما میخوای . . قبل از اول از همه باید دستگاه بلوتوث کامپیوتر رو داشته باشی . .

موفق باشی. .

Watson
14-02-2007, 13:00
سلام . .

من هم اول پست شما رو دیدم . . فکر کردم برنامه ای رو که الان محمد معرفی کرده رو میخوای . .
اما دیدم . . گفتی برنامه ای برای دیدن مونیتور با بلوتوس . .
برنامه ای که شما میخوای . . قبل از اول از همه باید دستگاه بلوتوث کامپیوتر رو داشته باشی . .

موفق باشی. .

آره حمید جون بلوتوث واسه کامپیوتر دارم حالا دنبال این برنامه میگردم خیلی باحاله !!!

Programer
19-02-2007, 00:18
اسم این برنامه PuppetMaster هست که علاوه بر نمایش صفحه مانیتور قابلیت کنترل موس و همچنین کلیدهای تابع برای winamp و باقی برنامه و همچنین خاموش کردن کامپیوتر رو داره.در اولین فرصت براتون آپلود میکنم

Kolang
19-02-2007, 01:07
اسم این برنامه PuppetMaster هست که علاوه بر نمایش صفحه مانیتور قابلیت کنترل موس و همچنین کلیدهای تابع برای winamp و باقی برنامه و همچنین خاموش کردن کامپیوتر رو داره.در اولین فرصت براتون آپلود میکنم

این برنامه رو که میشناختم
اما من فکر میکردم فقط برای ریموت کردن winamp استفاده میشه!
مطمئنی که کارای دیگه هم میکنه؟!

Programer
19-02-2007, 08:29
بله میتونید امتحان کنید من خودم ازش استفاده میکنم فقط بعضی مواقع دیسکانکت میکنه
همچنین بر روی گوشی هایی که سیمبین و جاوا و ویندوز موبایل دارن کار میکنه!!
لینک دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Watson
19-02-2007, 14:27
ای ول بریم بنصبیم بینم چطوره !

Watson
20-02-2007, 14:59
دوست عزیز این برنامه که برای خود گوشی چیزی نداره که نصب کنیم !
من رو Pc نصب کردم اما نمیشه !

Programer
23-02-2007, 09:14
در جایی که برنامه رو نصب می کنید فولدر هایی برای گوشی های مختلف قرار داره که فایل های گوشی اونجاست