PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با w800

amiroo88
11-02-2007, 21:09
سلام
گوشی و800 من يه مشکلی پيدا کرده! هر موقع مموری رو داخل گوشی ميذارم گوشی ديگه بالا نمياد
اما موقع که بدون مموری روشن ميکنم مشکلی نداره با مموری هايه ديگم امتحان کردم بازم مشکل داره
به نظرتون چی کار کنم مشکل از چی هست؟با فلش ميشه درس کرد يا اينکه مشکل سخت افزاريه؟
اگه بخوام بفروشم چند ميخرن
--------
اين موضوع رو چندين بار گفتم اما هيچکی جواب نداد:sad:

Dr.Afzali
12-02-2007, 05:12
اول كه فكر فروش رو از سرت بيرون كن.چرا اخه؟گوشي به اين خوبي.مشكلت هم از دور فكر نكنم بشه حل كرد بايد ديدش گوشي رو.ولي حل ميشه.از اين مشكلات براي هر گوشي ممكنه پيش بياد ولي نگراني كه نداره.حل ميشه.ببرش به يك نمايندگي سوني ببينتش.

alireza20202003
12-02-2007, 12:54
احتمالا زياد بازي و نرم افزار رو مموري كارتت ريختي. مموريتو فورمت كن 99% مشكلت حل ميشه .

amiroo88
12-02-2007, 15:14
سلام
من اين گوشی رو بردم دادم به يه تعمير کار چند وقتم دستش بود بعد که بهم پس داد گفتش درست نميشه احتمالاً از مموری ريدر داخل خوده گوشيه که خراب شده
با مموری هايه مختلف هم امتحان کردم همين مشکل هست پس نشون ميده که مشکل از مموريش نيس
آخه بدونه ممری هم نميشه استفاده کرد که
تعمير کار گفت اينو 100 بيشتر نميخرن شايدهم اون چیزی بارش نبوده
شما چی فکر میکنید یه چیزی بگین.
مرسی

Dr.Afzali
14-02-2007, 05:00
سلام
من اين گوشی رو بردم دادم به يه تعمير کار چند وقتم دستش بود بعد که بهم پس داد گفتش درست نميشه احتمالاً از مموری ريدر داخل خوده گوشيه که خراب شده
با مموری هايه مختلف هم امتحان کردم همين مشکل هست پس نشون ميده که مشکل از مموريش نيس
آخه بدونه ممری هم نميشه استفاده کرد که
تعمير کار گفت اينو 100 بيشتر نميخرن شايدهم اون چیزی بارش نبوده
شما چی فکر میکنید یه چیزی بگین.
مرسی
دوست عزيز حتما ببر به نمايندگي سوني اريكسون تا از اين حرفهاي مفت نشنوي.البته احتمال خرابي مموري ريدر هم هست ولي خوب هرچي باشه قابل تعويض و تعميره.