PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Yahoo Spy Final Version 2005

Nesta
04-07-2005, 19:47
نسخه کاملش اومد بیرون که به شما این امکانو میده که کنترل کامل رو کامپیوتر طرف مقابل داشته باشید یعنی دقیقا مثل کاری که با برنامه ساب سون میشه انجام داد :
همگی شما با این نرم افزار قدرتمند آشنا بوده و هستید. تا به امروز گونه های مختلف این نــــــــرم افزار با امکانات ویژه عرضه شده است
این تروجان به سرعت در دنیای هک جا باز کرد و در حال حاظر به عنـــــوان یکی از بهترین نرم افزارهــــــــای هک در حال استفـــــاده عموم می باشد
نسخه جدید این تروجان نیز از مرداد ماه در سه سطح مبتدی ، حرفه ای ، تخصصی عرضه می شود که این نسخه واقعا پیشرفــــته شده است.
امکانات جدیدی که به فایل سرور این نسخه اضافه شده است بدین شرح می باشد:
همانطور که می دانید کافی نت ها برخی از فولدرها و حتی درایوها را برای جلوگیری از نصب تروجان ها می بندند. در این ورژن با بکارگیری متدی جدید ، امکان نصب براحتی مقدور شده است. این تروجان بطور خودکار تمام فولدرها و درایوها و حتی درایوهای شبکه که به اشتــراک گذاشته شده اند را جستجو کرده و خود را نصب می کند.
در این ورژن این امکان فراهم شده تا شما با ساخت یک اکانت در کامپیوتر قربانی دسترسی کامل به ویندوز داشته باشید. شاید بگید چه کار خنده داری چون کاربر می تواند توسط کنترل پنل لیست اکــانت ها را ببیند ولی این فکـــر اشتباه است چون این تروجـان اکانت مورد نظر را از کنترل پنل و صفحه خوش آمد گویی ویندوز مخفی می کند.
همچنین در این نسخه این امکان فراهم شده تا توسط برنامه نتکت و یا خود برنامه به کامپیوتر قربانی وصـــل شده و هرکاری دوست دارید انجام بدید
یکی از کارهای بسیار جــــــــــــــالب در این نسخه مخفی بودن از TaskManager,Explorer,RegEdit هست که کار شناســـــایی را بسیار سخت کرده است.
از دیگر امکانات این برنامه امکان به اشتراک گذاشتن تمام درایوها می باشد ، همه شما می دانید که وقتی درایوی به اشتــــراک گذاشته می شود آیکون دست بر زیر آن ظاهر می شود ولی در این نسخه این مشکل نیز برطرف شده و هیچ آیکونی پدیدار نمی شود.

امکانات جدید خود برنامه:
Telnet Client:این قسمت یک محیط گرافیکی برای تلنت می باشد
Ftp Client:برای فرستادن فایل روی هاست و یا کامپیوترهای دیگر می باشد
TFtp:این قسمت به شما این امکـــــــــــــان را می دهد تا بتوانید توسط همین دستور در کامپیـــــــوتر قربانی اقدام به ارصال و دریافت فایل کنید
Show XP Password:با نگاه داشتن موشواره بروی آیکون دست و کشیدن آن روی قسمت پسورد ، خیلی سریع و بدون هیچ فایل همراه یا کتابخــــانه پسورد رو نمایش می دهد
Decode XP Password:این قسمت برای دیدن تمامی پسوردهایی که در سایت ها وارد کردید بکار می رود
Decode Dialup XP:این قسمت برای دیدن پسورد اکانت های اینترنت می باشد
Startup Monitor:در این قسمت لیست تمام برنامه هایی که هنگام راه اندازی ویندوز اجرا می شوند نمایش داده می شود. توجه داشته باشیــد که توسط این قسمت براحتی می توانید از شر ویروس هایی که نصب شده اند خلاص شوید
بقیه امکانات کاملا واضح است و نیاز به توضیح ندارد.
توجه : این نکته که این برنامه %100 سورس می باشد ضروری است بهمین خاطر آنتی ویروسها نمی توانند آن را بشناسند.
قیمت بخش ساخت سرور این برنامه برای هک و نفوذ به کامپیوتر دیگران :

سطح اول
قیمت: 5000 تومان
کار: فقط ارسال پسوردها

سطح دوم
قیمت: 10000 تومان
کار: امکان اتصال به سرور و ارسال پسوردها

سطح سوم
قیمت: 15000 تومان
کار: اتصال به سرور ، ارسال پسوردها ، ساخت اکانت با دسترسی میدر و مخفی کردن آن و همچنین به اشتراک گذاری تمام درایوها

استفاده از امکانات دیگر این نرم افزار تمام رایگان است و فقط برای راه اندازی بخش ساخت سرور این نرم افزار و هک کردن دیگران با استفاده از آن میبایست با توجه به قیمت های ارائه شده یکی از نسخه های مورد نظر را خریداری نمایید.
آدرس ایمیل برای خرید:
support@programmer.ir
contact@programmer.ir
sales@programmer.ir
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali_k
04-07-2005, 19:49
آقا منم میخوام نستا جان اگه خریدی به منم بده :oops:
آره قربونش :wink:

Nesta
05-07-2005, 02:02
سلام اتفاقا می‌خوام بخرم به درد میخوره :mrgreen: :D

King
05-07-2005, 02:25
ممنون.سعيد جان
ما هم بريم بخريم... :P

MaFia
05-07-2005, 02:30
يعني نميشه نخري و بشه با قرار دادن تو نت و دانلود و ... استفاده كرد نستا جان ؟
براي ساخت سرور و ..... فكر كنم دچار مشكل شيم ؟

Nesta
05-07-2005, 02:38
يعني نميشه نخري و بشه با قرار دادن تو نت و دانلود و ... استفاده كرد نستا جان ؟
براي ساخت سرور و ..... فكر كنم دچار مشكل شيم ؟
سلام استاد مافیا باید بگم که چرا الان کار می‌کنه برای آموزش بید پول بدید من والا لینک برنامه رو هم گذشتم ندیدین ؟ واسه کار حرفه ای پیشنهاد می‌شه. :cry:

امین.پ
06-07-2005, 09:58
كارلوس جان اگه قرار بشه پول بديم من تر جيح ميدم از behzad-ps استفاده کنم چون هم امکاناتش بیشتره و هم هیچ آنتی ویروسی جز کاسپر نمیشناستش در حالی که اینو حتی مکافی و پی سی سیلین هم میشناسن
در هر صورت ممنون از معرفیتون
در ضمن اگر خواستید اطلاعات بیشتری در مورد بهزاد پیدا کنید به سایت زیر برید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nesta
06-07-2005, 23:06
سلام امین جان از برنامه شما هم ممنون ولی‌ بهتر بود اینجا نمی‌ گفتین و براش یک تاپیک همراه با لینک دانلد میگذاشتید.

Ali_k
07-07-2005, 02:51
سلام امین جان از برنامه شما هم ممنون ولی‌ بهتر بود اینجا نمی‌ گفتین و براش یک تاپیک همراه با لینک دانلد میگذاشتید.
سعید جان اینطور که من میدونم اونم نرم افزارش پولیه و همینجوری نمیشه استفاده کرد حالا کی دیگه حال هک داره با اینم که دیگه افراد از قبول کردن فایل جلوگیری میکنند.
آره قربونش :wink:

adameh_bahal
09-07-2005, 10:45
نه behzad-ps كار ميكنه نه yahoo-spy.
براي كسي تا حالا اينا كار كردن؟

Spy
10-07-2005, 01:29
بهزاد و مهرداد تمامی ورژن های رایگان بهزاد پی اس و یاهو اسپای رو از کار انداختن داداش تا ازوش پول درارن / نسخه های پولی کار میکنه توپ هم کار میکنه

Amir_P30
10-07-2005, 03:10
من يه دونه ورژن قديميش رو روي دستگاهم دارم

يعني الان ديگه كار نميكنه؟؟؟ :shock: :shock:

Spy
10-07-2005, 20:37
نه امیر جون میتونی رو من آزمایش کنی / :mrgreen: :twisted:

امین.پ
23-07-2005, 09:44
منم قبلا با هر دوتاشون 1000 پسورد آي دي در آورده بودم اما الان ديگه نسخه هاي مجانيشون كار نميكنن :wink:
آره قربونش!!!