PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك سوال مهم درباره Sms : خيلي مهم؟؟؟؟

mk81
11-02-2007, 13:03
من برنامه my phone explorer رو دارم وميتونم SMS هاي ذخيره شده در كامپيوتر خود رو در گوشي سوني اريكسون خودم save كنم ولي اين برنامه فقط پسوندهاي خاص خودش رو ميتونه save كنه مانند:
(sms /.csv /.xml /.html /.mbp. ) و همچنين pc suite final نوكيارو هم دارم كه ميتونم sms هاي نوكيا رو هم در كامپيوتر ذخيره كنم ولي پسوند آنها vmg . ميباشه من چطور ميتونم اين sms ها رو به هم تبديل ويا اينكه در يكديگر ذخيره كنم.
با تشكر از همه دوستان

mohammad_1000
11-02-2007, 13:55
سلام دوست عزیز شما میتونید نوشته های سئس خود را در نوت پد ریخته و برای ذخیره آن پسوند خاصی بنویسید که پسوند اون عوض میشه موفق باشید

mk81
11-02-2007, 15:22
دوست عزيز :
اولا: تعداد sms ها خيلي زياده وكاري كه شما مي گيد خيلي وقت گيره.
بعدا:من نمي دونم sms هاي با پسوند vmg. رو با چه برنامه اي باز كنم و اين sms ها هم توسط pc suite نوكيا باز نمي شوند.
تشكر از نظرتان.

mk81
12-02-2007, 11:10
دوستان عزيز:
كسي راه حل درستي به ما نداد ولي من خودم يه راهي پيدا كردم:
1.براي نوكيا به سوني اريكسون:
ابتدا sms هاي ذخيره شده در كامپيوتر را با راست كليد كردن وبا باز كردن با برنامه nokia text message editor بازكرده ومتن آن را كپي ميكنيم !!!!!!!!!!سپس در برنامه myphone explorer كه محتويات گوشي سوني اريكسون را شناخته در قسمت پيامها ودر قسمت پيش نويسها در بالاي صفحه گزينه پيام جديد را مي زنيم وبعد متن كپي شده را در آن پيست مكنيم وبعد گزينه ذخيره به عنوان پيش نويس را ميز نيم و كار تمام است.
2.براي سوني اريكسون به نوكيا هم بر عكس همين روال را طي مي كنيم.
3.براي نوكيا به نوكيا هم كاري نداره وفقط به pc suite final نوكيا احتياج هست و بس.
4.براي سوني اريكسون به سوني اريكسون هم كار ساده است و فقط به برنامه myPhoneExplorer 1.5.8 كه هم فارسي وهم رايگان است و حجم 2.25 ميگي هم داره وبه سادگي با يك سرچ توي GOOGLE پيدا ميشه نياز است.
با معذرت از اساتيد MK81 . مشكلي بود در اختياريم .

M O H S E N
17-02-2007, 13:33
تنها راه اينه كه نوشته هاي خودتون رو با استفاده از Word ذخيره كنيد.

من راه ديگه اي به ذهنم نميرسه.

star-m2
31-03-2014, 18:03
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من یه گوشیه سامسونگ داشتم از اسمسان بک اپ گرفتم ریختم تو لب تاب حالا میخام با گوشی جدیدم ک اندرویده باز کنم نمیشه فرمتشم vmg چه کار کنم بنظرتون؟