PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف قسمتی از منظره با یولید ویدئو

matin_blue
11-02-2007, 10:15
دوستان سلام
من يه سوال ساده داشتم اگه کسي بتونه جواب بده ممنون ميشم
اينکه چه جوري ميشه توي برنامه ي يوليد ويدئو استوديو قسمتي از يه فيلم مثلا منظره ي پشت اونو حذف کرد. يعني يه جورايي فريم فريمش کرد تا بشه رتوشش کنيم؟
ممنون ميشم . فقط عزيزان لطف کنن يه کم ساده توضيح بدن که ما هم بفهميم کجاييم.
مرسي از همکاريتون
فعلا

rezakf
12-02-2007, 23:19
با سلام

متاسفانه با اين برنامه همچين كاري نميشه كرد . . . من هم با اين برنامه زياد كار ميكردم و به چنين چيزي كه شما دنبالشين نياز داشتم و ديدم كه نداره و رفتم سراغ برنامه اي بنام اديوس پرو Edius Pro كه البته كار با اون ابتدا خيلي سخته ولي راه و چاهش رو كه ياد بگيري ميبيني راحته

دوست عزيزمان مهيار بدري در رابطه با اين برنامه آموزشي رو شروع كردند . به تاپيك مربوطه برويد . . موفق باشيد

animeditor
14-02-2007, 15:24
سلام جمیعاً

برنامه Ulead Video رو بذار کنار وبرو سراغ برنامه Ulead Media Studio.
این برنامه - مثل Office - چند تا شاخه نصب می کنه.
شاخه Audio Edito واسه میکس صدا هست.
شاخه CG Infinity واسه ساخت نوشته های متحرکه.
شاخه Video Editor واسه مونتاژه.
... و چند تا شاخه دیگه.
ولی شاخه مورد نظر ما اسمش هست Video Paint.
وقتی فیلمی رو توی اون باز می کنی، همه فریم ها رو نشون می ده و به راحتی می شه با ابزاری شبیه فتوشاپ، دونه دونه روی فریم ها رتوش کرد.
برنامه Ulead Media Studio به راحتی توی بازار پیدا می شه؛ ولی باید نسخه کاملش رو بخری که همه شاخه های برنامه رو داشته باشه. آخرین ورژنش رو نگرفتم ولی مطمئنم که حداقل از یه CD بیشتره.
اگه برنامه رو دارید و نصب کردید و دیدید این زیرشاخه رو نداره، مطمئن باشید که برنامه تون ناقصه.
برنامه Edius نمی تونه این کار رو انجام بده چون اصلاً مربوط به اون نمی شه.

التماس دعا
یا علی

rezakf
15-02-2007, 10:05
سلام جمیعاً

... و چند تا شاخه دیگه.
وقتی فیلمی رو توی اون باز می کنی، همه فریم ها رو نشون می ده و به راحتی می شه با ابزاری شبیه فتوشاپ، دونه دونه روی فریم ها رتوش کرد.
برنامه Ulead Media Studio به راحتی توی بازار پیدا می شه؛ ولی باید نسخه کاملش رو بخری که همه شاخه های برنامه رو داشته باشه. آخرین ورژنش رو نگرفتم ولی مطمئنم که حداقل از یه CD بیشتره.
اگه برنامه رو دارید و نصب کردید و دیدید این زیرشاخه رو نداره، مطمئن باشید که برنامه تون ناقصه.

التماس دعا
یا علی

باسلام و عرض معذرت

اگر با برنامه اديوس پرو بطور حرفه اي و كامل كار كرده باشين متوجه ميشين كه با افكت( كروم كي Chroma Key )

ميشه همچين كاري رو كرد و تنظيمات زيادي هم داره . :rolleye:

siadate
15-02-2007, 23:44
سلام جمیعاً

... و چند تا شاخه دیگه.

التماس دعا
یا علی

کاملا با نظر دوستمان موافقم ..:biggrin: ... اما کی می ری این همه راه رو:ohno: (آخه من خودم یه بار این کار طاقت فرسا را انجام دادم):blush:

animeditor
16-02-2007, 00:20
سلام جمیعاً

آقا رضا اگه به سوال این تاپیک دقت کنی می بینی که جواب همینه.
کروماکی واسه موقعیه که تصویر رو توی استودیو و جلوی پرده آبی یا سبز گرفته باشن و یا زمینه انیمیشن اون رنگ باشه.
کار قشنگ، زمان می بره...
فکر می کنی اون صحنه هایی رو که یه بازیگر با طناب یه پرش بلند انجام می ده، چه جوری اون طناب رو حذف می کنن و ما می بینیم که اون بازیگر، خودش داره می پره؟!

اکثر وقت ها، روش کار، ساده است؛ ولی کار خوب و قشنگ، زحمت و زمان می خواد.

التماس دعا
یا علی

rezakf
19-02-2007, 15:50
سلام جمیعاً

آقا رضا اگه به سوال این تاپیک دقت کنی می بینی که جواب همینه.
کروماکی واسه موقعیه که تصویر رو توی استودیو و جلوی پرده آبی یا سبز گرفته باشن و یا زمینه انیمیشن اون رنگ باشه.
کار قشنگ، زمان می بره...
فکر می کنی اون صحنه هایی رو که یه بازیگر با طناب یه پرش بلند انجام می ده، چه جوری اون طناب رو حذف می کنن و ما می بینیم که اون بازیگر، خودش داره می پره؟!

اکثر وقت ها، روش کار، ساده است؛ ولی کار خوب و قشنگ، زحمت و زمان می خواد.

التماس دعا
یا علی
با عرض معذرت كاملاً حق با شماست :sad:

matin_blue
22-02-2007, 15:56
از راهنمایی همه ی دوستان ممنون. برم ببینم چی کار میشه کرد با آموزشایی که دادین
فعلا...

saman_s755
04-06-2007, 18:37
من واقعا متاسف شدم از عزيزي گخ گفتند باويديو استوديو نميشه همچين كاري كرد( عوض كردن پشت يه فيلم و..)
من اعتقاد دارم انسان وقتي درمورد چيزي اطلاع نداره صحبت نبايد بكنه
بنده بعد از چندين سال سايقه كار حرفه اي هنوز از اين برنامه در ميان هزارتا برنامه ي ديگر به عنوان برنامه مادر استفاده ميكنم
برنامه ويديو استويدو اين امكان رو به اين طور به دست كاربران ميده چجوري؟؟؟ اينجوري كه الان ميگم
ابتدا بايد ببيني رنگ فيلم( پشت فيلم) چه رنگي؟ مثلا كنار دريا هستي ورنگ پشت فيلم ابي است وشما بايد رنگ ابي را به عنوان رنگ انطباق كننده انتخاب كني مراحلش اينجوري يعني ابتدا يك رنگ مشكي را در اولين رديف پخش فيلم (جايي كه ميكش و.. ميكني) ميذاري وبعد فيلم مورد نظر خودت را زير ان ميذاره يعني دركادر دوم.( ميفهمي كه) بعد يك كليك رو فيلم ميكني ومقداري دستور و پروگرام در سمت راست باز ميشه در انجا دوگزينه كه بالا وپايين هم قرار دارن را ميبيني. بايد روي اولي كليك كني و برنامه هاي بالاييش باز ميشه ودرانجا رنگ ها رو ميبيني كه بايد متناسب با رنگ فيلم رنگت رو انتخاب كني
اگر خواستي يه روش ديگه بهت ميگم تو حالا اينو اجرا كن

matin_blue
07-06-2007, 18:16
بعد يك كليك رو فيلم ميكني ومقداري دستور و پروگرام در سمت راست باز ميشه در انجا دوگزينه كه بالا وپايين هم قرار دارن را ميبيني. بايد روي اولي كليك كني و برنامه هاي بالاييش باز ميشه ودرانجا رنگ ها رو ميبيني كه بايد متناسب با رنگ فيلم رنگت رو انتخاب كني
اگر خواستي يه روش ديگه بهت ميگم تو حالا اينو اجرا كن
ممنون که جواب دادی ولی من این قسمت رو متوجه نشدم، میشه اسم اون گزینه ها رو بگی؟ من با ورژن 9ش کار کردم

teshneh
13-07-2011, 13:49
منم کروماکی با یولید 9 میخام،ممنون میشم گزینه هاشو بگید.

behims
08-09-2011, 12:55
ممنون از سامان من اين راهي كه گفتي انجام دادم ولي زياد خوب نشد اگه ميشه يك راه ديگه با آموزش تصويري يا همين راهي كه گفتي با آموزش تصويري برامون انجام بده بي زحمت