PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دستور و آموزش پخت و تهیه بیشتر از 300 نوع کیک و شیرینی و دسر 300Ultimate Cheesecakes

***Spring***
11-02-2007, 02:11
300Ultimate Cheesecakes Recipes

Cheesecake Is A Sinfully Delicious Melt In Your Mouth Dessert

Smooth and Rich, cheesecake is the most tasteful and unforgettable way to end a dinner meal. Now with Deliciously Decadent Cheesecake Recipes, you can easily treat yourself to a delicious homemade slice of heaven or try some of these gourmet cheesecake recipe ideas with friends or family!

Can you imagine the creamiest, dreamiest, yummiest cheesecake you've ever tasted. Now try to imagine having it all for yourself whenever you want it! Deliciously Decadent Cheescake Recipes makes homemade cheesecake so incredibly easy and fun, you'll be hard-pressed to find a more perfect dessert for every occasion.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم : 2.3 مگابایت

... برای راحتی و دسترسی همیشگی به فایل ، فایل پیوست و ضمیمه شد ( آخر همین پست ) ...

( علاوه بر فایل پیوستی ، لینک از سایت راپید هم بعنوان Mirror و کمکی در اختیار دوستان هست )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

irankingworld
11-02-2007, 05:08
300+ Ultimate Cheesecakes Recipes

Cheesecake Is A Sinfully Delicious Melt In Your Mouth Dessert

Smooth and Rich, cheesecake is the most tasteful and unforgettable way to end a dinner meal. Now with Deliciously Decadent Cheesecake Recipes, you can easily treat yourself to a delicious homemade slice of heaven or try some of these gourmet cheesecake recipe ideas with friends or family!

Can you imagine the creamiest, dreamiest, yummiest cheesecake you've ever tasted. Now try to imagine having it all for yourself whenever you want it! Deliciously Decadent Cheescake Recipes makes homemade cheesecake so incredibly easy and fun, you'll be hard-pressed to find a more perfect dessert for every occasion.

حجم : 2.3 مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

درود بر شما كتاب بسيار ارزشمندي بود تنها ترجمه ان كمي زمان مي برد كه
به نظر من ارزش دارد فقط هاستي كه كتاب را انجا اپلود كرده بوديد گاه مشكل ساز
مي شود به طور مثال من 3 بار اين كتاب را تا 50 درصد دانلود كردم اما سرانجام
دانلود شد اگر از پرشين گيگ استفاده كنيد ضمن اينكه ميشود از نرم افزارهاي
مديريت دانلود استفاده كرد راحت تر و روان تر هم دانلود مي شود

با تشكر از شما

***Spring***
11-02-2007, 12:08
درود و سلام خدمت شما و همه دوستان ... در مورد دانلود ، من این لینک رو از توی اینترنت پیدا کردم ... چشم هر فایلی رو خودم خواستم آپلود کنم ، برای راحتی همه دوستان عزیز و گرامی ، تو یه آپلودسنتر مناسب آپلود میکنم :) ... ممنون و متشکر از لطف شما ...

این هم یه عکس دیگه از همین کتاب:

.

***Spring***
31-12-2009, 21:47
salam
mikhastam bedunam chetor mishe file ashpazio download kard
man natunestam downloadesh konam
mamnun misham age javabe peyghamamo bedid

سلام ...

سال 2010 میلادی مبارک :11:...

دوست عزیز لطفآ طبق قوانین فروم ، برای راحتی همه دوستان فارسی تایپ بفرمایید ...

پست اول آپدیت شد ، و دو لینک ( یکی پیوست و ضمیمه فروم + یک لینک Mirror و کمکی از راپید ) برای راحتی همه دوستان اضافه شد ... موفق باشید ...

.