PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : serious60 theme studio

37598
10-02-2007, 16:35
لطفا برنامه serious60 theme studio را بگذارید:) :) :) :) :)

Hamid110
10-02-2007, 17:35
سلام . .

این هم برنامه ی ساخت تم برای سری 60 . . .

S60 Theme Studio for Symbian OS

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درباره نرم افزار :
The S60 Theme Studio for Symbian OS is a PC tool for creating themes for S60 devices. The tool enables the creation of custom themes that can alter the appearance of the S60 UI components and the Music Player. With the tool themes can be created, edited, and viewed. The S60 Theme Studio allows the user to evaluate the appearance of wallpaper, application icons, color schemes, or any other UI component. Once a theme has been created, the S60 Theme Studio will package it into a Symbian OS installation file and prepare it for Open Mobile Alliance (OMA) Digital Rights Management (DRM) protection, if required, after which it will be ready for deployment to devices.

The latest version adds support for S60 3rd Edition and its new theme capabilities, including morphing themes and animated effects. These new platform features provide developers and creative professionals with new opportunities to create innovative and compelling experiences for the end user.

Supported S60 Platform versions:

S60 2nd Ed
S60 2nd Ed FP1
S60 2nd Ed FP2
S60 2nd Ed FP3
S60 3rd Ed platforms

حجم فایل : 72 مگابایت

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون . .

موفق باشید . .

mohammad_1000
10-02-2007, 18:02
خوب دوست عزیز حمید جان اکثر کاربر ها از مودم دیال آپ استفاده میکنن و دانلود یک کیلوبایت در ثانیه از کجا معلوم که خود درخاست کننده هم از دیال آپ استفاده نمیکنه پس فکر کنم ی چیزی حدود 7 تا 8 ساعت طول بکشه که دانلود کنه
که هیچکس حوصلشو نداره
موفق باشید

Hamid110
11-02-2007, 02:33
خوب دوست عزیز حمید جان اکثر کاربر ها از مودم دیال آپ استفاده میکنن و دانلود یک کیلوبایت در ثانیه از کجا معلوم که خود درخاست کننده هم از دیال آپ استفاده نمیکنه پس فکر کنم ی چیزی حدود 7 تا 8 ساعت طول بکشه که دانلود کنه
که هیچکس حوصلشو نداره
موفق باشید

سلام . .

محمد جان دقیقا حرف با شماست .
اما ایشون توی درخواستشون گفتند Theme Studio من هم همین برنامه رو بهشون لینک دادم . .

من هم با همین سرعت پایین این برنامه رو دانلود کردم . . البته با استفاده از برنامه ای برای دانلود . .

در ضمن فایل 83 و 150 و 280 مگابایتی هم با سرعت 1 تا 5 کیلوبایت . . دانلود کردم . .

موفق باشید . .

mohammad_1000
11-02-2007, 14:13
خوب خیلی زیاده و خیلی هم طول میکشه
من با adsl این کارو میکنم و بازم یکم سخته
موفق باشید

Kolang
11-02-2007, 14:44
چه ربطی داره آقا محمد؟
طرف درخواست داده، باید جوابش رو داد!
اینکه برنامش 1 مگ باشه یا 1 گیگ هیچ فرقی نمیکنه
در ضمن، بهترین برنامه مخصوص این کار حجمی حدود 130 مگ داره. و یه فایل 30 مگی هم آموزش تصویری داره
که روی هم میشه 160 مگ!

37598
13-02-2007, 17:36
اقا خیلی ممنون
من به هر زحمتی شده این برنامه را دانلود کردم
از همگی به خاطر کمک ممنونم