PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه كمك به خاطر خدا

parya_shilan
10-02-2007, 14:14
سلام
اي بنده ي صالح كه اين پيام را مي خواني لطفا راهنمايي كن .......... مي خواستم آدرس هايي رو كه در قسمت favorites ثبت كردم رو بردارم .......... ودر ويندوز هاي بعدي از اون ها استفاده بكنم .
اجركم عندا... با تشكر :rolleye:

j0l6
10-02-2007, 14:36
سلام
در ie برین به قسمت
file-import export.. بعد در پنجره ی باز شده رو nextکلیک کنین و در صفحه ی بعد export favorites رو انتخاب کنین و next رو بزنین در قسمت بعدی ادرس ها و فلدر اردس هایی که می خوای ازشون بک اپ بگیری رو انتخاب می کنین next رو کلیک کنین و قسمت بعدی مسیری رو که دوست دراین بک اپ ها سیو بیشن رو انتخاب می کنین ( میتونین ادرس ها رو تو فلاپی سیو کنین یا یه درایوی غیر از درایو ویندوز تا بعدا بتونی اونا رو بازیابی کنین ) و fnish رو نیزنین
برای اینکه بتونین تو ویندوز جدید ادرس ها رو بازیابی کنین باید همون مراحل بالا رو انجام بدین فقز باجای export ایدفعه import رو انتخاب کنین و در قسمت بعدی مسیری بک اپ رو مشخص کنین و تمام
موفق باشی بنده ی صالح اجرکم هم عندا... باشه

parya_shilan
10-02-2007, 18:31
[QUOTE=j0l6;858848]سلام
در ie برین به قسمت
file-import export.. بعد در پنجره ..................
سلام
دوست عزیز از راهنمایی ارزشمند شما بسیار تشکر می کنم یک در دنیا هزار در آخرت عوض بگیری انشاء ا...
امیدوارم بتونم مراحلی رو که گفتی انجام بدم و جواب بگیرم اگه اینطوری باشه که خیلی عالی خواهد شد بازهم تشکر می کنم :laughing:

raico
10-02-2007, 18:41
یه راه دیگه هم اینه که رو start راست کلیک کن.
explore رو بزن و تو صفحه ای که باز شده favorites رو کپی کن هر جایی که دلت خواست.
هر موقعی که خواستی دوباره محتویاتش رو همینجا کپی کن.

parya_shilan
10-02-2007, 18:49
[QUOTE=raico;859364]یه راه دیگه هم اینه که رو ............
دوست عزیز از راهنمایی ارزشمند شما هم تشکر می کنم امروز روز خوبی بود واسه اینکه تاعصری جوابمو گرفتم خدا حفظتون بکنه انشاء ا... حاجت دلتون .........

*NashenaS*
10-02-2007, 23:29
سلام دوست من...

برای تکمیل بحث:

Favourite در Internet Explorer در این مسیر ذخیره می شه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به جای ستاره ها اسمی که روی کامپیوتر گزاشتین قرار می گیره...

برای مرورگر های دیگه هم روش دوستان کار ساز هست....

موفق باشین. :)