PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کپچر کردن فيلم هاي Vhs از طريق دوربين هندي کم

kourosh_sos
09-02-2007, 11:54
سلام ميکنم به تمامي P30world هاي عزيز اميدوارم که هميشه سالم و سلامت باشيد
دوستان يک مشکلي براي بنده پيش اومده و ميخوام لطف کنيد منو راهنمايي کنيد
من يه دوربين هندي کدم سوني مدل DCR-TRV265E دارم که کابل USB هم داره يعني به کامپيوتر هم وصل ميشه
حالا مشکل بنده اينه که ميخوام از طريق اين دوربين فيلم VHS که براي Video هست را تو کامپيوتر کپچر کنم چون روز اولي که من اين دوربين رو خريدم فروشنده به من گفت که با اين دوربين ميتوني از ويدئو و ماهواره هم تو کامپيوتر کپچر کني حالا من موندم که چه جوري اين کارو انجام بدم هرچي هم باهاش کلنجار رفتم نتونستم حالا ميخواستم بدونم از شما دوستان کسي هست که با اين دوربين کار کرده باشه ومنو راهنماييي کنه
فيش هايي که روي اين دوربين هست - يک فيش در جلوي دوربين به نام S VIDEO OUT - سه نا فيش در کنار دوربين به نام هاي A/V OUT - DV ويک فيش زرد رنگ که براي وصل کردن دوربين به TV هستش
ممنون ميشم کمکم کنيد

kourosh_sos
10-02-2007, 21:07
بابا دم شما گرم من گفتم بچه هاي p30 اينکاره هستن
به هر حال بازم ممنون که به سوالم جواب ندادين

kourosh_sos
15-02-2007, 23:28
بابا يکي يه چيزي بگه

erfan2000volt
16-02-2007, 12:14
عزیز چه عجله داری تو! واسا الان خودم میگم!

erfan2000volt
16-02-2007, 12:17
این دوربینو منم دارم..اما واسه اینکه کپچر کنی اصلا ربطی به مدل دوربین نداره! باید کامت کارت تبدیل داشته باشه کامپیوترت که من متاسفانه قیمتشو نمی دونم.اما نباید گرون باشه..اون بخر ردیفه همه چی.البته فیلمایی که تو مموری استیکش ضبط کنی رو می تونی بدون کارت تبدیل بریزی تو کام اما فیلمای vhs نمیشه..کارت می خواد....
خوبه عزیز جواب؟!

kourosh_sos
18-02-2007, 18:49
سلام دوست من خسته نباشي کارت تبديل ديگه چيه آيا منظورت کارت کپچر يا Tv هستش بابا فروشنده گفت هيچي نميخواد

kourosh_sos
18-02-2007, 18:53
دوست من يکم دقيق تر توضيح ميدي اين جريان اين کارت چيه اسمش چيه

کاوه رسولی
18-02-2007, 20:23
یک کارت کاپچر باید داشته باشی که حدود 40 تومنه
من جدیدا این کارو کردم
اما اگه فروشنده گفت این کار با این دوربین میشه ببین اول نرم افزارش با دوربینشن هست یا نه چون همون نرم افزار گزینه ای تبدیل رو داره

arash the archer
18-02-2007, 20:30
احتمالا منظور اون فروشنده اين بوده که اول دوربين رو وصل کني به video بعد ريکورد کني نوار رو روي دوربين بعد هم از نرم افزاري مثل power director 5 استفاده کني تا از روي دوربين بريزي رو pc و بقيه ماجرا ...

arash the archer
18-02-2007, 20:39
شايدم بشه بدون ريکورد روي نوار دوربين از دوربين به عنوان پل بين usb و video استفاده کرد (نمي دونم ميشه يا نه)
ولي 1 چيز مسلم هست براي اينکه دوربين رو از طريق usb به pc وصل کني نياز به برنامه اي مثل power director داري من يه دوربين دارم که از طريق fire wire به pc وصل ميشه و با برنامه power director اون رو به mpeg تبديل ميکنم و ...

شاد و پيروز باشي

erfan2000volt
18-02-2007, 20:43
عزیز نمیشه..باید کارت تبدیل یا همون کپچر داشته باشی..بعدشم با اون سی دی که همراه دوریبنم بود نمی تونی..حتما باید این کارتو داشته باشی..مثل اینکه بگی بدون مودم به نت وصل می خوام بشم!

arash the archer
19-02-2007, 15:24
عزیز نمیشه..باید کارت تبدیل یا همون کپچر داشته باشی..بعدشم با اون سی دی که همراه دوریبنم بود نمی تونی..حتما باید این کارتو داشته باشی..مثل اینکه بگی بدون مودم به نت وصل می خوام بشم!

کارت کپچر براي دوربين هايي بود که فقط خروجي analog داشتن ولي دوربين ايشون usb داره و بايد مثل دوربينهايي که خروجي fire wire داره بشه اين کار رو کرد شايد هم اشتباه ميکنه و دوربينش خروجي fire wire داره نه usb ! در هر صورت اين کار شدني هست

erfan2000volt
19-02-2007, 17:46
عزیز باید اعتراف کنم من سوالشو بد فهمیدم از اول! من فکر کردم که خود فیلمو دوریبینو که وی اچ اس هستو می خواد بریه تو کام..که اونم با تفاصیلی که تو گفتی باید بشه! اما من نتونستم..به هر کیم گفتم گفت باید کارت تبدیل داشته باشی...نمی دونم باز.

kourosh_sos
19-02-2007, 23:31
احتمالا منظور اون فروشنده اين بوده که اول دوربين رو وصل کني به video بعد ريکورد کني نوار رو روي دوربين بعد هم از نرم افزاري مثل power director 5 استفاده کني تا از روي دوربين بريزي رو pc و بقيه ماجرا ...

سلام دوستان منم فکر ميکنم که اول بايد دوربينو به ويدئو وصل کنم و بعدش به کامپيوتر ولي نميدونم چه جوري بايد اينکارو انجام بده آخه اين دوربين تو خودش کارت کپچر داره

erfan2000volt
20-02-2007, 12:15
اگه خودش داره پس باید بدون کارت کپچر فیلم هایی که ر نوارش ضبط کرده رو بتونیم بریزیم تو کام..در صورتی که نمیشه

kourosh_sos
20-02-2007, 15:49
اگه خودش داره پس باید بدون کارت کپچر فیلم هایی که ر نوارش ضبط کرده رو بتونیم بریزیم تو کام..در صورتی که نمیشه

خوب دوست من منم ميدونم ميشه ولي نميدونم چه جوري ويدئو رو به دوربين وصل کنم اگه اين کارو کنم که باقيش حله بعد با usb به کامپيوتر وصل ميکنم

H A M E D
22-02-2007, 13:40
دوستان عزيز به جاي اين همه كلنجار رفتن يه پيشنهاد براي اين دوستمون دارم..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول چك كنيد كه آيا كامپيوتر شما پايانه IEEE1394 داره يا نه؟ شكلش شبيه يه مستطيل هستش كه به جاي يكي از اضلاعش يه حالت مثلثي هست! بعد اگر داره كه كابلش رو تهيه كنين و يك سر كه كوچيك تر هست رو به قسمت dv و اون سر ديگه رو به اين پايانه وصل كنين... اگر هم اين پورت روي كامپيوتر شما نيست لطفا يه سري به بازار بزنين و يه دونه ‍PCIش رو تهيه كنين.. به فروشنده بگين كه پي سي اي IEEE1394 مي خوام يا اي تريپل اي مي خوام.. بعد هم اون رو روي كامپيوترتون نصب كنين و با كابلي كه همراه كارت داده ميشه دوربين رو به كامپيوتر وصل كنين اونوقت با هر برنامه اي قابل دريافت خواهد بود و احتياج به خريد كارت كپچر 40-50 تومني هم نيست. قيمتش هم زياد نيست فقط 11 تومن!! به نظر من همين بهترين راهه.. اگر هم كه فروشنده گفته روش كپچر داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .. چرت محض گفته منظورش همين دي وي بوده.. خوب همين امروز اقدام كنين و اگر بد گفتم بزنين تو دهنم! سرافراز باشي...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash the archer
22-02-2007, 17:11
دوستان عزيز به جاي اين همه كلنجار رفتن يه پيشنهاد براي اين دوستمون دارم..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول چك كنيد كه آيا كامپيوتر شما پايانه IEEE1394 داره يا نه؟ شكلش شبيه يه مستطيل هستش كه به جاي يكي از اضلاعش يه حالت مثلثي هست! بعد اگر داره كه كابلش رو تهيه كنين و يك سر كه كوچيك تر هست رو به قسمت dv و اون سر ديگه رو به اين پايانه وصل كنين... اگر هم اين پورت روي كامپيوتر شما نيست لطفا يه سري به بازار بزنين و يه دونه ‍PCIش رو تهيه كنين.. به فروشنده بگين كه پي سي اي IEEE1394 مي خوام يا اي تريپل اي مي خوام.. بعد هم اون رو روي كامپيوترتون نصب كنين و با كابلي كه همراه كارت داده ميشه دوربين رو به كامپيوتر وصل كنين اونوقت با هر برنامه اي قابل دريافت خواهد بود و احتياج به خريد كارت كپچر 40-50 تومني هم نيست. قيمتش هم زياد نيست فقط 11 تومن!! به نظر من همين بهترين راهه.. اگر هم كه فروشنده گفته روش كپچر داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .. چرت محض گفته منظورش همين دي وي بوده.. خوب همين امروز اقدام كنين و اگر بد گفتم بزنين تو دهنم! سرافراز باشي...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed جان موضوع اينه که ايشون ميگه که handy cam که داره روش Usb داره براي همين هم من گفتم ممکنه که usb نباشه و fire wire (IEEE1394 باشه البته فرقي نميکنه چون usb و fire wire مشابه هم عمل ميکنند و هر دو نقش ورودي و خروجي دارند.
اگه model هندي کم رو بگه ميشه از رو نت ديد که چي داره :blink:

شاد و پيروز باشيد

kourosh_sos
24-02-2007, 14:13

سلام
دوست عزيزم من مشکلي با کپچر کردن خود قيلم هندي کم ندارم من ميخوام اين دوربينو واسطه قرار بدم تا از طريق اين دوربين فيلم هاي بزرگ vhs را روي کامپيوتر منتقل يا کپچر کنم وگرنه فيلمي که با دوربين گرفتمو با usb خيلي راحت رو کامپيوتر منتثل ميکنم نميدونم باز تونستم مقصودمو برسونم يا نه
حالا اگه با اين پورت IEEE1394 ميشه اين کارو کرد که من بگيرمش
arash the archer جان من وقتي که اين تاپيکو باز کردم تمام مشخصات دوربينو نوشتم عزيز

arash the archer
24-02-2007, 14:43
Product Features and Technical Details
Product Features
Digital 8 recording
USB connectivity
SteadyShot
High stamina battery life up to 12 hours
20x optical zoom
990x digital zoom
Click to DVD
i.LINK (DV IN/OUT)
12bit / 16 bit PCM stereo sound
Remote control
Technical Details
Main Specifications
Product Description: Sony Handycam DCR TRV265 - camcorder - Digital8
Product Type: Camcorder
Dimensions (WxDxH): 8.5 cm x 15.1 cm x 9.8 cm
Weight: 0.9 kg
Webcam Capability: Yes
Media Type: Digital8
Shooting Modes: Digital photo mode
Lens Aperture: F/1.6-2.4
Focus Adjustment: Automatic, manual
Focal Length: 2.5 mm - 50 mm
Optical Zoom: 20 x
Digital Zoom: 990 x
Image Stabiliser: Electronic (Super Steady Shot)
Microphone: Microphone - built-in - electret condenser - stereo
Viewfinder: LCD monitor - black & white
Display: LCD display - TFT active matrix - 2.5" - colour
Supported Battery: 1 x Li-ion rechargeable battery ( included )
Extended Specifications

General
Depth: 15.1 cm
Height: 9.8 cm
Product Type: Camcorder
Weight: 0.9 kg
Width: 8.5 cm

Additional Features
Additional Features: Built-in speaker
Built-in Light: Yes
Digital Still Camera Function: Yes
DV input: Yes
Low Lux / Night Mode: Yes
Search Modes: End search
Title Generator: Yes

Battery
Included Qty: 1
Type: 1 x camcorder battery - rechargeable - Lithium Ion

Connections
Connector Type: 1 x composite video/audio (input/output) ¦ 1 x S-Video input / output ¦ 1 x IEEE 1394 (FireWire/i.LINK) ¦ 1 x USB ¦ 1 x DC power input

Display
Display Format: 123,000 pixels
Display Form Factor: Rotating (270°)
Type: LCD display - TFT active matrix - 2.5" - colour

Lens System
Auto Focus: TTL contrast detection
Filter Size: 37 mm
Focal Length Equivalent to 35mm Camera: 42 - 840mm
Focal Length: 2.5 mm - 50 mm
Focus Adjustment: Automatic, manual
Lens Aperture: F/1.6-2.4
Optical Zoom: 20 x
Type: Zoom lens - 2.5 mm - 50 mm - f/1.6-2.4
Zoom Adjustment: Motorised drive

Main Features
Colour Support: Colour
Digital Zoom: 990 x
Exposure Modes: Programme, automatic
Faders: White fader, monotone fader, mosaic fader, black fader
Image Stabiliser: Electronic (Super Steady Shot)
Max Shutter Speed: 1/4000 sec
Media Type: Digital8
Min Illumination: 0 lux
Min Shutter Speed: 1/50 sec
Optical Sensor Size: 1/6"
Optical Sensor Type: CCD
Recording Speed: SP, LP
Remote Control: Universal remote control - infrared - multi-brand compatibility
Shooting Modes: Spotlight, Sunset & Moon, landscape, portrait mode, Beach & Ski, sports mode
Special Effects: Solarisation, Sepia, Mosaic, Stretch, Slim, Pastel, Monotone, Negative Art
Webcam Capability: Yes
White Balance: Automatic

Microphone
Microphone Operation Mode: Stereo
Microphone Technology: Electret condenser
Type: Microphone - built-in

Power
Power Device: Power adapter - external

Software
Software: Drivers & Utilities, Picture Package

Viewfinder
Viewfinder Colour Support: Black & white
Viewfinder Resolution: 90,000 pixels
Viewfinder Type: LCD monitor

Miscellaneous
Cables Included: A/V cable ¦ USB cable
Included Accessories: Camcorder shoulder strap, lens cap

اين مشخصاتش هست (براي دوستاني که ميخوان راهنمايي کنند)

arash the archer
24-02-2007, 14:53
kourosh_sos جان نيازي نيست که کارت IEEE1394 (fire wire بگيري چون همون کار usb port رو انجام ميده

اين طور که من در مشخصات ديدم Video in داره که بايد video out دستگاه ويدئو vhs خودتو به اون وصل کني تا بتوني رو هندي کمت انتقال بدي و اون رو هم که با usb وصل ميکني به computer

موفق شدي بي خبر نزار ؛ مثل اون هارده :rolleye:

kourosh_sos
25-02-2007, 00:35
kourosh_sos جان نيازي نيست که کارت IEEE1394 (fire wire بگيري چون همون کار usb port رو انجام ميده

اين طور که من در مشخصات ديدم Video in داره که بايد video out دستگاه ويدئو vhs خودتو به اون وصل کني تا بتوني رو هندي کمت انتقال بدي و اون رو هم که با usb وصل ميکني به computer

سلام
arash the archer عزيز خيلي ممنونم از راهنماييات واقعا اطلاعات کاملي داري خيلي خوشحالم با شما مشورت و گفتگو ميکنم دوست من اين روشي که گفتي رو من امتحان ميکنم و نتيجه رو حتما بهتون ميگم در ضمن بابت راهنماييت در مورد اون هارده هم ازت ممونم اون مقاله اي که تهيه کردي عالي بود دستت درد نکنه با همان مقاله تونستم مشکلمو حل کنم بازم ازت ممنونم
از دوستان ديگه هم تشکر ميکنم

arash the archer
25-02-2007, 13:40
kourosh_sos جان خواهش ميکنم ؛ ممنونم که که با خبرم کردي :) خوشحالم مشکل هارد حل شد

شاد و پيروز باشي

kourosh_sos
25-02-2007, 18:01

سلام
arash the archer جان اين روشي رو که گفتي اومدم و امتحان کردم شما گفتي که بايد video out دستگاه ويدئو vhs خودمو به Video in دوربينم وصل کنم
خب من اودم روي دوربينم ديدم و چيزي به نام Video in يا مشابه اين نديدم ولي با اين حال سيمي که دوربينو بهش به تلويزيون وصل ميکنم باتوجه به توضيحاتي که دادي انجام دادم يعني اومدم video out دستگاه ويدئو vhs وصل کردم و بعد سر ديگر سيمو به فيشي که براي تلويزيون روي دوربين هست وصل کردم و از اون ورم با usb به کامپيوتر ولي هر کاري کردم تصوير نداشتم وکار نکرد
حالا ميخواي فيشهايي که روي دوربينم هستو بهت بگم شايد با اينا بهتر متوجه بشي چون من از اين فيشا سر در نميارم
ببين يه فيش گرد مثل پورت ps2 موس و کيبورد که به پشت کيس وصل ميکنيم داره که بالاش نوشته s-video بعد دو تا فيش ديگه هم هست که يکيش dv هستش که با اين فيش دوربينو به وسيله کابل usb به کامپيوتر وصل ميکنم ميمونه يه فيش ديگه که شکلش مثله همون فيش dv هستش ولي اسمش A / V out هستش که کارايشو نميدونم يه فيشم که براي وصل کردن دوربين به تلويزيون هستش حالا با اين تفاضيل بايد چيکار کرد

rsh
25-02-2007, 19:03
دوست من اصلا لازم نیست هیچ کاری کنید چرا لقمه رو دور سرت میگردونی
من خودم متخصص دوربین های سونی هستم هر سوالی داری از من ببرس بهت بگم
اما مشکل شما دوست عزیز
این مدل از سونی که داری همراش یک cd است با نرم افزاری بنام فکر کنم picter pagege1
البته این برنامه زیاد کارا نیست منکه نتونستم ازین برنامه استفاده کنم اما برای اینکه usb دوربین توسط ویندوز شناخته بشه باید حتما انو نصب کنی
پس اولین کار نصب نرم افزار است سپس usb دوربیو به کامپیوتر وصل کن و سپس دوربینو روشن کن تا درایور usb سونی نصب بشه
بعد دیگه کار تمومه حالا شما فقط به نرم افزاری برای ویرایش احتیاج داری
البته برنامه move meker ویندوز دوربینتو خواهد شناخت تنها کافی است در move meker وسیله devise اگر یادم مانده باشد رو انتخاب کنی سپس دوربینو که توش نوار است رو روشن کنی همزمان در کامپیوترت هم میبینی و میتونی فیلمتو روی هارد کپی کنی یا ویرایش کنی
من خودم از برنامه nero7 permim برای تبدیل نوار به cd استفاده میکنم اخه خود من هم یک دوربین سونی 460 دارم که این دوربین شماست با این تفاوت که مال من مموری هم میخوره
البته باید بگم نباید انتضار کیفیت بالا داشته باشی اصولا کیفین نوارها بسیار بسیار بالا تر از حالتی است که به cd تبدیل بشه
در ضمن میتونی از دوربینت بعنوان وبکم هم استفاده کنی
اگر باز مشکلی داشتی تنها به خود من بگو تا کاملتر راهنماییت کنماصلا احتیاج به هیچ چیز هم نداری
از دوربینت لذت ببر

kourosh_sos
25-02-2007, 21:21
دوست من اصلا لازم نیست هیچ کاری کنید چرا لقمه رو دور سرت میگردونی
من خودم متخصص دوربین های سونی هستم هر سوالی داری از من ببرس بهت بگم
اما مشکل شما دوست عزیز
این مدل از سونی که داری همراش یک cd است با نرم افزاری بنام فکر کنم picter pagege1
البته این برنامه زیاد کارا نیست منکه نتونستم ازین برنامه استفاده کنم اما برای اینکه usb دوربین توسط ویندوز شناخته بشه باید حتما انو نصب کنی
پس اولین کار نصب نرم افزار است سپس usb دوربیو به کامپیوتر وصل کن و سپس دوربینو روشن کن تا درایور usb سونی نصب بشه
بعد دیگه کار تمومه حالا شما فقط به نرم افزاری برای ویرایش احتیاج داری
البته برنامه move meker ویندوز دوربینتو خواهد شناخت تنها کافی است در move meker وسیله devise اگر یادم مانده باشد رو انتخاب کنی سپس دوربینو که توش نوار است رو روشن کنی همزمان در کامپیوترت هم میبینی و میتونی فیلمتو روی هارد کپی کنی یا ویرایش کنی
من خودم از برنامه nero7 permim برای تبدیل نوار به cd استفاده میکنم اخه خود من هم یک دوربین سونی 460 دارم که این دوربین شماست با این تفاوت که مال من مموری هم میخوره
البته باید بگم نباید انتضار کیفیت بالا داشته باشی اصولا کیفین نوارها بسیار بسیار بالا تر از حالتی است که به cd تبدیل بشه
در ضمن میتونی از دوربینت بعنوان وبکم هم استفاده کنی
اگر باز مشکلی داشتی تنها به خود من بگو تا کاملتر راهنماییت کنماصلا احتیاج به هیچ چیز هم نداری
از دوربینت لذت ببر

سلام دوست خيلي ممونم از راهنماييات ولي مشکل بنده سر يه چيز ديگس کاش که از ابتدا تاپيک موضوع روپيگيري کني حتما مشکلمو متوجه ميشي
بازم ممنون

arash the archer
25-02-2007, 21:54
kourosh_sos جان

اون سوکتها که مگي شکل ps2 ماوس هست (s-video) اون همون کار سوکتهاي معمولي video رو انجام ميده و براي نويز کم استفاده ميشه و تو اين مورد با اون کار نداريم

حالا ميمونه سوکت هاي ساده براي صدا و تصوير ( که مشابه مال دستگاه video هست) و معمولا داخل اونها رنگ زرد براي video و سفيد و قرمز براي sound هست ؛ در اين جا اول مطمئن شو ببين ايا video in و sound in روي دوربين داره يا نه
اگه داشت video out و sound out دستگاه ويدئو رو وصل کن بهش (رنگها : زرد براي video سفيد و قرمز sound )

و سوکت usb و dv .... هم که خودت ميدوني براي نصب به PC هست

اگه تصوير اومد تو pc ;i کار حله اگه نيومد يه نگاه کن ببين هر دو يک پروتکل دارن يا نه : NTFS يا PAL ....

اگه باز نشد راهي نداري بجز اينکه اول رو camera ريکورد کني بد بريزي رو pc که اون هم در شرايتي که هندي کم video in و sound in داشته باشه که من از رو نت که ديدم نوشته بود داره !

شاد و ظيروز باشي

kourosh_sos
25-02-2007, 22:57
سلام
arash the archer جان سوکت يا فيشي به نام video in رو دوربين نيست ولي حق با تو هستش تو مشخصاتي که داده بودي تو قسمت
Connections
Connector Type: 1 x composite video/audio (input/output) ¦ 1 x S-Video input / output ¦ 1 x IEEE 1394 (FireWire/i.LINK) ¦ 1 x USB ¦ 1 x DC power input
زده که S-Video input / output حالا من فکر ميکنم از طريق همين s-video بايد اينکارو بکنيم چون راه ديگه اي نمي مونه راستي ببينم سيم هاي اين فيش s-video که يه سرش مثله sp2 ماوس هستش ببينم سر ديگش مثله فيشهاي معمولي که به تلويزيون يا video ميزنيم هستش حالا نظر تو چيه احتمال ميدي از طريق همين فيش کار کنه ميخواي امتحان کنم

arash the archer
26-02-2007, 11:45
kourosh_sos جان ؛ به عنوان آخرين راه تست کن ببين با اون S video کار ميکنه يا نه
البته ويدئو هم بايد s video -out داشته باشه
کابل S video داري ؟

kourosh_sos
26-02-2007, 17:20
سلام
arash the archer جان بينم هر دو طرف کابل s-video مثل همن هستن يعني هر دوسرش مثله پورت ps2 هستش
در ضمن من پشت video رو نگاه کردم همچين فيش نداره
حالا چيکار کنم

arash the archer
26-02-2007, 17:28
kourosh_sos جان ؛ آره هر دو سرش مثل هم ميمونه و شکل PS2 هست ولي من تبديلش رو هم ديدم که S video رو ميزني به هندي و اون سرش رو هم با تبديل ميزني به video (تبديلش S video رو به فيشهاي معمولي مبدل ميکنه)

kourosh_sos
28-02-2007, 22:03
سلام
من رفتم سيم s-video خريدم دو ودل داشت که يکيش s to s بود يکيشم s-video to AV که نياز به تبديل هم نداشت خلاصه اونو گرفتم اومدم به خروجي video زدم و اون سرشم به دوربين قتي که ويدئو رو playe ميکنم هيچ تصويري داخل دوربين نمي افته بعد که با دوربين رکورد ميکنم هيچ تصويري از فيلم را ضبط نکرده حالا چيکار کنم

arash the archer
01-03-2007, 21:26
سلام kourosh جان
ببين به نظرم اين ديگه آخرين راه حله ؛ و اگه نشه ملومه که هندي کمت ورودي video نداره
حالا بايد مطمئن بشي نوار ويدو و هندي کم هر دو يه فرمت دارن يعني هر دو بايد ntsc يا مثلا Pal باشن
اگه اينطور بود و باز هم نشد 100% ميشه گفت که هندي تو ورودي video نداره

kourosh_sos
02-03-2007, 01:27
سلام آرش جان
دوست من من مطمئن هستم که دوربينم اين قابليت رو داره آخه کنار دکمه هاي play .stop تو دکمه هست که نوشته record وبايد دوتاشو باهم فشار داد حالا من خودم موندم که چرا تصوير تو دوربين نمي افته

arash the archer
02-03-2007, 11:10
سلام kourosh جان
ممکنه منظور از record فيلم برداري باشه ؛ راستش با صحبت هايي که تا الان کرديم اينو گفتم چون اگه ورودي video داشته باشه اول بايد تصوير بتونه از ويدئو بياد تو هندي
حالا يه کاري بکن دفترچه راهنما رو اگه داري حسابي زيرو رو کن ببين اشارهاي به اين موضوع کرده

kourosh_sos
02-03-2007, 23:45
سلام
آرش جان
نه منظور از record فيلم برداري نيست چون براي فيلم برداري دکمه record مخصوص هست ايني که ميگم تو بخش فيلم ظبط شده کار ميکنه دفترچش زياد جالب نيست ولي يه نگا بهش ميندازم
در ضمن آرش جان يه سوال شما ADSL داري

arash the archer
03-03-2007, 10:23
سلام kourosh جان
با اين وصف بايد بشه :) و حتما يه اشکال ريز وجود داره

در ضمن آرش جان يه سوال شما ADSL داري

آره کوروش جان ADSL دارم ؛ اگه کمکي ميتونم بکنم در خدمتم :)

kourosh_sos
03-03-2007, 19:49
سلام آرش جان
يه زحمتي برات داشتم ميخواستم اگر برات ممکنه برام انجام بدني از اونجايي که سرعت اينترنت من پايين هستش نميتونم برنامه هايي رو که حجمشون بالاست رو دانلود کنم ميخواستم ازت خواهش کنم يه سر به اين لينک بزني
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اگه برات مقدوره اين برنامه رو برنامه بطور کامل دانلود کني چون به صورت قسمت قسمت شده هستش
بعد من برنامه رو از طريق cd با پست ازت بگيرم
من هزينه cd رايت و پست و همه چيز رو پرداخت ميکنم
اگر اينکارو برام کني که ممنونت ميشم
راستي دفترچه دوربينو امروز تازه پيدا کردم مطالعش ميکنم جوابو مينويسم
قربانه تو

arash the archer
04-03-2007, 12:27
باشه kourosh جان الان نگاه ميکنم ببينم چي ميشه

kourosh_sos
04-03-2007, 16:09
سلام آرش جان لينکو ديدي

arash the archer
04-03-2007, 19:08
سلام کوروش جان
آقا دانلود کردم ؛ شوخي شوخي 100meg بود :blink:

kourosh_sos
05-03-2007, 23:54
سلام آرش جان
دسته گلت درد نکنه نميدونم واقعا ازت چطور تشکر کنم
آقا برنامه رو ديدي تست کردي خوب کار ميکنه
راستي چطوري ازت بگيرم با پيک

arash the archer
06-03-2007, 13:26
سلام
خواهش ميکنم کوروش جان ؛ برنامه رو نصب کردم مشکلي نداشت ولي براي تست اون بايد اسکنر داشت که اسکنر من متاسفانه خراب شده

بهم بگو چطور برسونم بهت

kourosh_sos
06-03-2007, 14:51
سلام آرش جان
بازم ممنون بابت زحمتاتي که براي من کشيدي اميدوارم بتونم جبران کنم
آرش جان اگر شماره موبايلي چيزي از خودت بدي باهات هماهنگ کنم
ممنون

arash the archer
06-03-2007, 14:56
کوروش جان اگه yahoo داري منو add کن اونجا راحتتر ميشه tel رو رد و بدل کرد

kourosh_sos
06-03-2007, 22:59
سلام آرش جان خوبي
عزيز من آيديتو ندارم
ولي آيدي من اينه
kourosh_sos
برام off بزار
قربانه تو

behrooz777
25-11-2012, 01:32
با سلام من ميخوام از دوربين ميني دي وي كپچر كنم .يه تي وي كارت USB دارم به اسم NETFORCE . با POWER DIRECTOR كار ميكنم. چه جوري با كيفيت بالا بزنم؟ با همين تي وي كارت خوبه يا كارت كپچر بگيرم؟ با SVIDEO بهتر در مياد يا COMPOSIT? ميخوام فرمت MPEG-2 بزنم. ممنون ميشم كمك كنيد