PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ****قابل توجه مدیران بخش این سایت و انهایی که از کامپیوتر حرفی برای کفتن دارند****

mm_yaghoob
08-02-2007, 09:31
من دو روزه با ارور زیر روبرور هستم یک بار هم ویندوزم را عوض کردم ولی باز این ارورر را میده خواهشن یک نفر با زبان ساده راهنماییم کنه. خیلی ممنون
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیچ
08-02-2007, 10:58
شما سی پی یو و ویندوزتون چیه؟

mm_yaghoob
08-02-2007, 13:47
نه وقتی با کام÷یوتر کار می کنم این ارورر را میده در زمانهای مختلف و وقتی می بندم هیچ اتفاقی نمی افته ضمنا" سی ÷ی یو من اینتل2400 است و دو سال با ان کار می کنم و این اولین باری است که با ان رو برور هستم

Persian.Boy
08-02-2007, 14:25
این از پروسه های ویندوز نیست . بلکه ویروسیه که سیستمت رو آلوده کرده. مشخصاتش در عکس پایین ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جزئیات بیشتر و طریقه پاک کردن آن...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mm_yaghoob
08-02-2007, 17:47
اقا من نتونستم انرا دانلود کنم خواهشن راهنمایی کنید

Persian.Boy
08-02-2007, 20:36
این مطلب رو در انجمن آنتی ویروس و برنامه های امنیتی نوشته بودم .اینجا میزارم که شما هم استفاده کنید.

سلام رايانه من به ويروس winlogon.exe وservices.exe و eksplorasi.exe آلوده شده و كاسپارسكي هم نميتونه پاكش منه و نميشه انتي ويروس جديدي هم نصب كرد چون هنگام نصب رستارت ميشه .كمكم كنيد.چطور نابودش كنم؟:blush:

شما به یک آنتی ویروس نیاز دارید که احتیاج به نصب نداشته باشد و من بهترین آنتی ویروس را برای این منظور به شما

معرفی میکنم.

Dr.Web CureIt! همان آنتی ویروس دکتر وب است با این تفاوت که ...

1. این نسخه از آنتی ویروس کاملا مجانی است.

2. احتیاج به نصب نداره و فقط کافیه روی آیکون که همون فایل دانلود شده است کلیک کنید تا باز بشه.

3. قابلیت آپدیت و پاک کردن ویروسها و تروجانها را دارد.

4. قابلیت استفاده از هوش مصنوعی دکتر وب در این نسخه نیز وجود دارد.

5. دیگه خودتون امتحان کنید تا متوجه بقیه امکاتانش بشید.

لینک دانلود....

5.37 MB هم حجم داره.

فقط به این نکته توجه کنید که شما هر وقت که خواستید آخرین نسخه با آخرین آپدیت های دکتر وب را داشته باشید

باید دوباره همین Dr.Web CureIt را از لینک بالا دانلود کنید. اما با این تفاوت که این آپدیت های دکتر وب هر روز به این

لینک بالا اضافه میشن.

کاوه رسولی
08-02-2007, 22:06
[QUOTE=Persian.Boy;855787]این مطلب رو در انجمن آنتی ویروس و برنامه های امنیتی نوشته بودم .اینجا میزارم که شما هم استفاده کنید.

شما به یک آنتی ویروس نیاز دارید که احتیاج به نصب نداشته باشد و من بهترین آنتی ویروس را برای این منظور به شما

معرفی میکنم.

Dr.Web CureIt! همان آنتی ویروس دکتر وب است با این تفاوت که ...

1. این نسخه از آنتی ویروس کاملا مجانی است.

2. احتیاج به نصب نداره و فقط کافیه روی آیکون که همون فایل دانلود شده است کلیک کنید تا باز بشه.

3. قابلیت آپدیت و پاک کردن ویروسها و تروجانها را دارد.

4. قابلیت استفاده از هوش مصنوعی دکتر وب در این نسخه نیز وجود دارد.

5. دیگه خودتون امتحان کنید تا متوجه بقیه امکاتانش بشید.

لینک دانلود....

5.37 MB هم حجم داره.

فقط به این نکته توجه کنید که شما هر وقت که خواستید آخرین نسخه با آخرین آپدیت های دکتر وب را داشته باشید

باید دوباره همین Dr.Web CureIt را از لینک بالا دانلود کنید. اما با این تفاوت که این آپدیت های دکتر وب هر روز به این

لینک بالا اضافه میشن.

دوست عزیز توضیحاتت عالی بود من هم استفاده بردم