PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی درباره گرفتن اشتراک adslدرشیراز

kaveh1589
08-02-2007, 07:01
از دوستان خواهش میکنم اگر اطلاعات کافی در مورد شرکت های ارائه دهنده adslدرشیراز دارند در اختیار من قرار دهند
منظورم اینست که کدام کدام شرکت سرعت بهتر و قیمت مناسب تری دارد
قبلا" از صبا نت سه ماه اشتراک گرفتم که دو هفته اول سرعت خوب بود ولی بعد از سرعت دیال اپ هم پایین تر امد

vahid114
08-02-2007, 08:40
دوست عزیز adsl معمولا همین طور است یعنی با زیاد شدن تعداد مشترکین پهنای باند بین همه تقسیم می‌شه و بقول شما سرعت میاد پایین مگه اینکه پهنای باند تضمینی داشته باشی که اون هم بعید می‌دونم بدن

digitalbass
08-02-2007, 23:52
دقیقا همین جور هست من تا حالا از 5 شرکت مختلف اشتراک گرفتم که همشون اولش خوب بودن ولی بعدش افتضاح شدن.در شیراز شرکت آرانیک با فن آوا بد نیستن.

مهرفر
17-07-2014, 09:35
درود. من ازحدود2سال پیش مشترک شاتل هستم در شیراز 128 و چند نفر از دوستان نیز مشترک شرکتهای دیگری هستند و باید عرض کنم شاتل از همگی یک سر گردن بالاتر است و بهترین سرویس را در شیراز اراوه میدهد . من طی این 2 سال فقط 1ساعت قطعی داشته ام که آنهم از چند روز قبل بوسیله شرکت مطلع شدم. دوستان که در شرکتهای دیگر مشترک هستند از اختلال و قطعی زیاد نارازیند و همچنین کاهش سرعت ولی شاتل به تعهداتش کاملا عمل میکند و حتی سرعت بالاتر ارائه میدهد.تنها نکته منفی اینکه جهت استفاده از سرویس رایگان شبانه باید شهریه بیشتری بدهی مثلا 128 جهت شبانه 3500تومان اضافه میگیرد.ولی ارزشش را دارد

Mr.Pooya
17-07-2014, 14:57
سلام

دوست عزیز تاپیک های زیادی در این مورد هست که اطلاعات خوبی دارند. اون ها رو مطالعه کنید و همونجا هم سوالتون رو مطرح کنید.

موفق باشید

david-ebi
30-07-2014, 09:03
دوست عزیز با ارتباطی که با دوستان شیرازی دیگه در این فروم دارم در حال حاضر صبانت اونم فقط سرویس 12 مگش(البته اگر ایشالله خط تلفنت جواب بده)الان تو شیراز فوق العاده عالیست.دوستای ما در شیراز در ساعت رایگان یک تک لینک رو از یک سرور خارجی با سرعت 900 کیلوبایت دانلود میکنند ولی مثلا در همون لحظه با همون سرویس همون لینکو در مشهد 300 یا 400 تا سرعت بیشتر نمیده.الان 12 مگ صبانت شیراز عالی شده ظاهرا.تا ملت نریختن و پهنای باند مثل مشهد کم نیاوردن برو بگیر حالشو ببر:n02: