PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بزرگ كردن عكسها بدون كاهش كيفيت

Amin
03-07-2005, 19:18
هر كس چنين برنامه‌اي سراغ داره ممنون مي‌شم لينكشو بذاره.
حتي اگه اسم چنين برنامه‌اي رو به من بگيد خيلي منو كمك مي‌كنيد

Navid
03-07-2005, 19:40
امین جان اگه شما یه جستجو کنی پیدا می کنی . چون من یادمه یه همچین تاپیکی قبلا ایجاد شده و روشم بحث شده و چند برنامه هم معرفی شده

aminspy12
03-07-2005, 19:47
من يه همچين برنامه اي رو قبلا دانلود كردم.فقط نميدونم كه از كجا مي توني دانلودش كني!البته با يه سرچ كردن احتمالا پيداش ميكني.
اسم برنامه:
STOIK Smart Resizer 1.0
:wink: :wink: :idea:

sa3er
03-07-2005, 21:51
با استفاده از نرم افزار بی نظير:

Shortcut PhotoZoom Pro
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين برنامه از موتور S-Spline جهت عمل resampling و resizing استفاده می کنه که در photoshop تا اين لحظه وجود نداره....

البته موضوع به کيفيت عکسم بستگی داره اگه عکستون 300dpi يا بيشتر اسکن شده نتيجه خوبی می گيريد و گرنه هنگام بزرگ کردن عکسهای کيفيت پايين حالت blur به عکس دست می ده.

پيشنهاد می کنم عکستونو print کنيد بعد با يه resolution و dpi بالا اسکن کنيد.. نتيجه بهتری می گيريد.

Nesta
03-07-2005, 23:24
سلام دوست عزیز
دقیقا اسمش STOIK Smart Resizer v1.0 هست.
همیشه وقتی تو این فیلمهای پلیسی میدیدم که یه صحنه مثلا پلاک ماشینو زوم میکنند و هیچی از کیفیتش کم نمیشه چهار شاخ میموندم که مگه میشه . فتوشاپ با اون عظمتشم کیفیتو میاره پایین اما مال اونا نمیوورد.حالا این برنامه رو براتون گذاشتم که شما هم ببینید چطوری چنین کاری ممکن میشه و میشه عکس رو تا ۱۰۰۰ برابر بزرگ کرد بدون اینکه از کیفیتش کم بشه.

Name: Registered
Mail: bill@linux.com
Code: LMSCCD157FFFFD0F2B06

aminspy12
04-07-2005, 01:00
nesta neveshte:

همیشه وقتی تو این فیلمهای پلیسی میدیدم که یه صحنه مثلا پلاک ماشینو زوم میکنند و هیچی از کیفیتش کم نمیشه چهار شاخ میموندم که مگه میشه . فتوشاپ با اون عظمتشم کیفیتو میاره پایین اما مال اونا نمیوورد.حالا این برنامه رو براتون گذاشتم که شما هم ببینید چطوری چنین کاری ممکن میشه و میشه عکس رو تا ۱۰۰۰ برابر بزرگ کرد بدون اینکه از کیفیتش کم بشه

من دقيقا عين همين نوشته رو تو سايت x-man ديده بودم!!!!
:lol: :wink: :!: :?:

Nesta
04-07-2005, 02:04
سلام دوست عزیز اگه منظورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست .
باید بگم که مدیر آنجا با من دوست صمیمی‌ بود و اگه دیده باشی‌ چند لینک برنامه اسم سعید اومده و در قسمت برنامه های فارسی‌ speed search windows مال من هست .پس این حرف هم زیاد کپی‌ paste نیست .البته من از اونجا نگذاشتم .
به قول دوست عزیزی شک نکن !

tohave
04-07-2005, 04:38
سلام
با اجازه از Nesta

سريال نامبر بالا كار نميكنه ولي كي جن زير ميتونه سريال كاري رو بده

Navid
04-07-2005, 10:42
tohave جان اگه می شه یه سریال درستش رو بنویس . من نتونستم اینو دانلود کنم ( فیلتر )

Nesta
04-07-2005, 12:07
سلام دوست عزیز من یک کیجن گیر اوردم اپلد کردم یک جا ببینین که این کار می‌کنه یا نه؟

tohave
04-07-2005, 14:05
سلام

فكر كنم اينجا ديگه ----- نباشه . خودم آپلودش كردم

aminspy12
04-07-2005, 14:37
شك نميكنم nesta جان:

فقط يه شوخي بود!!!ا :lol: :lol: :wink: 8) :D

Amin
04-07-2005, 15:42
ممنون از همگي...
اين برنامه رو دانلود كردم خيلي موثره
STOIK Smart Resizer 1.0 :wink:

sa3er
05-07-2005, 16:02
خوب من اومدم و اين دو تا نرافزار رو باهم مقايسه کردم... يعنی نرافزاری که آقای Nesta فرمودند رو با نرافزاری مه اينجاب معرفی نمودم...

لطفا در اين عکس مشاهده کنيد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرافزار STOIK Smart Resizer تنها از يک موتور Bicubic جهت resampling و resizing استفاده می کنه (با تکنيک bluring & antaliasing ) در حالی که PhotoZoom Pro دارای ۱۰ موتور resampling هست که همشون بی نظيرند و هر کدوم برای يه عکس خاص با محتويات خاص کاربرد دارند... موتور S-Spline هم که تو اين عکس استفاده شده ديگه واقعا کولاکه!!

در هرصورت قضاوت رو به عهده شما عزيزان می گذارم...

Amin
05-07-2005, 17:37
در هرصورت قضاوت رو به عهده شما عزيزان می گذارم...
از برنامه‌اي كه معرفي كردي ممنونم اما چون كرك برنامه رو نذاشته بودي من دانلودش نكردم.
آهان من يه سريال گير اووردم كه امتحان كردم و كار مي‌كنه:
Name : Nielsmann
E-mail: Lierenfelder Strasse 52
Serial: KNYK2 - Z9XSJ - 9KT94 - MEW9E - C2ZJY
من اين برنامه رو ريختم برنامه جالبيه. پيشنهاد مي‌كنم بقيه هم اين برنامه رو امتحان كنن.
sa3er جان متشكر از توضيحات جالبي كه دادي بايد اضافه كنم كه برنامه PhotoZoom Pro محيط كاربرپسندي هم داره.

aminspy12
05-07-2005, 18:30
sa3er جان متشكرم
برنامه ي جالبيه!!!!ا 8) :mrgreen:

Nesta
27-07-2005, 22:12
سلام دوست عزیز.
به اینجا سر بزنید.