فعالیت در انجمن آنتی ویروس ها و ابزارهای امنیتی به منزله ی پذیرش قوانین کلی انجمن های P30world و انجمن نرم افزار و قوانین اختصاصی انجمن آنتی ویروس و ابزار های امنیتی است .


1- مشکلات و سوالات خود را در انجمن مربوطه و تاپیک اختصاصی آن محصول مطرح کنیم و از ایجاد تاپیک ها و پست های تکراری خودداری کنیم.

2- قوانین مرتبط با هر تاپیک، در پست اول قرار داده شده، لطفاً قبل از ارسال پست، قوانین را مطالعه فرمایید.

3- از تحمیل نظرات خود به کاربران در مورد محصول موردنظر خودداری نموده و از تعصب بی مورد در مورد برندهای مختلف دوری کرده و به نظرات سایر کاربران احترام بگذاریم.

4-هرگونه فعالیت تبلیغاتی در انجمن های آنتی ویروس و ابزار های امنیتی ممنوع است این موارد شامل : قرار دادن لینک فروشندگان مختلف در پست/تاپیک ها و یا امضای کاربر ، ارجاع به سایت های فروشنده‎ی محصولات امنیتی به غیر از سایت سازنده ، ارسال پست/تاپیک هایی که تبلیغاتی شناخته شوند ( مانند پست های در ارتباط با تخفیف خرید محصولات امنیتی از فروشگاههای ایرانی ) ، قرار دادن رایانامه و یا شماره ی تماس به منظور فروش محصول امنیتی در پست/تاپیک و یا امضای کاربر و مواردی که از نظر مدیران و ناظرین,جنبه تبلیغاتی داشته باشند..

5- در صورت مشاهده هر گونه بی احترامي در پستهای ارسالی نسبت به دیگران,با کاربر خاطی برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمن قطع خواهد شد.

6- هرگونه بحث که موجب انحراف تاپیک ها از موضوع اصلی شود,به نوعی خلاف قوانین انجمن می باشد.در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد.

  • در صورت مشاهده‎ی پست های خلاف قوانین ، از دکمه‎ی گزارش استفاده کنید و لطفاً از پاسخ دهی به بحث های نامربوط به موضوع تاپیک جداً خودداری کنید.


7- هر گونه درخواست مشاوره برای انتخاب آنتی ویروس مناسب را در تاپیک زیر دنبال کنید :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8- تا اطلاع ثانوی قراردادن کرک و سریال محصولات Eset در انجمن ممنوع است . در صورت مشاهده فوراً برخورد خواهد شد.


با سپاس

تیم اجرایی انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی